Autor Tema: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^  (Pročitano 5743 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

brus li

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #15 poslato: 23. oktobar 2010, 22:41:45 »
pa 100 % necu doc u obranu i glumit DCa i onda kad njihov napad zavrsi sprintat u napad i pokusat nesto napravit...niko nema staminu 99 i nemoze tako igrat...uvjek stojim na sredini il dodem do trecine igralista i "pomazem" kad se branimo...a to sa dodavanjem se slazem...necu sam sve prec i zabit gol....nije to gust...bar meni...
Zato ko je s nama s nama je ko nije krama je
I drolja buraz dama je dok kuja ne zalaje
 

Nes

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 174
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #16 poslato: 23. oktobar 2010, 22:50:54 »
Znate sta, kao prvo i prvo reinstalirao sam Pes jer kad sam video Jovanovica i Krasica u reprezentaciji Nemacke-blago mi se prisralo -.- plus na to van nistelroj, farfan i ****m li ga ko jos. Ne znam zasto se desio taj bag. Ima li jos neko neki slican slucaj? Naravno u Become Legend Mode-u :S

A inace igram na tastaturi, iskljucio sam auto move (4evra), igram wide cameru koja prati loptu. Na sve to mi po malo koci i Pes sto me je razocaralo :( na 8800 gt alpha dog, intel dual core e2200 na 2.2 (sto i jeste slab procesror za ove najnovije igre), na 2 giga kingostona 667 :(...jbg. A na medium nemam nameru da igram. Dobro sve u svemu malo zna da zezucka.

A sto se tice zadatka, ne bi pokrenuo ovaj post nego me je trener 4x uveo u igru oko 60 minuta a izveo odma na sledeci gol out ili prekid pa sam ispizdeo i skapirao da je mozda zato sto se nisam vratio u odbranu kao po zadatku. Jer sam naredni put na taj zadatak odmah otrcao nazad da branim i nije me izbacio.
Krenucu ponovo sa ovim zadnjim patch-em sa ovog foruma 3.0 + fix bla bla nije mi frka jer je to prva sezona bila. Mrzi me samo da pravim ponovo igraca sto se izgleda tice i to. Kao i sto me je Ars. odmah kontaktirao. Nadam se da ce opet oni ili Chesea :D
A i ovi koji nisu videli taj zadatak, ako dobijem ponovo printovacu screen :)
« Poslednja izmena: 23. oktobar 2010, 22:58:07 od strane Nes »
 

_ILKE_

  • =Probation=
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #17 poslato: 23. oktobar 2010, 23:04:33 »
Evo i ja da napisem nesto za taj bag oko ulaska i izlaska.Meni se to desavalo 2 puta.Trener me uvede oko 60-og minuta,u sledecem napadu izgubim loptu(znaci ne dobacim,ne sutnem,ne uradim nesto korisno nego izglupiram)i on me izbaci.To mi se desilo samo 2 puta kada sam izgubio loptu pa sam povezao to sa tim..A sto se tice trenerovih zadataka ja ih i ne citam,igram 5.sezonu u Djenovi,prvi sam strelac trenutno u Italijanskoj ligi i nemam nikakvih problema.Ulazim u svaku utakmicu sa namerom da dam gol ili da asistiram i to je to,nema sta tu mnogo da se filozofira.
The Vinjak,RamaPFC.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stevan

Nes

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 174
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #18 poslato: 24. oktobar 2010, 12:04:10 »
evo momci krecem ponovo i Wigan me sad uzeo i prva tekma i taj zadatak http://img259.imageshack.us/f/sfafaa.png/, i konacno treba li da jurim njihovu odbranu dok ima loptu ili da jurim nazad dok oni napadaju i uzimam lopte pa onda u napad? :-)
 

Nes

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 174
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #19 poslato: 24. oktobar 2010, 12:31:39 »
..mislim da sam izvalio, odigrao prvu tekmu vracajuci se nazad i menadzerov rejting je bio onako.. srednje los. A sad malo pre odigrao na tu istu taktiku, sa tim sto mi je uz to aim bila i desna strana i ocena je bila fantasticna. Dakle ovo se odnosi da vrsim pritisak na njihovu odbranu dok ima loptu pa i na sredinu isto.
 

Malgani

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #20 poslato: 24. oktobar 2010, 15:35:41 »
To sve zavisi od ekipe do ekipe.Mislim do njihove taktike.Tvoja ekipa vjerovatno ima taktiku da drži posjed na sredini i tu da udara presing.I meni je tako bilo u Osasuni,fora je da vršiš pritisak na sredini,a kad dobiješ loptu da uputiš neki kvalitetan pas partneru u napadu ili ako si u mogućnosti da sam kreneš na gol.
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #21 poslato: 24. oktobar 2010, 16:22:06 »
meni se ovo nije meni desavalo ali mi se desavalo da trener (u grafscapu) kaze da moramo da dobijemo tekmu a onda kaze da idemo sve na odbranu ::S: :XD::taz::wall:
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #22 poslato: 24. oktobar 2010, 16:31:54 »
Kao partizan juce :p
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: GrobarSrbija

end

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: hm.. kako da nazovem.. moji zadatci kao napadaca. ^^
« Odgovor #23 poslato: 19. decembar 2010, 18:42:47 »
Citat: we9 grobar;708894
Brate lik igra odbranu 100%, ja igram napadaca vec trecu sezonu i NIKADA nisam dobio takav zadatak. :S

 
Potpuno isto.
Igram 4 sezonu a vec u prvoj sezoni nakon 5-6 utakmica sam u prvoj momcadi igram do 60 i neke dok ne izdusim (stamina slaba)