Autor Tema: PES 2011,dugo najavljivana sloboda  (Pročitano 19134 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #15 poslato: 2. oktobar 2010, 21:50:12 »
Kako keve ti na tastaturi imaš precizan pas? Ja na džojstiku igram pa nekad ne uputim loptu gde treba :)
Prima squadra della capitale !
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #16 poslato: 2. oktobar 2010, 21:57:04 »
Slazem se sa dj90.......treba i ja da kupim zojped sa pecurkama....moram malo da kopkam po netu....video sam da je negde jeftinije preko neta nego u prodavnicama.....
 

avgust

  • Tutorial Master
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 301
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #17 poslato: 2. oktobar 2010, 21:59:01 »
Citat: dj90;692380
Kako keve ti na tastaturi imaš precizan pas? Ja na džojstiku igram pa nekad ne uputim loptu gde treba :)

 
A što ne bi imao? Ja takođe igram na tastaturi i pogrešim pas samo kad se zaebem...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #18 poslato: 2. oktobar 2010, 22:03:34 »
Na tastaturi imaš samo osam mogučih pravaca da uputiš loptu
Prima squadra della capitale !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: markotor

avgust

  • Tutorial Master
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 301
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #19 poslato: 2. oktobar 2010, 22:17:56 »
Pa ok, više mi ne treba. :)

Loqo

  • Solo per ti...
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1322
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #20 poslato: 2. oktobar 2010, 22:26:20 »
Kao i u prethodnim serijalima dosta slabo odradjena ofsajd zamka,sudije ni priblizno kao na demu,par puta me komp otresao u duelu sasvim korektno,svira bas ocigledne faulove.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #21 poslato: 2. oktobar 2010, 22:26:58 »
Citat: cekerevac;692317
U demu je bila sloboda,bas je super bila kontrola....sad mi dodje da zaplacem posle full igre....da nisam probao demo mozda bi mi i bilo dobro ovao haos. U full igri kontrola je losa pa i sloboda, mnogo je losije uradjeno doziranje jacine,a o brzini da ne pricam......

Bolje nemoj da pričaš, pošto izgovaraš nebuloze. A jel svima treba da se crta da se brzina podešava u igri? Uostalom, postoji mala razlika u dve narodne verzije igre, što se tiče brzine.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #22 poslato: 2. oktobar 2010, 22:27:00 »
Realno kakva je razlika ako uputim loptu na 54 stepena u odnosu na pravu prema golu i 61 stepen u odnosu na tu pravu.
Dalje,sve i da imam dzojstik,ja ne vidim mogucnost kretanja 360 stepeni.Nek mi neko uradi 50 smerova na jednom analogu i to dokaze,skidam kapu.
Jedno je teorija,jedno je praksa.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #23 poslato: 2. oktobar 2010, 22:29:27 »
Ja sam bio dokazo za PES 2010 da ima 32 smera ;)
Sa finim driblingom sa R2 mozes da skreces bas sitno.
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #24 poslato: 2. oktobar 2010, 22:31:28 »
ja se nadam da nece biti ista prica kao svake godine, prvih nedelju dana svi hvale igru pa onda pocinju kritike sve vise i vise da na kraju svi kazu ne valja igra
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #25 poslato: 2. oktobar 2010, 22:35:36 »
Citat: Loqo;692423
Kao i u prethodnim serijalima dosta slabo odradjena ofsajd zamka,sudije ni priblizno kao na demu,par puta me komp otresao u duelu sasvim korektno,svira bas ocigledne faulove.


pa ljudi nije prvi put da demo bude bolji od final koda,al pomirite sa time.
A odbrana je pesu uvek bila slabija strana,igralo se na gol vise,ima puno mesta da se to ispravi,a mrzi Japance izgleda.
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

avgust

  • Tutorial Master
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 301
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #26 poslato: 2. oktobar 2010, 22:51:10 »
Pazi, bez obzira koliko smerova ima, ja smatram preciznim i efikasnim pasom onaj koji omogućava mom saigraču da primi loptu. Sve ostalo su sitna crevca.

Ono što me raduje je to što su ubacili himne svih reprezentacija iako su uradili onako šugave dresove (na Srbiju mislim).

Ono što me ekstra nervira je *ebeni John Champion i onaj do njega. Mislim, Mark Lawrenson je, po meni, bio dve klase iznad. Ne znam koji je ono akcenat ali mene užasno podseća na amerikanca (iako znam da nije). A amerikanci i fudbal - nebo i zemlja. Takođe, meni se čini da su bukvalno prekopirali komentare iz PES2010. Ne mogu jednog najobičnijeg komentatora da odrade kako treba. :angry:

EDIT: Bez obzira na nijanse u razlici između dema i full verzije, generalno sam zadovoljan ovogodišnjim PES-om.

EDIT2 (23:13) - A da, gde je Partizan u Ligi Šampiona!? Dripci...
« Poslednja izmena: 2. oktobar 2010, 23:15:04 od strane avgust »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Coazr, markotor

cekerevac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #27 poslato: 2. oktobar 2010, 22:51:16 »
Citat: Darcoolio_No1;692424
Bolje nemoj da pričaš, pošto izgovaraš nebuloze. A jel svima treba da se crta da se brzina podešava u igri? Uostalom, postoji mala razlika u dve narodne verzije igre, što se tiče brzine.

Kakvo podesavanje u igri.....u igri je brzina na nuli kao i u demu. I puno je brza. Tebi je slicna brzina?
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #28 poslato: 2. oktobar 2010, 23:03:08 »
Citat: maremas;692430
Ja sam bio dokazo za PES 2010 da ima 32 smera ;)
Sa finim driblingom sa R2 mozes da skreces bas sitno.

secam se onog klipa gde ide igrac u krug i smerovi se broje.
Al' to je bilo 32 smera u kretnji.
Mene interesuje kad igrac stoji u mesto,na koliko razlicitih mesta se moze poslati(dodati) lopta.
Ja stavio italijanskog komentatora,meni extra.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: markotor

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #29 poslato: 2. oktobar 2010, 23:03:50 »
Citat: markotor;692433
ja se nadam da nece biti ista prica kao svake godine, prvih nedelju dana svi hvale igru pa onda pocinju kritike sve vise i vise da na kraju svi kazu ne valja igra

hehhe ove godine je obrnuto prvo su popljuvali ful verziju toliko da sam se ja osobno prepao što su to uradili od igre i odma sam skinuo englesku verziju 1.0.1 i odigrao i bio sam presretan jedina razlika između dema i fula je mrvicu brža igra a samim time i neki driblinzi i šutevi izgledaju drugačije ali su zapravo isti PES RAZVALJUJE svi koji kažu suprotno ili nisu odigrali ni jednu utakmicu ili su dobili neki pes 08 pečovani da izgleda kao 11 :D pa su mislili da je pes 11 :P stvarno neznam zašto su svi govorili kako su upropastili igru jer je igra odlična čak ovako malo brži gameplay izgleda realnije jer kada bi uspoređivali demo gameplay sa RL igrom demo je bio prespor jer igrači nisu onako tromi u RL tako da je ova brzina u fulu baš onako kako treba jedina zamjerka mi je to što sada sudci manje sviraju faulove mislim i mene je nerviralo stalno sjeckanje igre ali bolje i tako nego da sada na utakmici bude 1 ili nijedan faul sada sudci premalo sude očiglednih faulova eto to mi je jedna mala zamjerka ali preko nje se može preći odo još malo da igram :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: markotor