Autor Tema: Prijave za formiranje nove uprave lige  (Pročitano 6399 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Prijave za formiranje nove uprave lige
« poslato: 3. oktobar 2010, 14:13:32 »
Prijave za novu upravu lige

Evo, za pocetak da kazem , svi smo svjesni da sam ja valjda najmladji medju svima u ligi i da nema logike da ja vodim ovo + nemam toliki autoritet naspravim svima vama......
Ukoliko u ovom konkursu ne izadjemo s novom upravom ne ocekujte manager ligu za pes2011 jer je za pes2010 nece biti. Ukoliko bi bilo nove uprave ocekujem da se draft obavi skroz nanovo (jer dosta igraca iz pes10 nece biti u 11) i da sredi pravilnike itd.....

Znaci u ovoj temi se prijavljujete za upravu lige , a ljudi u upravi ce es birati po stazu na forumu. Jos jednom napominjem ukoliko prijava ne bude uopce , ne ocekujte ligu!

Prijavljeni:
1.
2.
3.
4.
5.
« Poslednja izmena: 3. oktobar 2010, 16:06:55 od strane tillinho77 »
Hala Madrid!
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Prijave za formiranje nove uprave lige
« Odgovor #1 poslato: 5. oktobar 2010, 18:31:00 »


edit: Da ne bude nesporazuma, ovo nije prijava, ovo je moj komentar na situaciju...
.
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Prijave za formiranje nove uprave lige
« Odgovor #2 poslato: 6. oktobar 2010, 13:37:41 »
Meni ovde ima dosta nelogičnosti i apsurdnih situacija. Tillinho koji je samoinicijativno pokrenuo ovu priču oko kreiranja manager lige, sada otvara ovu temu kako bi rekao da on ne može time da se bavi, i raspisuje konkurs za tzv. upravu koja bi sve to organizovala?! Kao da taj projekat uveliko traje, pa se sad on povlači sa mesta organizacije i raspisuje neki konkurs - prilično besmisleno.
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Re: Prijave za formiranje nove uprave lige
« Odgovor #3 poslato: 6. oktobar 2010, 13:49:07 »
Videlo se ovo u prvom naletu je imalo neuspeh,nema potrebe dalje terati sa ovim,jer je dosta bilo neorganizovano i bespotrebno,kada nema prave organizacije nema ni smisla igrati.Ja mislim da je najbolje da admini obrisu sve teme vezane za manager,treba za to dosta organizacije,kada bude bilo onda moze da se organizuje.
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Prijave za formiranje nove uprave lige
« Odgovor #4 poslato: 6. oktobar 2010, 14:21:39 »
Citat: Strippy;695118
Meni ovde ima dosta nelogičnosti i apsurdnih situacija. Tillinho koji je samoinicijativno pokrenuo ovu priču oko kreiranja manager lige, sada otvara ovu temu kako bi rekao da on ne može time da se bavi, i raspisuje konkurs za tzv. upravu koja bi sve to organizovala?! Kao da taj projekat uveliko traje, pa se sad on povlači sa mesta organizacije i raspisuje neki konkurs - prilično besmisleno.

Nisam razmisljao kako ce se stvari odvijati i nisam uzimao u obzir neke cinjenice koje su bile potrebne za ovu ligu.........Had mi je neki dan rekao oce biti ista od ovoga ili ne ja sam rekao da ja ovo ne mogu jer nisam prava osoba za ovo....u ovom slucaju ako nekoga zanima organizacija ovoga i zeli ovo pokrenuti ima priliku za obnovu... cista logika
Hala Madrid!