Autor Tema: Kits Relink v2  (Pročitano 14256 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

laki82

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: Kits Relink by Inas V2
« Odgovor #45 poslato: 16. avgust 2011, 15:20:06 »
Evo ovako posto sam se *****avao 2 dana sa ovim, i menjanjem starih dresova Srbije u nove, evo kako se radi.

Potrebni programi
1. Game Graphic Studio
2. kitserver
3. Kit Relink
ima sve ovde da se skine potrazite malo.


1. U GGS otvoris slot unnamed_5278 i kao u turtorial-u odradis prebacivanje dresova. http://www.youtube.com/watch?v=8v6-P2Ypz7I&feature=player_embedded
2. Onda odes u Kit Relink, pokrenes prvo Kitrelink.exe, ides na Load i otvoris iz My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save\EDIT.bin
u prvom prozorcetu se selektuje SERBIA, on ce ti izbaciti bin number i slot (verovatno ce ti za bin number pisati 5227 a slot 0), klikni na slot i stavi drugu 0 po redu, i automatski ce prebaciti bin number na 5228.
Ostavis tako i ides SAVE.
Onda ides isto u kit relink na drugu ikonicu koja se zove ChecksumPES2011.exe
Startujes je i imas OPEN. Kliknes tu i iz My Documents\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\save\EDIT.bin zatvoris aplikaciju i to je to.
3. Onda odes u C:\Program Files\Pro Evolution Soccer 2011(ili KONAMI|)\kitserver startujes manager.exe i ides attach.
4. Startujes PES i to je to. Nadam se da sam pomogao koliko toliko ;)

NAPOMENA slot 0 i 5227 bin number NE RADI! Bar meni nije hteo da prihvati promene. slot 0 i 5228 bin number radi provereno! Zasto ne znam :)
Da jos nesto ovaj deo pod 2. vazi samo za dres srbije posto nas dres nema svoj slot! Kod ostalih dresova je lakse jer ga imaju. potrazis ga preko GGS i uradis postupak iz 1. i 3. to je to!
« Poslednja izmena: 16. avgust 2011, 15:22:16 od strane laki82 »