Autor Tema: PRIKUPLJANJE PODATAKA ZA JSL I PLTS TIMOVE JSL Patch  (Pročitano 6895 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NightCaller3

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
PRIKUPLJANJE PODATAKA ZA JSL I PLTS TIMOVE JSL Patch
« poslato: 12. januar 2011, 18:12:18 »
Pošto sam preuzeo rad na OF-u (EDIT fajlu) za JSL patch i pošto imam solidno znanje kako se pravi stats za igrače prema PSD standardima odlučio sam da polako sređujem jedan po jedan domaći tim. Do sada sam sredio Partizan, Crvenu Zvezdu, Vojvodinu, Rad, OFK Beograd (zahvaljujući stats-u sa PSD-a) i Slobodu (koju sam odradio prema PSD standardima uz veliku pomoć člana popxl, kome se ovom prilikom zahvaljujem :ziveli: ). 95% stvari oko navedenih timova je uneseno u OF za 2.0 verziju JSL patch-a (nekoliko sitnih grešaka sam već popravio).

Takođe uneseni su svi igrači ostalih domaćih timova koji su urađeni na PSD-u (poput Mirića, Torbice, Ubiparipa, Aleksića, Bratića, Stevanovića iz Spartaka, Brežančića iz Metalca, itd.).

***

Ova tema treba da ima dve glavne namene:

1. Neka se ovde jave ljudi koji prate domaće timove osim gore navedenih timova (jer je za gore navedene/bold-ovane timove već sve sređeno), i koji žele da izdvoje određeno vreme da bi tim koji prate bio dobro predstavljen u ovom patch-u (navedite i ime tima). Ko se javi biće kontaktiran preko privatne poruke da bismo se dogovorili oko svega.

Nemojte biti neozbiljni i javljati se ako ne možete da izdvojite makar nekoliko sati da pomognete.

2. Postavljajte ovde sve potvrđene transfere za domaće timove.

***

Potrudiću se da unesem što više PSD stats-a za sledeći update. Za sada sam završio reprezentacije i Englesku ligu. Formacije sam uglavnom uzimao iz Unreal patch-a v2.0 (nadam se da coolactive i Milan84 nemaju ništa protiv ;) ), tako da Azijske reprezentacije neće imati baš najnovije formacije i igrače koji se koriste na Azijskom kupu koji je u toku, mada mislim da to nije toliko važno za JSL patch.


Eto, toliko od mene. Nadam se da će ljudi moći da izdvoje malo slobodnog vremena i pomognu.


P.S. Ako neko želi da pomogne i prikupi podatke o transferima koji su značajni za JSL patch, neka me kontaktira na pp (može i više ljudi da se javi, pa neko da prati za Englesku, neko za Španiju, itd.). ;)
« Poslednja izmena: 12. januar 2011, 18:14:43 od strane NightCaller3 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mare_93, Горан, popxl

chelsea11

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #1 poslato: 12. januar 2011, 18:38:29 »
evo nekih transfera..        
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NightCaller3

Dane94

  • Gost
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #2 poslato: 12. januar 2011, 19:23:32 »
Pazi znas i sam da pratim nas fudbal,kao i da imam pozamasno znanje sto se tice sastavljanja PSD ocena.Postavio sam ja dosta igraca tamo na PSD-u kao nove threadove ali ni jedan nije prihvacen(to sam ti i pisao tamo),ne znam zasto.U svakom slucaju,ako imas MSN javi mi se u inbox pa cemo da se dogovorimo siguran sam da bi smo uspeli dosta toga da uradimo.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NightCaller3

NightCaller3

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #3 poslato: 20. januar 2011, 13:03:28 »
Ubačen PSD stats za Francusku, Italijansku i Špansku ligu (kao i za 5 holandskih timova).

Sređeno FK Smederevo i FK Jagodina prema PSD standardima (hvala članu popxl na informacijama).

***

Čisto da pomenem da se niko nije javio da pomogne ni oko timova ni oko transfera (Dane94 je pomogao oko "glancanja" stats-a za 3-4 igrača Spartaka i od tada se nije javljao).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #4 poslato: 1. februar 2011, 13:36:52 »
E ovako apelujem na sve koji prate nas fudbal da ovde posle 10 dana na kraju prelaznog roka postave sve transfere u nasoj ligi koji su reseni da mozemo da sredjujemo polako hvala
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

cilebar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 497
    • Pogledaj profil
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #5 poslato: 1. februar 2011, 14:28:33 »
Evo ja pratim nasu ligu, samo recite sta treba da odradim. Inace nikad nisam radio ocene za PSD,ali sto se tice ostalih podataka,trebalo bi da znam sve.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #6 poslato: 2. februar 2011, 15:12:44 »
Treba da mi das listu za sve ekipe ko je gde otisao ko je dosao
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

ZERPO

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 134
    • Pogledaj profil
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #7 poslato: 2. februar 2011, 22:53:26 »
Spisak igraca koji su dosli u FK Novi Pazar:
1.Bojan Djordjevic (Crvena Zvezda Beograd)
2.Stevan Stosic (Napredak Krusevac)
3.Dragisa Pejovic (Borac Cacak)
4.Luis Alfredo Lopez (Srem)
...5.Vladan Djogatovic (Radnicki 1923)
6.Salih Hamidovic (?)
7.Ivan Paunovic (Metalac G.Milanovac)
8.Vladan Spasojevic (FC Kosice,Slovakia)]
9.Pavle Delibasic (Bezanija)
10. Alexandar Djukic (Bsk Borcha)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

cilebar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 497
    • Pogledaj profil
Re: Prikupljanje podataka za JSL i PLTS timove
« Odgovor #8 poslato: 14. februar 2011, 16:29:48 »
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Prima squadra della capitale !