Autor Tema: Bal na moj nacin  (Pročitano 7735 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

italianstallion

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #15 poslato: 1. novembar 2010, 19:35:57 »
@dzoniub
ocena ti ne BI bila(a ne ne BIH)
@JUG GROBARI
e vidi se da si partizanovac ;) Prosecno daje 1.31 gol po utakmici sto bi u neku ruku bilo moguce i u realnom zivotu, a u igrici je jos vise moguce posebno ako decko zna da igra.
Za sve koji ne shvataju da je ovo moguce, a misle da znaju da igraju PES, neka to pokusaju i ako stvarno znaju da igraju uspece i vise od ovoga ;)
 

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #16 poslato: 1. novembar 2010, 19:51:45 »
Ako imas nesto protiv Partizana Kontaktiraj me na PM. Da. pa znaci ti bi za 3 sezone da dajes po 70-80 golova dao oko 300 a do kraja karijere pa oko 1000-1200.U igrici je moguce da das po 10  golova ako igras na Amateur sto bi otprilike po jednom igracu neka daje 2-3 gola po utakmici.Ali nema sanse da si odigrao 54-71 i to na Top Player.Ipak nezanima me necu vise da zalazim u ovu temu i ne zanima da neko pali ljude.Za Partizan ako ima problema jaavi mi se na PM.
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #17 poslato: 1. novembar 2010, 20:19:24 »
ne mozes izvlaciti ovde prosecan broj golova po utakmici.
Ti odgovorno tvrdis da on svaku utakmicu zabije po 1.3 gola,bez obzira u kojem timu igra,koji su mu suigraci,da li igra protiv barse ili fc albania united.

Nije stvar koliko je on sposoban,vec koliko su mu suigraci nesposobni.Plus,kad se uzme u obzir da tek poceo karijeru,to jest,igrac mu je mlad,slabih ocena,nema sanse da bi se on ovoliko puta provukao kraj odbrane bilo kojeg kluba na top playeru.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #18 poslato: 1. novembar 2010, 20:30:56 »
Ma pali se na sebe ponosan.
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 

srki82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #19 poslato: 2. novembar 2010, 17:26:33 »
Da nastavim pricu iz BAL diskusije,tamo sam napisao o svojim pocecima ali izgleda nije trebalo u toj temi pa cu ovde nastaviti.Presao sam iz Saragose u Everton koji se takmici u ligi sampiona i trenutno dobro guram,jeste da sam osmi na tabeli ali ima jos dosta da se igra,inace najverovatnije cu uci u drugu fazu lige sampiona!
Sto se tice asistencija u ligi trenutno sam drugi,potpuno sam se uklopio u postavu Evertona i trenutno sam prvo resenje za menadzera u startnoj postavi ali moram priznati da bolje igram u ligi sampiona jer su mi ocene posle meca vece nego u ligi.Najveca dosad 8.0 kad sam imao jedan gol i jednu asistenciju pored dosta pasova,mada mi je i u ligi prosek oko 7.0 sto je sasvim korektno.Kao sto sam vec rekao igram na Top Player i trudim se da sto bolje igram na svojoj poziciji sa cestim menjanjem pozicije prema krilu kad treba ubacii,recimo ako mi trazi Long Ball pas ili sa centralne pozicije terena.Dolazi polako vreme da promenim menadzera i to najverovatnije cu angazovati Amera za 100 000 evra,traba mi jos malo kinte jer moram imati 40% vise love od te sume.Tako da je napredak odlican i stremim tamo gde sam i sanjao da cu jednog dana biti kad sam bio mali,haha,evo nekih detalja!









 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: JUG GROBARI

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #20 poslato: 2. novembar 2010, 17:34:35 »
Srki druze,zao mi sto te moram razocarati,al' opet si pogresio temu :)
Svako sebi otvara temu za svoju legendu,pa tako i ti,slobodno otvori sebi novu temu,umesto da pises po vec postojecim ;)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Sibica

  • Gost
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #21 poslato: 2. novembar 2010, 18:40:40 »
Srki kralj :)
 

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #22 poslato: 2. novembar 2010, 18:52:52 »
Hahaha koji car opet omasio pa ili otvori svoju temu ili bar pisi u opstoj diskusiji a ne ovako.E nasmeja me dobro  :haha:
 

srki82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #23 poslato: 4. novembar 2010, 14:23:50 »
Da nastavim dalje...haha,salim se,trebao si onda da napisis BAL na moj nacin pa tvoje ime,jbga ovako deluje kao da je generalna diskusija svako za sebe ali nema veze,ne bi otvaram posebnu temu,samo ti idi ka vrhu ja sam trenutno povredjen,nema me na terenu barem godinu dana,haha...
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #24 poslato: 4. novembar 2010, 15:28:46 »
pa ko to nama ispravlja malko ocenice? NEMOGUCE je dati za 54 tekme 71 gol....ja bre za polu sezonu kao CF dao 5 golova (igram u Heraclesu) a ti bi za to vreme dao 37....
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: JUG GROBARI

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Re: Bal na moj nacin
« Odgovor #25 poslato: 6. novembar 2010, 01:12:28 »
E decko mnogo bre baronises, gasite mu ovu temu :D
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...