Autor Tema: BaL-ssMaK presents...  (Pročitano 9348 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
BaL-ssMaK presents...
« poslato: 28. novembar 2010, 13:15:24 »
Poceo sam svoju karijeru kao CF,Clinical Finisher,sut 6,dribling 5 i power 3...Dobijam savrsene ocene suta,i time sam bio jako zadovoljan,medjutim nakon toga kada su dosle ponude klubova stvarno sam se iznenadio...
ManCity,Deportivo,Udinese,Nancy,TSG Hofenhaim i Crvena Zvezda...Neckao sam se izmedju Zvezde i Citya,ali sam nakon toga potpisao za Zvezdu jer sam mislio da cu tako imati vise mesta za igru,da cu moci dati vise golova u JSL,igrati u LP,itd.Jos imam vazno da napomenem da sam dobio dres sa brojem 10...
Prva trening utakmica nije bila pogodna za mene,igrali smo protiv Celtica cini mi se...Dobio sam ocenu 5.5 i nisam bio zadovoljan kao ni moj trener...Medjutim,tada dolaze utakmice sa Sampdoriom za ulazak u LP,gde sam uspeo da asistiram u gostima za pobedu od 0-1,a kod kuce smo isto dobili sa 1-0...Dosada u JSL sam dao 3 gola i zabelezio 2 asistencije,a zanimljivo da je prvi strelac Miljkovic iz Partizana...Sto se tice LP,prva utakmica je bila i dobra i losa jbg,jer sam pogodio 2 precke,prvu iz penala a drugu nakon udarca glavom...Na kraju u 88 minuti Modric je zabio gol i Zvezda je zabelezila poraz...Druga utakmica je bila fantasticna,pobedili smo Marsej kod kuce sa 1-0,a jedini gol sam postigao ja nakon dodavanja Koromana,a nakon toga sam jako dobro igrao...U JSL smo 2.zbog gol razlike iza Partizana,mi imamo 7:0 gol razliku a oni 9:1...Sada sledi utakmica protiv Rada u JSL i protiv Real Madrida u LP...SS-ovi dolaze nakon prvog dela sezone...
« Poslednja izmena: 28. novembar 2010, 17:17:29 od strane ssMaK »
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiksaT

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #1 poslato: 29. novembar 2010, 21:03:31 »


Ovo je prvi put da radim izvestavanje ovako,zato nemojte da budete grubi :P

U JSL sam prvi strelac sa "5" i delim tu poziciju sa Miljkovicem...Hmmm,pa i meni je bilo cudno ali eto sta se moze ;) U JSL nam ide i dobro i lose,7 bodova smo iza Partizana,za Zvezdu sam dosad dao 8 golova i asistirao 3-4 puta...Prosao je prelazni rok,ali me niko nije trazio,a ne bih ni menjao klub...Ne idem iz Zvezde dok ne osvojim JSL sa njom :)

U Ligi Prvaka sam utakmicu protiv Tottenhama odigrao i dobro i lose...Promasen penal,pogodjena precka...Nakon toga svadja sa trenerom Krsticem koji me nakon sto sam postigao gol izbacuje u 56 minuti pri vodstvu od 2-0...Nakon toga propustam mec sa Realom,onda tekma protiv Marseja,tu sam dao gol,nakon toga zbog povrede protiv Reala i Totenhema nistam nastupao,ali opet protiv Marseja sam dao gol u zadnjoj minuti za bod i prolaz u Ligu Evrope...Komentare,kritike,podrsku i sve ostalo,naravno pisite sto vise :)
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiksaT

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #2 poslato: 30. novembar 2010, 11:33:11 »
Konacno sam zaigrao i za reprezentaciju!!!Prva utakmica bila je protiv Maroka,u njoj sam odmah postigao gol i pokazao o kakvom se igracu zapravo radi :)



Sto se tice EL,za protivnika u dvomecu smo dobili Unireu,i mislim da nece biti nekih velikih problema protiv njih sto se tice prolaza...
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiksaT

Dane94

  • Gost
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #3 poslato: 30. novembar 2010, 12:59:34 »
Samo nemoj da podcenjujes protivnika,nikad u zivotu pa ni u igri ;)
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #4 poslato: 30. novembar 2010, 20:41:30 »
Toga se uvek pridrzavam :) Eto samo da javim da smo prosli Unireu u 32 najbolja tima u EL,u prvom mecu 0:0,a na Marakani,mojim golom smo prosli u sledeci krug...Jos novosti veceras...



Veliki klubovi su se vec poceli da interesuju za mene,ali ja cekam neku pravu priliku i veliki klub,ali tek kada osvojim JSL sa Zvezdom :)
« Poslednja izmena: 30. novembar 2010, 21:00:49 od strane ssMaK »
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, MiksaT

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #5 poslato: 30. novembar 2010, 22:36:43 »
Kako ekstra pises,ovi tvoji tekstovi su me naterali da pocnem ponovo BAL da igram.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ssMaK

Misa7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 167
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #6 poslato: 1. decembar 2010, 15:55:24 »
Kako da uzmem slike iz photo galery,tacnije gde se nalaze?Owo odlicno prawis!:)
 

Zajecarac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #7 poslato: 1. decembar 2010, 15:56:00 »
Preko kog programa ovo pravis....?
Odlicno ti ide :D
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #8 poslato: 1. decembar 2010, 21:19:34 »
Imate Fraps,programcic sa kojim mozete da slikate i snimate sve u igri...Mozda ste culi za njega a mozda i ne...
Ali eto,ako niste napravicu malo uputstvo ;)

Otvorite Fraps,nadjete Screenshots,i nadjete konfiguraciju...Nakon toga,nadjete gdje pise hotkey,tako nekako,tu imate i npr ako stavite slovo K,svaki put kad pritisnete K,Fraps ce vam napraviti sliku,samo isto tako morate da napravite da je spasi na Desktop,jer je tako lakse naci...

A ove slike radim sa Paintom,Paint majka svih programa :) Veceras jos novosti iz BaL price :)





« Poslednja izmena: 1. decembar 2010, 21:49:05 od strane ssMaK »
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiksaT

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #9 poslato: 1. decembar 2010, 23:16:55 »
Ekstra...Aj postavi malo ss ocena,i svega toga.
 

end

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #10 poslato: 2. decembar 2010, 05:36:53 »
SSMak svaka ti cast dobro si se ovog sjetio , nekako je skroz realno i svakidasnje :D
A sto se tice odlaska u druge klubove ja ne odlazim dok ne osvojim barem ligu , eventualno kup , i ne prelazim u klubove iz iste lige to cu poslije kad osvojim sve lige :D
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #11 poslato: 2. decembar 2010, 10:50:48 »
Jbg ne ide nam ove sezone tako dobro...Cak smo 4 na tabeli za sada,u Ligi Evrope neverovatan sok...U prvoj utakmici u gostima mojim golom smo pobedili sa 0-1,i lepo i fino cekali dolazak Spartaka,medjutim u prvoj utakmici sam dobio zuti karton,koji je bio koban jer nisam mobao da igram u drugom mecu gde je Zvezda izgubila sa 0-2...Al` kad nece,onda nece...Bas kad sam se raspucao u JSL,postigao hat-trick protiv Jagodine,raspucao se i famozni Cleo,pa sad on ima 11 a ja 10 golova na kontu...Vec polako razmisljam o odlasku iz Beograda u neki drugi strani klub...Jednostavno ne mogu da nosim celi tim na svojim ledjima...
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lekaa

Misa7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 167
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #12 poslato: 2. decembar 2010, 16:55:04 »
E care svaka ti cast!!!!odlicno pravis,a jos pravis preko painta,primitivnog programa,svaka cast,hvala za fraps i za uputstvo!:D:D:D:D
 

Dane94

  • Gost
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #13 poslato: 2. decembar 2010, 18:03:18 »
Citat: ssMaK;734461
Jbg ne ide nam ove sezone tako dobro...Cak smo 4 na tabeli za sada,u Ligi Evrope neverovatan sok...U prvoj utakmici u gostima mojim golom smo pobedili sa 0-1,i lepo i fino cekali dolazak Spartaka,medjutim u prvoj utakmici sam dobio zuti karton,koji je bio koban jer nisam mobao da igram u drugom mecu gde je Zvezda izgubila sa 0-2...Al` kad nece,onda nece...Bas kad sam se raspucao u JSL,postigao hat-trick protiv Jagodine,raspucao se i famozni Cleo,pa sad on ima 11 a ja 10 golova na kontu...Vec polako razmisljam o odlasku iz Beograda u neki drugi strani klub...Jednostavno ne mogu da nosim celi tim na svojim ledjima...

Tripujes se ne radi se to tako :)
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #14 poslato: 2. decembar 2010, 21:42:22 »


Trenutno se nalazim sa repkom u Lisabonu,gde se pripremamo za duel sa Portugalom,koji je predvodjen Cristianom Ropederom xD

A evo malo i za smeh :) Dok ne odigram tekme sa repkom necu nista objavljivati :D



Svi znamo ko je Marley,jel da? :D
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiksaT