Autor Tema: BaL-ssMaK presents...  (Pročitano 9415 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #30 poslato: 4. decembar 2010, 23:54:21 »
Vidim po slici da si navijac A.C.Milana,ili me oci varaju :) Neznam brate,vraticu se nekada u JSL,videcu kome ce biti potreban neki stariji igrac :)
Welcome to the jungle...
 

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #31 poslato: 4. decembar 2010, 23:58:14 »
Evo jubilarni stoti post da iskoristim da ti objavim da te oci varaju.Ima jedan srednji prst uperen u njihov grb sto govori FORZA INTER.Ali bez obzira na moje misljenje o njima to nece uticati da pratim tvoj BaL.Iskreno da kazem i ja bih presao u Milan da sam dobio ugovor verovatno ,ipak je to veliki klub.Nadam se da ćeš razbiti konkurenciju i zavladati Italijom.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ssMaK

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #32 poslato: 5. decembar 2010, 00:01:07 »
:) Jbg brate nisam gledao detalje na slikama...Sutra jos neke novosti o privikavanju na Italiju,novi klub,jezik i ljude...Zaboravio sam reci da sam dobio dres sa brojem 27 :) Cekacu da Inzaghi crkne pa da preuzmem 9-tku :)
Welcome to the jungle...
 

Dane94

  • Gost
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #33 poslato: 5. decembar 2010, 02:01:17 »
Koji ste vi fejspalmovi
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #34 poslato: 5. decembar 2010, 10:36:17 »
Daj Dane94,vec sam ti rekao,ako ces pisati off topic,bezi sa ove teme...Ako si slucajno cuo za spam sigurno znas sta radis kada pises postove u ovoj temi ;)
Welcome to the jungle...
 

Aces

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #35 poslato: 5. decembar 2010, 11:59:55 »
ssMak svaka cast za temu samo bi me mogao naucit kako to pises :D
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #36 poslato: 5. decembar 2010, 13:33:14 »
Odlicno,ignorisi Dane94-ta.Bolje ti je da igras u Evrposkim klubovima,i na pred kraj tvog fudbalskog zivota se vratis  u Srbiju.Kao u stvarnosti.
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #37 poslato: 5. decembar 2010, 15:18:38 »
@ Aces,javi se preko poruka pa cemo videti,dacu ti par saveta :)

@ Miksa 99,jbg moram da ignorisem,uvek su postojali neki koji se prave pametni i bolji u odnosu na ostale...

Sto se tice ekipe,nije mi lose,samo mi smeta to sto stalno ulazim sa klupe,imam do sada jednu asistenciju,i 2 gola protiv Reala u osmini finala LP...Do veceras cu zavrsiti ovaj deo sezone pa cu kaciti ss-ove,sa ocenama,tabelom i sve to...Inter nam bezi 6 bodova sto nije nenadoknadivo :)



Srusio sam Real Madrid ljudi xD :) Ali u domacem prvenstvu gol nece pa nece,cak 3 stative sam pogodio u 7 utakmica do sada :/

Pronasao sam koliko vredim...Samo pisljivih pola miliona xD
« Poslednja izmena: 5. decembar 2010, 16:36:56 od strane ssMaK »
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiksaT

convict.zeBH

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #38 poslato: 5. decembar 2010, 18:04:19 »
3 stative... da nisi opet kopacke lose uzeo :P salim se hoce to tako i ja sam u dvije zaredom pogodio po stativu
a ovaj dane94 mozda ljubomoran na nekog ili nesto ovdje...
Bilino je srce Zenice-Zenica je Bosne zjenica!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiksaT, ssMaK

Dane94

  • Gost
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #39 poslato: 5. decembar 2010, 19:15:23 »
 

Zmajfilm

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 127
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #40 poslato: 5. decembar 2010, 20:07:57 »
Ekstra samo nastavi da pises a Dana ignorisi
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #41 poslato: 5. decembar 2010, 21:08:26 »
Dane molim te ko coveka da prestanes da spamas i smaras...Ako je ovo "so fucking retarded" i ti ispadas retardiran zato sto pratis,ako mislis da svojim smaranjem nesto postizes varas se...
Welcome to the jungle...
 

convict.zeBH

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #42 poslato: 5. decembar 2010, 23:02:05 »
zasto ga jednostavno ne prijavis adminu ili nekom sta se dzaba mucite sa njim
Bilino je srce Zenice-Zenica je Bosne zjenica!
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #43 poslato: 7. decembar 2010, 10:26:38 »
Eh,sigurno ste cekali da objavim post u kojem cu da napisem kako je prosla polusezona u A.C.Milanu...Jbg,ne znam ni ja,u zadnje vreme me trener vise forsirao u igri pa sam i zaigrao bolje...Dao sam ukupno 4 gola i upisao 1 asistenciju u ovoj polusezoni,samo mi je krivo bilo sto sam stalno ulazio sa klupe...Protiv Barcelone u LP sam usao u 60. minuti i zabio gol,mada smo ukupno odigrali 1-4,tj.izgubili smo ko najveci botovi...Jedan veliki uspeh sa Milanom sam napravio kada smo uspeli da osvojimo Kup Italije u finalu protiv Fiorentine,kao i po obicaju,ja pogodim stativu a Pato samo loptu pospremi u mrezu...Dao sam gol i Juventusu u Serie A,pa sam tako uspeo da dam golove u svim takmicenjima za Milan...Sada sledi Euro,gde smo u grupi sa Madjarskom,Holandijom i BIH...Javljam rezultate do veceras :)

A evo pesme koja opisuje moju situaciju u Milanu,barem do sad,"za sve je kriva lova",moze se i reci da su ljudi upravu ;) (sorry za off topic ako nekome smeta,ali jel neko ima torrent sa svim epizodama serije "Vratice se rode") :)

http://www.youtube.com/watch?v=y_RWHv3d_Uk&feature=related :P




Mogu reci da sam se pokajao sto sam napustio Zvezdu,jer jbg,ipak mi je tamo bilo bolje,mozda sam mogao da odigram celu sezonu,ali ako dodje ponuda od nekog kluba iz JSL,prihvatam to odmah :)
« Poslednja izmena: 7. decembar 2010, 10:41:01 od strane ssMaK »
Welcome to the jungle...
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #44 poslato: 7. decembar 2010, 20:09:09 »
Nakon Eura sam prezadovoljan,pa sam ostao u Milanu,gde mi je sada super posto je trener promenio formaciju i ja sam postao tzv.Target Player :) Euro smo zavrsili kao treci nakon sto smo u polufinalu ispali od "sugave" Italije,koja je na golu imala nenormalnog Buffona koji je branio i moguce i nemoguce...Utakmice Eura 2012 :

Srbija-Madjarska 0:0
Jako tvrda utakmica,gde smo propustili par izglednih prilika ali se rezultat nije menjao...Popravni smo docekali kod Holandije...

Srbija-Holandija 2:0
Jako dobra utakmica nase reprezentacije...Prvo je pogodio Jovanovic "Lane",nakon sto sam ukrao loptu klupskom kolegi Sedorfu,dao je Stankovicu koji je sjajno uposlio Laneta...Nakon toga,iz sjajne akcije,sa 16 metara sam i ja zakucao loptu iza Stekelnburga.

Srbija-BIH 3:0
Utakmica u kojoj smo razbili protivnika jer smo domirali tokom cele utakmice.Golove su dali Lazovic,Jovanovic i ja :)

Svicarska-Srbija 0:1
Tekma koju smo dobili mojim "euro-golom" u zadnjoj minuti utakmice.Gol cu okaciti na youtube pa ga pogledajte ;)

Srbija-Italija 0:0 (0:3 penali)
Neverovatna utakmica u kojoj sam se iznervirao kao nikad...Neverovatni Buffon je branio ama bas sve,pa je cak bilo 2 pogodjene precke i stativa Zigica...Medjutim,Italijani kao Italijani,pobedili su na penale...

Srbija-Turska 1:0
Gol koji je postigao Zigic nam je doneo naslov trece ekipe Eura sa kojom smo bili jako zadovoljni...

Na kraju sam bio  i najbolji strelac...Evo malo isecaka iz novina :D



A sada vest koja je potresla fudbalski svet...
Welcome to the jungle...