Autor Tema: Strelice na dole  (Pročitano 5737 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Strelice na dole
« poslato: 6. decembar 2010, 00:31:25 »
Igram Ligu šampiona sa Panatinaikosom, i forma igrаča mi je u prvoj utakmici bila očajna, ali podnošljivo za igru, pa sam slabi Kopenhagen komotno dobio sa 3-1. A onda, sledaća utakmica protiv Bayerna i SVI sem 4 igrača mi imaju ljubičaste strelice na dole. Od ta 4 igrača dva su "zelena", dva "žuta", i naravno, jedan je rezervni golman, ostala trojica, rezerve rezervi..ocene oko 60.. Pa jel to neka *****ancija ?? Ni u jednom pesu, ni u jednoj utakmici, nikad, forma igrača nije bila ovako "randomizirana". To mi se nije toliko dešavalo protiv drugog igrača, a sad u LŠ, već dva puta za redom..Bilo je sličnih situacija i u ML.. Celu utakmicu nisam morao ni da igram, kao da je AI sve sam odradio...Šta god radio, situacija se odvija tako da mi se smeste dva gola do 30-tog minuta..Onda mi oko 75-tog minuta dozvoli jedan centaršut i lagan gol za 2-1 i nadu da će možda sad slagati u moju korist do kraja...Medjutim u istom minutu, momentalno primam gol - 3-1. Pre izlaska pesa2011, neko od zvaničnih predstavnika je budalasto izjavio kako "neće biti skriptovanja i sve će biti samo skill". Pa sad skriptovanje kreće još od postavke formacije. Kad vidim sve ljubičaste, da znam da odma` predam...
 

milosh-96

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 511
    • Pogledaj profil
    • http://www.sportzona.webs.com
Re: Strelice na dole
« Odgovor #1 poslato: 12. decembar 2010, 17:37:58 »
to ti je ako neke igrače puštaš svaku da igraju a neke uopšte ne puštaš. Pravi zamene tokom meča.
FC INTERNAZIONALE MILANO 1908
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Strelice na dole
« Odgovor #2 poslato: 13. decembar 2010, 18:11:37 »
Pravim zamene, a u pitanju su prve tri utakmice...

Najlažljiviji pes do sada.
 

Dane Znik

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 791
    • Pogledaj profil
Re: Strelice na dole
« Odgovor #3 poslato: 13. decembar 2010, 18:29:45 »
eee ljudi jel zna neko kako se ide sa golmanom na korner...
Jer dusa i telo sve je crno belo!
 

milos0mika

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Strelice na dole
« Odgovor #4 poslato: 15. februar 2013, 13:18:51 »
e ljudi kako da resim jedan problem kada hocu nekom da dodam kratki pas po zemlji i drzim strelice nadole i za desno drzim te dve strelice i stisnem da dodam loptu i ono nece a sa drugim strelicama tako hoce ako zna neko da resi postavite odmah hvala unapred!!!!!!!!