Autor Tema: Vec legenda :)  (Pročitano 10138 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #30 poslato: 21. novembar 2010, 21:58:58 »
Citat: ludwig;728966
Holandija je dobar izbor kad ne znas gde ces,a postao si dobar igrac kakvih je u Holandiji retko pa odes lepo u Ajax,Tvente ili Psv i odigras sjajno sezonu jer je slabija liga dosta od ostalih,lakse se postizu golovi narocito ako si u jacem timu.

i ja tako mislim bolje da igram 1-2 u holandiju
izgleda da cu da probam sa PSV posto ima 5 ofanzivnih a AJAX 4
i posle moram u neki jaci klub da mogu da osvojim ligu sampiona
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #31 poslato: 22. novembar 2010, 01:27:23 »
evo 3ce sezone

http://www.youtube.com/watch?v=oVkOgj8-IrY

teamwork ne ide nad 60...
postalo dosadno u LIL-u tako da ako ne mozem u PSV-u motacu celu sezonu kao sa totenhemu i imacu oko 88 na kraju sezone...
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #32 poslato: 22. novembar 2010, 15:32:43 »
presao sam u JUVENTUS:)
stavio PSV u desired clubs dzabe sve neke budzave klubove me traze...
i na kraju prihvatio jedinu asalnu
odbrane su mnogo guste i jace u italiji
ali motiv je opet tu ima jake klubove za titulu MILAN,ROMA,INTER i.t.d
bicu konkurentan i u ligu sampiona
ocekujem da mi se broj golova znatno namali ali ima mnogo kvalitetnije utakmice
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #33 poslato: 22. novembar 2010, 16:09:44 »
upravo sad igrao kuci protiv LECE i poveli 1-0 u prvom poluvremenu i menadzer kaze (possesion game DEF) KRASICse vratio pozadi i igra beka:)
bio je penal nad mene i taman da se upisem u listu strlaca onda se pojavi dedo DEL PJERO sa 40 god i dao gol:)
 

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #34 poslato: 22. novembar 2010, 16:13:22 »
Samo tako nastavi kralju, pusti hejtere, ocigledno ne znaju da igraju BaL.
I ja sam isto poceo kao ti, sut najvazniji. Jedan savet, najvise budzi Shoot i Power.
I jos nesto, kartice.
Najbitnije ti je na pocetku ove 3, i to ovim redosledom:
1 touch play
1 on 1 finish
Speed merchant(moja omiljena kartica, mocices da se okrenes pri punoj brzini kao messi, veoma malo prostora ti je dovoljno za okret)
Evo moje teme, svrati da pogledas kako ces izgledati u buducnosti :D http://www.pes-serbia.net/threads/16282-He-Is-Legend-Veteran-Jankovic ...
 

steva1

  • Gost
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #35 poslato: 22. novembar 2010, 16:32:32 »
Ja trenutno igram u Arsenalu,za sada sam osvojio LS sa Romom,uzeo italijanski kup,uzeo JSL i Premier ligu. Proglasen sam za najboljeg igraca na svetu u 24 godini dok sam igrao za Partizan,za najboljeg igraca godine u UEFA Ligi sampiona,za najboljeg centra u UEFA LS,za najboljeg asistenta premier lige,JSL i jos nesto...valjda,za igraca sezone u premier ligi a za reprezentaciju nisam uradio nista zato sto ne mogu da podnesem one debile :)   Za sad sam postigao ukupno 63 gola a 92 asistencije,za Partizan sam imao 40 asistenicija i 18 golova, TOP PLAYER.  Malo mi je cudno da u prvoj sezoni das 30 golova zato sto igras sa debilima(svi igramo na pocetku) al aj sad.....imam najskupljeg agenta u igrici,onaj saban iz engleske :)
« Poslednja izmena: 22. novembar 2010, 16:35:00 od strane steva1 »
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #36 poslato: 22. novembar 2010, 16:48:15 »
imam sve 6 kartice nego zna li neko kako se dobijaju one druge kartice koje nema?
 

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #37 poslato: 22. novembar 2010, 16:52:21 »
Citat: brezzette;729340
imam sve 6 kartice nego zna li neko kako se dobijaju one druge kartice koje nema?

Njih zaradjujes igrom . . .
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #38 poslato: 22. novembar 2010, 16:55:18 »
Citat: steva1;729326
Ja trenutno igram u Arsenalu,za sada sam osvojio LS sa Romom,uzeo italijanski kup,uzeo JSL i Premier ligu. Proglasen sam za najboljeg igraca na svetu u 24 godini dok sam igrao za Partizan,za najboljeg igraca godine u UEFA Ligi sampiona,za najboljeg centra u UEFA LS,za najboljeg asistenta premier lige,JSL i jos nesto...valjda,za igraca sezone u premier ligi a za reprezentaciju nisam uradio nista zato sto ne mogu da podnesem one debile :)   Za sad sam postigao ukupno 63 gola a 92 asistencije,za Partizan sam imao 40 asistenicija i 18 golova, TOP PLAYER.  Malo mi je cudno da u prvoj sezoni das 30 golova zato sto igras sa debilima(svi igramo na pocetku) al aj sad.....imam najskupljeg agenta u igrici,onaj saban iz engleske :)
jel igras AMF?
ja u LIL-u igrao CF ali malo povucenije sirio loptu po krilima nekad i kao AMF ali debili retko daju gol
svaka cast za AMF igrace ja nemam zivce za to:)

jeste cudno za prvu sezonu 30 gola znam imao sam na 28 utakmica 18 i zadnjih kola dao ostale
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #39 poslato: 22. novembar 2010, 16:58:45 »
Igrao sa JUVENTUS-om sad i na 3 utakmice dao 2 gola ali igra mn smara
i jedni i drugi na sredini neki possesion bez krila prisralo mi se:)
imam save na kraju sezone sa LIL-om probacu da idem u holandiji mada mi je LIL idealan ali vec dosadio 2 sezone tamo...
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #40 poslato: 23. novembar 2010, 02:39:56 »
najzad posle jedne premotane sozone u LIL-u i jedne u AJAX-u(igrao do 10 kola pred kraja imao +15 boda ) eto me u mojim omiljenim timom MAN.UTD :)

evo im trenutnog sastava :

http://img143.imageshack.us/i/pes20112010112301351690.png/

2 CB-a su katastrofa:)

izgeda da cu igrati prijatelske meceve 1-2 sezone i ulaziti nekad sa klupe posto sam 5ti po rejtingu SS-a kod menadzera:)

dosad sa sve timove sam  bio sampion i osvajac kupa(samo u PES ligi nisam osvojio kup)nadam se da cu tako da nastavim
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #41 poslato: 23. novembar 2010, 03:08:25 »
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #42 poslato: 23. novembar 2010, 14:23:16 »
Citat: brezzette;729615
najzad posle jedne premotane sozone u LIL-u i jedne u AJAX-u(igrao do 10 kola pred kraja imao +15 boda ) eto me u mojim omiljenim timom MAN.UTD :)

evo im trenutnog sastava :

http://img143.imageshack.us/i/pes20112010112301351690.png/

2 CB-a su katastrofa:)

izgeda da cu igrati prijatelske meceve 1-2 sezone i ulaziti nekad sa klupe posto sam 5ti po rejtingu SS-a kod menadzera:)

dosad sa sve timove sam  bio sampion i osvajac kupa(samo u PES ligi nisam osvojio kup)nadam se da cu tako da nastavim

u j***** upravo sad pre prvog kola otisli MESSI,AGUERO i TZAKURI golman.....
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #43 poslato: 26. novembar 2010, 04:20:55 »
danas cu da postiram video iz MARSEJ-a
5 sezone(bez 3 koje sam pauzirao) 5 puta sampion i najbolji strelac sad sam presao u valensiji i nadam se da cu opet biti sampion pred barse i reala koji je kupio skoro sve zvezde ,sad mi je ocena 98
ponudili mi i barsa i real m. ugovor ali u realu sam trebao ulaziti sa klupe,dok u barsu bi bio u prvom timu ali igraju sa 3 u sredini jedan DMF i 2 CMF tako da u napadu ima samo 3 igraca nesto slicno ko marsej i ne lezi mi ta formacija
u marseju posto je counter attack,ponekad igraci sa sredine se ubace u napad ali u barsi  je possesion OFF i mislim da ce gnjaviti loptu na sredini
nadam se da cu ove sezone biti oko 60 golova posto cu igrati sve utakmice
posle valensije ostaje mi samo da osvojim italiju,englesku i naravno ligu sampiona
 

brezzette

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 232
    • Pogledaj profil
Re: Vec legenda :)
« Odgovor #44 poslato: 26. novembar 2010, 04:31:03 »