Autor Tema: Master liga-opsta diskusija...  (Pročitano 66414 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #15 poslato: 11. oktobar 2010, 20:36:38 »
Pa svi lijepo pocnite iz divsion 2 ;)
 

ensooo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #16 poslato: 11. oktobar 2010, 23:18:40 »
Citat: neme93;699598
pa mozes da igras evropsko i svetsko-odes na cup

 
pa prijatelju, moja je zelja da to sve bude u sklopu master lige, da ja pozivam igrace u repku, da mozemo npr buraz i ja igrati master ligu zajedno, posebno on klub, posebno ja :-D
a uz to i da mogu mjenjati klub, npr kada dojadi italijasnka liga da odem malo do njemacke makar morao igrati sa mainzom :-P

ovo sve konami moze napraviti ali nece.
npr u posranoj fifi ovaj mod ima, velika steta ::S:
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #17 poslato: 11. oktobar 2010, 23:25:28 »
Kod Fife je to menadzer mode.Iako slici,razliciti su.
Ev' na primer u stvarnosti...Inter.Moratti je ono sto je u PESu Master liga dok je Benitez ono sto je u Fifi Manager mode.
A mozete ti i buraz igrati,igra on pa sidje,pa ti sednes i loadujes svoju hh :D
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Lazar Mijajlovic

ensooo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #18 poslato: 11. oktobar 2010, 23:29:55 »
Citat: 4evra;699886
Kod Fife je to menadzer mode.Iako slici,razliciti su.
Ev' na primer u stvarnosti...Inter.Moratti je ono sto je u PESu Master liga dok je Benitez ono sto je u Fifi Manager mode.
A mozete ti i buraz igrati,igra on pa sidje,pa ti sednes i loadujes svoju hh :D


bola razumjem te evra u potpunosti :-D
ali ljepse bi bilo da to postoji, merak bi bilo igrati ovu mastare ligu ;-)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #19 poslato: 11. oktobar 2010, 23:37:09 »
Dobro,to stoji da bi bolje bilo:)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

LoD Scorpion

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #20 poslato: 11. oktobar 2010, 23:39:28 »
to si u pravu da nece...ali sta bi radili na sledecim nastavcima pes-a kad bi sad sve napravili,pa zato nece.Bice nekad i to.
 

ensooo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #21 poslato: 11. oktobar 2010, 23:56:16 »
Citat: LoD Scorpion;699897
to si u pravu da nece...ali sta bi radili na sledecim nastavcima pes-a kad bi sad sve napravili,pa zato nece.Bice nekad i to.

pa nek pocnu od necega,vakat je vise, oni sto se tice ovih karafeka nisu nista odradili :-D
da makar mozes promjeniti klub ako nista, znaci ja pamtim od pes3 da se moze samo 1 ekipa izabrati:-D
pa nismo svi zanetti i del piero :-D
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #22 poslato: 12. oktobar 2010, 01:45:47 »
hmm , ovo ocu da pitam svaki dan,al zaboravim XD.Koji vam igrach zadaje/zadavao najvise muka na Pesu?Sto se mene tice to je Van Hoijdonk,valjda se tako vise..Znaci sjecam se ranije na ISS-u(PS1) znachi prelazimo ja i drug ML i uvek kad igramo VS Fejnorda uvek po 3 komada da covek ;D
 

SlobaGrobar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #23 poslato: 12. oktobar 2010, 10:20:10 »
Citat: НемањаВЦЗ;699697
Ма ја сам у Стоук довео Хлеба и Милита!

 
Само ставите Market Activity Level на Hard и неће хтети толико добри играчи да вам прелазе. Пример ја сам узео ПАОК (кустомизирао ПЕС Лигу и убацио све тимове из остатка света у прву и другу лигу) њега сам наравно ставио у другу лигу за трансфере шест милиона и највећа имена која желе да пређу у екипу су Флавио Рома, Раул, Нихат, Бобо, Фатих Теке и Овен. :)
Biti grobar je neprocenjivo...
 

giga95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #24 poslato: 12. oktobar 2010, 13:00:03 »
Mene najvise nervira to sto se igraci reinkarniraju, npr. Agogo mi se u PES 10 pojavio u mladom timu i sa 26-7 god. skoro sve ocjene su mu bile crvene 95-99, a overall mu je bio nesto oko 104. Mogli su napraviti neke nove igrace da se pojavljuju bar prvih par sezona. Kad vidim Van der Sara sa 17 godina... nekako mi to ubija realnosti igre.

Citat: Rasxo;699979
hmm , ovo ocu da pitam svaki dan,al zaboravim XD.Koji vam igrach zadaje/zadavao najvise muka na Pesu?Sto se mene tice to je Van Hoijdonk,valjda se tako vise..Znaci sjecam se ranije na ISS-u(PS1) znachi prelazimo ja i drug ML i uvek kad igramo VS Fejnorda uvek po 3 komada da covek ;D


El Hamdaoui dok je bio u AZ, sad je u Ajaksu, ne mozes ga zaustaviti. Kako god sutne ona udje :cursing:. I jos Ibrahimovic i Drogba, ali to je zbog velike ravnoteze sto imaju, pa se lako naguravaju sa mojim odbrambenim.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević

Hodza

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1064
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #25 poslato: 12. oktobar 2010, 17:32:50 »
ja neznam da li je bug ali me strasno nervira raspolozenje igraca,svaka druga utakmica svi neraspolozene haj da je bar 2-3 igraca nego skoro cijela prva postava.
 

Deroko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2740
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #26 poslato: 12. oktobar 2010, 19:29:15 »
Citat: UltraPes;700368
ja neznam da li je bug ali me strasno nervira raspolozenje igraca,svaka druga utakmica svi neraspolozene haj da je bar 2-3 igraca nego skoro cijela prva postava.

to se i meni desava...svaka druga utakmica na bar petoro igraca iz prve postave je lose raspolozenje, ali to nije samo u Master ligi vec u bilo kom takmicenju.
« Poslednja izmena: 12. oktobar 2010, 19:32:37 od strane Deroko »
 

Legenda93

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 219
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #27 poslato: 12. oktobar 2010, 19:50:50 »
Sve zavisi kakav ti je scout i jel igras kod kuce ili u gositima(to sam sam skontao)....
 

Hodza

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1064
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #28 poslato: 12. oktobar 2010, 23:53:40 »
Igram sa Borusiom Dortmund master ligu i zavrsio sam 3 prvu sezonu,kao sto znam iz  njemacke lige u ls idu 3 kluba prva 2 direktno a 3 u kvalifikacije,ali to na pesu nije slucaj ja kao 3 idem u europa ligu kakvo razocarenje od pesa da li se ovo jos nekom dogodilo.
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #29 poslato: 13. oktobar 2010, 01:50:06 »
Jos 1 promkjenjena stvar je to sa transferima,Celsi mi je nudio za Aguera 15.000.000 dok bi na pes 10 igrach vrijedio nekih 80 miliona eura laganice,ja sam Gurcufa na 10 doveo za 70m a na 11 ne bi preko 10m kostao..