Autor Tema: BaL diskusija  (Pročitano 78602 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
BaL diskusija
« poslato: 7. oktobar 2010, 18:13:42 »
Ovde cemo diskutovati o BaL modu ;) Mislim da je najveci minus ove godine to sto moze da se menja tezina :@
 

Kristian

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #1 poslato: 7. oktobar 2010, 19:33:20 »
Pa ima tema u general  podforumu :S nego koji je to minus :S ti ako neces nemoj mjenjat i eto ga :S
 

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: BaL diskusija
« Odgovor #2 poslato: 7. oktobar 2010, 20:01:46 »
Meni se BAL mnogo svidja , i nije kao prosle godine da tim zavisi od tebe ... Znaci ima idalje tih gresaka dje tvoji igraci se gube al je po meni bolji mnogo nego prosli :)
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: BaL diskusija
« Odgovor #3 poslato: 7. oktobar 2010, 20:31:17 »
Ma gube se covece idemo kontra napad pritisne ga jedan on ispuca negde u aut :S
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: BaL diskusija
« Odgovor #4 poslato: 7. oktobar 2010, 21:13:53 »
Jeste dobro odradjeno plata,agenti,nema vise treninga po pola sezone da igras,ali najvecu minus BUGOVI.Svakojake gluposti u igri,na mecu,izbacivanje posle 2min igre.Trener me stalno izbacuje u 65min,ali bas svaku utakmicu bez obzira dao 3 dao 5 golova svaki put isto,konami je oko ovoga napravio veliku gresku i naravno oko glupih imena agenata i steta so golman ne moze da se igra.Nadam se da ce izaci nekakav tool gde moze da se stavi da se bude golman.
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #5 poslato: 7. oktobar 2010, 21:14:06 »
1. Svidja mi se kako je uradjena stvar za ugovore... Znaci potpises 2 godine i nema svake sezone da biras klub i da prelazis tj nije vise ko na pijaci.
2. Isto tako dobra stvar su ubaceni agenti tako da moras prvo igrati za slabije klubove dok se ne pokazes, ne zaradis kintu i kupis boljeg agenta.
3. Nema vise onog budjavog uvodnog meca koji se na PES 2010 morao igrati pa tek onda dobijas ponude od klubova.
To je sto se tice opcija i novina koje su uvedene a koje sam za sad primetio.
Sto se tice same igre veliki minus je sto su igraci kao sludjeni po terenu. Kontranapadi se tesko odigravaju jer igraci zastaju, vrte se i na kraju bzvz dodaju. Ne znam kako ce biti kad prodje 3-4 sezone pa potpisem za bolji klub ali za sad (igram u R. Saragosi) je to prilicno tesko.
Isto tako minus su sudije, bar po meni... Male kontakte sviraju kao faul a npr. krljanje neko gde mi dzigericu izvadi pusti dalje :S Mada to je i kad igras ML i obican mec.

EDIT:
Citat: JUG GROBARI;696488
Jeste dobro odradjeno plata,agenti,nema vise treninga po pola sezone da igras,ali najvecu minus BUGOVI.Svakojake gluposti u igri,na mecu,izbacivanje posle 2min igre.Trener me stalno izbacuje u 65min,ali bas svaku utakmicu bez obzira dao 3 dao 5 golova svaki put isto,konami je oko ovoga napravio veliku gresku i naravno oko glupih imena agenata i steta so golman ne moze da se igra.Nadam se da ce izaci nekakav tool gde moze da se stavi da se bude golman.

Prvo ne znam kako uspes da das 5 golova jer na pocetku tesko da se moze dati 1 gol. (osim ako nisi preko hex editora nabudzio ocene)
Drugo logicno da te izbaci u 65-om minutu jer su na pocetku ocene jadne i ne mozes da trcis cestito. Prava sreca je sto u upste mozemo da igramo prvu postavu jer si u PES 2010 morao da ides na one treninge prvo pa tek onda kad se pokazes na treningu dobijes mesto u prvoj postavi i opet te menja oko 60-70 min.
Nisi ni malo objektivan... Kao igrac koji ima 17 god. kad krenes BAL i sa minimalnim ocenama ti ocekujes da igras full mec?
« Poslednja izmena: 7. oktobar 2010, 21:20:43 od strane Barcelona_Boy »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grucho

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #6 poslato: 7. oktobar 2010, 21:41:48 »
Citat: JUG GROBARI;696488
Jeste dobro odradjeno plata,agenti,nema vise treninga po pola sezone da igras,ali najvecu minus BUGOVI.Svakojake gluposti u igri,na mecu,izbacivanje posle 2min igre.Trener me stalno izbacuje u 65min,ali bas svaku utakmicu bez obzira dao 3 dao 5 golova svaki put isto,konami je oko ovoga napravio veliku gresku i naravno oko glupih imena agenata i steta so golman ne moze da se igra.Nadam se da ce izaci nekakav tool gde moze da se stavi da se bude golman.
Ja sigurno igram neki drugi PES. Toliko od mene.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: taske93

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: BaL diskusija
« Odgovor #7 poslato: 7. oktobar 2010, 21:47:21 »
Citat: Barcelona_Boy;696490
1. Svidja mi se kako je uradjena stvar za ugovore... Znaci potpises 2 godine i nema svake sezone da biras klub i da prelazis tj nije vise ko na pijaci.
2. Isto tako dobra stvar su ubaceni agenti tako da moras prvo igrati za slabije klubove dok se ne pokazes, ne zaradis kintu i kupis boljeg agenta.
3. Nema vise onog budjavog uvodnog meca koji se na PES 2010 morao igrati pa tek onda dobijas ponude od klubova.
To je sto se tice opcija i novina koje su uvedene a koje sam za sad primetio.
Sto se tice same igre veliki minus je sto su igraci kao sludjeni po terenu. Kontranapadi se tesko odigravaju jer igraci zastaju, vrte se i na kraju bzvz dodaju. Ne znam kako ce biti kad prodje 3-4 sezone pa potpisem za bolji klub ali za sad (igram u R. Saragosi) je to prilicno tesko.
Isto tako minus su sudije, bar po meni... Male kontakte sviraju kao faul a npr. krljanje neko gde mi dzigericu izvadi pusti dalje :S Mada to je i kad igras ML i obican mec.

EDIT:


Prvo ne znam kako uspes da das 5 golova jer na pocetku tesko da se moze dati 1 gol. (osim ako nisi preko hex editora nabudzio ocene)
Drugo logicno da te izbaci u 65-om minutu jer su na pocetku ocene jadne i ne mozes da trcis cestito. Prava sreca je sto u upste mozemo da igramo prvu postavu jer si u PES 2010 morao da ides na one treninge prvo pa tek onda kad se pokazes na treningu dobijes mesto u prvoj postavi i opet te menja oko 60-70 min.
Nisi ni malo objektivan... Kao igrac koji ima 17 god. kad krenes BAL i sa minimalnim ocenama ti ocekujes da igras full mec?

 Ne razumes,dajem samo pirmer.Inace kada sam krenuo overall mi je 71.A znam i kod brata on je vec stigao do druge plusezone i desava mu se to.
A to preko HEX-a neznam ni kako se radi a i ne zanimame,na pes10 sam kretao sa overall-om i 55 pa sam igrao.
Izbacivanje u 65min se desava svaku utakmicu ne u jednoj 70min u drugo 55min stalno je 65min.
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 

Aleksandar 1234

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #8 poslato: 7. oktobar 2010, 22:47:29 »
Nisam jos igrao ovaj novi pes, ali po screenovima bi rekao da je odlicno uradjen. Sada ono sto mi se nesvidja.
Ljudi su hteli promene u BAL-u, a kada je KONAMI promenio vama se opet nesvidja.
Citat
JUG GROBARI

    Re: BaL diskusija
    Jeste dobro odradjeno plata,agenti,nema vise treninga po pola sezone da igras,ali najvecu minus BUGOVI.Svakojake gluposti u igri,na mecu,izbacivanje posle 2min igre.Trener me stalno izbacuje u 65min,ali bas svaku utakmicu bez obzira dao 3 dao 5 golova svaki put isto,konami je oko ovoga napravio veliku gresku i naravno oko glupih imena agenata i steta so golman ne moze da se igra.Nadam se da ce izaci nekakav tool gde moze da se stavi da se bude golman.  


Sto se ovog tice trener te menja zato sto se umoris jer si mlad igrac. Isto se to desavalo i u PES 10, ali kada se razvijes ya 3,4 sezone odigras neku utakmicu celu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: BaL diskusija
« Odgovor #9 poslato: 7. oktobar 2010, 22:49:54 »
Citat: Aleksandar 1234;696596
Nisam jos igrao ovaj novi pes, ali po screenovima bi rekao da je odlicno uradjen. Sada ono sto mi se nesvidja.
Ljudi su hteli promene u BAL-u, a kada je KONAMI promenio vama se opet nesvidja.

Sto se ovog tice trener te menja zato sto se umoris jer si mlad igrac. Isto se to desavalo i u PES 10, ali kada se razvijes ya 3,4 sezone odigras neku utakmicu celu.

Pa jeste sve extra odradjeno ali ima i dosta Bugova.
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #10 poslato: 7. oktobar 2010, 23:04:50 »
Meni se najvise svidja ovaj mod i jednio sam ljut na KONAMI zato sto nisu ispravili bugove,bilo ih je i pes 2010,a sto se tice ostalog sve dobro odradjeno ,nemam rijeci :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP

miki208

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #11 poslato: 8. oktobar 2010, 00:08:54 »
Citat: Kristian;696362
Pa ima tema u general  podforumu :S nego koji je to minus :S ti ako neces nemoj mjenjat i eto ga :S

slazem se sa tobom
 

Uros Novakovic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #12 poslato: 8. oktobar 2010, 00:09:34 »
Evo poceh BaL...interesuje me jedno, kako se zove program koji mi omogucava da snimam screenshot-ove, tipa moje karakteristike, golove, asistencije, pasove, promasaje itd. itd? Ubih se sat vremena trazeci po forumu ne mogu da se sjetim imena programa.

Hvala.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #13 poslato: 8. oktobar 2010, 00:12:26 »
Citat: Uros Novakovic;696666
Evo poceh BaL...interesuje me jedno, kako se zove program koji mi omogucava da snimam screenshot-ove, tipa moje karakteristike, golove, asistencije, pasove, promasaje itd. itd? Ubih se sat vremena trazeci po forumu ne mogu da se sjetim imena programa.

Hvala.

Fraps.

I sto ovde tema,kad vec postoji jedna,necemo 2 razlicite diskusije voditi i istoj stvari.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Bogi79

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Re: BaL diskusija
« Odgovor #14 poslato: 8. oktobar 2010, 00:13:47 »
bal mod je extra uradjen odusevio sam se posle prve odigrane sezone sa Laziom pocetak sam iskreno pizdeo ali iz utakmice u utakmice sve je islo kao podmazano tako da polse nisam imao tih debilnih situacija od saigraca ==valjda smo se uigrali kao tim== a sto se tice svih tih opcija pa napravljeeno je skoro kao realno transferi itd....treba pratiti insrukcije trenera sta treba da radis kome loptu da dodajes na koju stranu idt i onda vas nece izvoditi ranije barem sam ja tako igrao !