Autor Tema: BaL diskusija  (Pročitano 78754 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #30 poslato: 9. oktobar 2010, 19:29:45 »
hvala....samo da zavrsim sezonu pa prelazim -.-...inace zbig mene smo 5 na tabeli...
 

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #31 poslato: 9. oktobar 2010, 19:32:48 »
Ja ti preporucujem da ne prelazis ,da ostanes makar 3 godine ,jer taman kad se uklopis sa timom moras da mijenjas sredinu i opet sve iz pocetka sto se tice uklapanja!
 

TrueBlue

  • Super Moderator
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 400
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #32 poslato: 9. oktobar 2010, 19:38:29 »
Evo da se i ja tupspasim

Poceo sam karijeru u AS Saint Etienne kao CMF - ali sam u toku razvio i poziciju AMF tako da igram te dvije pozicije.

Prvu polusezonu sam zavrsio sa ucinkom od 3 gola i 2 asistencije i blizu smo Europa League pozicija.

Dobio sam poziv od Bosne i Hercegovine za utakmicu protiv Australije koju smo pobjedili 2-1.

Dobio sam dvije ponude od Inter Milana (sansa da igram 10%) i Sochaux-a (sanse da igram 91%)

Ali sam odlucio da ostanem u Saint Etienne barem do kraja sezone.

A naravno klub u kojem zelim da igram i zavrsim karijeru je Chelzi ali eto ko ceka doceka :)
These thoughts will carry me...through the darkest nights...while your eyes rest in mine!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lekaa, Ludak90, CREEP, 4evra, Grucho, Orthodox

Uros Novakovic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #33 poslato: 10. oktobar 2010, 17:10:33 »
Evo i ja da se dodam...da ne otvaram posebno temu, to cu uraditi kad prodje "par godina" i postanem iskusniji igrac u nekom evropskom velikanu :)

Pocetak, 17 god, AMF (kasnije igrao SS na par utakmica), sa 64 overall sam poceo.
Fizicke predispozicije:
Visina: 184cm
Tezina: 77kg (malo sam pretjerao al ajde sad :P)

Klub: Chievo Verona ITA

PRO Level. (Nisam jos za TOP ipak)


Prva sezona je pocela...hm.Vrlo nervozno. Nit sam se mogao sastaviti sa loptom, nit sa pola sata igre, nit pasovima ma nista. Igra nula, pasovi ni nula, o gol sansama ili asistencijama i da ne pricam. Loptu samo sto primim, odmah izgubim....Da je oduzmem protivnickom igracu,uspijevao sam... pa mozda 2 puta na svakoj trecoj utakmici ....

 Par puta sam bio blizu da ostanem bez joypad-a zbog PES-a :sneaky2:.


Medjutim, nakon polusezone tacnije u martu/aprilu stvari su se pocele mijenjati. Igra se popravila, overall je rastao po malo i igrao sam sve ali bas sve utakmice i trudio se da poboljsam igru i sto vise je prilagodim timu a ne sebi.

Poziv za reprezentaciju je stigao nakon zimskog prelaznog roka, tek pred kvalifikacije za EP (koje smo prosli :p)

Nakon prve odigrane sezone, Kjevo je bilo na 6. mjestu u Seriji A i time smo obezbijedili Ligu Evrope. Bez obzira na to, par kola prije kraja bili smo u igri i za LS ali su Fiorentina, Roma i Milan sve poremetili. Tj porazi od istih u zadnjih par kola.

Sve u svemu, trenutno sam zadovoljan razvojem i vidim da ce biti potrebno jako jako puno strpljenja i igre da bih napredovao.


Evo par screenshot-ova uradjenih na brzinu.



A ovo je na kraju prve sezone....


I par screenshotova iz reprezentacije.

Grupa u kojoj smo prosli (2 kola pred kraj)


Ocjene nakon utakmice sa Norveskom cini mi se...Asistencija i Joveta je bio neumoljiv za 2:1 i prolaz dalje :) :)

 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #34 poslato: 10. oktobar 2010, 17:20:13 »
Citat: Uros Novakovic;698670
Evo i ja da se dodam...da ne otvaram posebno temu, to cu uraditi kad prodje "par godina" i postanem iskusniji igrac u nekom evropskom velikanu :)

Pocetak, 17 god, AMF (kasnije igrao SS na par utakmica), sa 64 overall sam poceo.
Fizicke predispozicije:
Visina: 184cm
Tezina: 77kg (malo sam pretjerao al ajde sad :P)

Klub: Chievo Verona ITA

PRO Level. (Nisam jos za TOP ipak)


Prva sezona je pocela...hm.Vrlo nervozno. Nit sam se mogao sastaviti sa loptom, nit sa pola sata igre, nit pasovima ma nista. Igra nula, pasovi ni nula, o gol sansama ili asistencijama i da ne pricam. Loptu samo sto primim, odmah izgubim....Da je oduzmem protivnickom igracu,uspijevao sam... pa mozda 2 puta na svakoj trecoj utakmici ....

 Par puta sam bio blizu da ostanem bez joypad-a zbog PES-a :sneaky2:.


Medjutim, nakon polusezone tacnije u martu/aprilu stvari su se pocele mijenjati. Igra se popravila, overall je rastao po malo i igrao sam sve ali bas sve utakmice i trudio se da poboljsam igru i sto vise je prilagodim timu a ne sebi.

Poziv za reprezentaciju je stigao nakon zimskog prelaznog roka, tek pred kvalifikacije za EP (koje smo prosli :p)

Nakon prve odigrane sezone, Kjevo je bilo na 6. mjestu u Seriji A i time smo obezbijedili Ligu Evrope. Bez obzira na to, par kola prije kraja bili smo u igri i za LS ali su Fiorentina, Roma i Milan sve poremetili. Tj porazi od istih u zadnjih par kola.

Sve u svemu, trenutno sam zadovoljan razvojem i vidim da ce biti potrebno jako jako puno strpljenja i igre da bih napredovao.


Evo par screenshot-ova uradjenih na brzinu.



A ovo je na kraju prve sezone....


I par screenshotova iz reprezentacije.

Grupa u kojoj smo prosli (2 kola pred kraj)


Ocjene nakon utakmice sa Norveskom cini mi se...Asistencija i Joveta je bio neumoljiv za 2:1 i prolaz dalje :) :)


meni najveca ocesna jednom bila 9.0!! igram CMF tad sam dao gol i 3 asistencije imao :D
 

Mishkecc

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #35 poslato: 10. oktobar 2010, 21:10:36 »
Eo reko i ja da napisem nesto .
Igram na regular . Prvu sezonu igrao sam u Rasingu i solidno sam se snalazio. Zatim presao sam u Lyon , osvojio sam kup , ligu , ligu sampiona i bio najbolji strelac lige i lige sampiona . Plata mi je bila 89 000 za godinu dana , ubrzo je stigla punua o Hetafe-a uz godisnju platu od 480 000 . Overall mi je 78 imam 18 god i tako  . . .  Pa sta mislite o meni :D ?

Pozz
« Poslednja izmena: 10. oktobar 2010, 21:14:41 od strane Mishkecc »
 

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #36 poslato: 10. oktobar 2010, 22:14:27 »
Citat: Mishkecc;698905
Eo reko i ja da napisem nesto .
Igram na regular . Prvu sezonu igrao sam u Rasingu i solidno sam se snalazio. Zatim presao sam u Lyon , osvojio sam kup , ligu , ligu sampiona i bio najbolji strelac lige i lige sampiona . Plata mi je bila 89 000 za godinu dana , ubrzo je stigla punua o Hetafe-a uz godisnju platu od 480 000 . Overall mi je 78 imam 18 god i tako  . . .  Pa sta mislite o meni :D ?

Pozz
Pa dobro nije lose ali probaj na pro ili top da igras ;)
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #37 poslato: 10. oktobar 2010, 22:19:58 »
Ovako,ispasce da opet mracim al' nije mi namera. :)
Svako moze igrati na kojoj god oce tezini.Al' sta je fora?
Igrate prvih par godina na npr regular,to su one godine kad nemate nijednu ocenu,nista.Manja tezina,lakse dajete golove,lakse pumpate ocene,i kad ih napumpate onda dignete tezinu.I sta ste postigli?Nista.Zasto?Zato sto vam imate vece ocene pa vam uopste nece biti toliko teze igrati,vec isto.

Propustite onih prvih par godina,koje su na top player nesto najzanimljivije.Sa loptom se ne mozete sastaviti,svi vas guraju,niste brzi,niste nista.Patnja ziva.Al' tek posle toga pocnete ceniti kad negde sa 24,25 godina zavucete golcinu.Mnogo kompletniji osecaj ispunjenja imate kad zabijete gol,jer znate koliko je tesko bilo doci do toga u karijeri.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lekaa, Mishkecc, ensooo

Mishkecc

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #38 poslato: 10. oktobar 2010, 22:22:54 »
E ljudi nzm sta da radim ? Nudi mi hetafe na polu sezoni ugovor od 580 000 . Offer detalis
  1 year extansion . Sta da radim ?
 

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #39 poslato: 10. oktobar 2010, 22:25:35 »
Citat: 4evra;699023
Ovako,ispasce da opet mracim al' nije mi namera. :)
Svako moze igrati na kojoj god oce tezini.Al' sta je fora?
Igrate prvih par godina na npr regular,to su one godine kad nemate nijednu ocenu,nista.Manja tezina,lakse dajete golove,lakse pumpate ocene,i kad ih napumpate onda dignete tezinu.I sta ste postigli?Nista.Zasto?Zato sto vam imate vece ocene pa vam uopste nece biti toliko teze igrati,vec isto.

Propustite onih prvih par godina,koje su na top player nesto najzanimljivije.Sa loptom se ne mozete sastaviti,svi vas guraju,niste brzi,niste nista.Patnja ziva.Al' tek posle toga pocnete ceniti kad negde sa 24,25 godina zavucete golcinu.Mnogo kompletniji osecaj ispunjenja imate kad zabijete gol,jer znate koliko je tesko bilo doci do toga u karijeri.

Objasnio.Ja sam u 10-ki bio srecan ko u pravom fudbalu sto sam postigao gol sa 20 i nesto godina za pobjedu u LS,tacnije 2 gola :D ,naravno na top :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #40 poslato: 11. oktobar 2010, 00:41:08 »
Jos jedna glupost jos koju sam primetio je sto u BAL-u igraci prelaze kao ludi. Pogotovo ovi bolji igraci... U ML je to regulisano koliko toliko ali u BAL-u kod mene nakon prve sezone Messi u REALU, Xavi u Man Utd, Vidic u Barceloni, Eto'o isto presao negde i jos gomila drugih da sad ne pisem...

Da napomenem da sam transfer frequency stavio na LOW!! Malo je nerealno da se prodaju tek tako a dosta njih i u losije klubove ode.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: zhao11253, CREEP, Stević

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #41 poslato: 11. oktobar 2010, 01:29:45 »
Evo i ja da se predstavim.
BAL je mnogo bolji nego u PES10 narocito komanda trazenja pasa na R2 sto znatno omogucava bolju igru, mada komp je i dalje malo proglup 'al ajde.
Poceo sam na Regular (misleci da je BAL mnogo tezi nego u PES 10) u Laziu u prvoj polusezoni nadavao sam se golova da bi u drugoj podigao na top player i onda uvideo koliko je igrica zla :D .
Fazon ubacuju me stalno u 75,80 min tako da covek ne moze nista da uradi nego samo da se izervira. Onda sledi strajk u drugoj polusezoni i cekanje ponude drugog kluba. Stogla je ponuda Arsenala i naravno ko to sme da odbije :D. Bilo mo je tesko da izbacim Chamakha iz prve postave tako da kad bi usao ako dam neki gol to bi bilo to. Zbog velike konkurencije sledece sezone odlazim u Bordeaux gde sam se odlicno uklopio :D
evo nekih Screenshotova












Zadnja Sezona U Bordou je jos u toku, tek je pocela druga polusezona
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DIMIX

DIMIX

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 290
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #42 poslato: 11. oktobar 2010, 10:57:04 »
NAJ BOLJE JE TO STO MOZES DA UZMES GOTOVOG IGRACA DA SA NJIM IGRAS BaL (ja uzeo klea)
DETELINARA
 

Mare_93

  • Majstor
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1146
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #43 poslato: 11. oktobar 2010, 11:09:52 »
Citat: Barcelona_Boy;699170
Jos jedna glupost jos koju sam primetio je sto u BAL-u igraci prelaze kao ludi. Pogotovo ovi bolji igraci... U ML je to regulisano koliko toliko ali u BAL-u kod mene nakon prve sezone Messi u REALU, Xavi u Man Utd, Vidic u Barceloni, Eto'o isto presao negde i jos gomila drugih da sad ne pisem...

Da napomenem da sam transfer frequency stavio na LOW!! Malo je nerealno da se prodaju tek tako a dosta njih i u losije klubove ode.

namesti pre nego sto krenes bal,transfer kretanja na low pa nece biti toliko prelazaka
 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: BaL diskusija
« Odgovor #44 poslato: 11. oktobar 2010, 11:47:30 »
Citat: DIMIX;699260
NAJ BOLJE JE TO STO MOZES DA UZMES GOTOVOG IGRACA DA SA NJIM IGRAS BaL (ja uzeo klea)

Ja to nisam provalio kako ide ?