Autor Tema: PES 2011,dugo najavljivana sloboda  (Pročitano 19138 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« poslato: 2. oktobar 2010, 19:11:22 »
Igrao :)
Moram pohvaliti slobodu koju imate na terenu.
Za uspesan trokut na svim prethodnim verzijama mora vas suigrac trcati uporedo ili ispred vas,onda morate trokut stisnuti i ako je on pokupi pokupi.
Na 2011,auu.
lopta ide tacno tamo gde hocu,i jacinom koju hocu.
Pa do ovog pesa je bilo nemoguce uraditi throught pass sa centra u napad,upravo zato jer je kad stisnete trokut lopta isla najblizem igracu sa strane.
Na ovom pesu igracom iz odbrane do kraja napunim trokut i usmerim kroz sredinu i napadaci mi je nekad i prime ukoliko se otkriju.
Zatim dalje,vodim loptu u napadu,igrac mi iza ledja utrcava,na bilo kojoj od prethodnih verzija da stisnem trokut moj igrac bi se samo srusio a pas otisao u tribine,a ovde automatski peta radi,i to tamo gde hocu.

Dosta veca sloboda,samim tim i preciznost.Napokon necete moci da se pravdate sa "nisam njemu hteo dodati".
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grejv, Grucho, Darcoolio, НемањаВЦЗ, undertaker, rogn, ЦЗВ

cira 87

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 177
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #1 poslato: 2. oktobar 2010, 19:17:10 »
slazem se! igra jeste za nijansku brza nego u demu i onaj veliki bag nije ispravljen, ali koga briga za to kada je tu onolika slobada... :ave:

pas u prazno, menjanje strana, šaranje kratkim dodavanjima cine ovu igru najboljom simulacijom fudbala do sada.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 4evra, Grejv, Rossobianco

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #2 poslato: 2. oktobar 2010, 19:18:52 »
al opet mi real izbusi inter. :D
ja udaram udaram,i likovi 3 kontre 3 gola.
A Snajder zabi golcinu sa nekih 30 metara,otrca skroz do gola,uze loptu i odnese na centar :punk:
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: cira 87, Rossobianco

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #3 poslato: 2. oktobar 2010, 19:29:31 »
Sto se slobode tice ja sam prezadovoljan. Smeta mi samo kamera posto centarsuteve sa strane izvodim manualno sa L2(ovo automatski 1x krug i 2x krug vise ne praktikujem), problem je taj sto ne mogu zbog iskrivljene kamere precizno da centriram imam pogresnu predstavu gde treba da uputim centarsut, recimo kad sam skroz dole u cosku kad napadam sa leva na desno, desi mi se da centarsut zavrsi nazad ili u gol autu.
« Poslednja izmena: 2. oktobar 2010, 19:32:47 od strane maremas »
 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #4 poslato: 2. oktobar 2010, 19:31:22 »
Udri fels mare :D :ave:

Sto se tice slobode zadovoljan sam !
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #5 poslato: 2. oktobar 2010, 20:11:25 »
Ja sam sa Etoom trcao na nekih metar od donje aut linije,pretrcao pola terena i tacno se vidi da od kamere zanosi igraca prema autu,iako sam samo drzao -> strelicu.
Trebace navikavanja
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

Milos Silbas

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 267
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #6 poslato: 2. oktobar 2010, 20:13:33 »
Svaka im cast. Mnogo dobro uradjeno..

realmario

  • Regular
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #7 poslato: 2. oktobar 2010, 20:16:54 »
odlicno su napravili samo sto cim dodam svom igracu dvojica protivnicka su na njemu i odma mi ju uzmu..za razliku od dema malo je teze al sve u svemu najbolje do sada...:D:D
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #8 poslato: 2. oktobar 2010, 20:20:35 »
Evo razlike (po mom misljenju) izmdju PES 10 i 11-ice....
Kod desetke je stavljen akcenat na individualne poteze....tako da samo uzmete real - nebobedivi ste (ili tesko pobedivi) , a za razliku  od toga u 11-ici se vise stavaio akcenat na pas igru - ja licno mislim da se kroz pas u prostor izmedju 2 centar halfa u pravo vreme postize gol...samo trea naci tajming...TOTAL FREEDOM.....
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: НемањаВЦЗ

cekerevac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #9 poslato: 2. oktobar 2010, 20:22:42 »
U demu je bila sloboda,bas je super bila kontrola....sad mi dodje da zaplacem posle full igre....da nisam probao demo mozda bi mi i bilo dobro ovao haos. U full igri kontrola je losa pa i sloboda, mnogo je losije uradjeno doziranje jacine,a o brzini da ne pricam......
 

stanujkic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #10 poslato: 2. oktobar 2010, 21:24:00 »
A jel moze da se iskljuci ta ''sloboda'' pa da dobacivanje bude kao i na proslim verzijama...
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #11 poslato: 2. oktobar 2010, 21:25:54 »
Da, igraj na strelice tj. na d-pad a ne na levi analog. Inace ta totalna sloboda pasa ti je samo pasom pomocu L2.
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #12 poslato: 2. oktobar 2010, 21:37:23 »
Ja još uvek nisam slobodan, bar dok ne uzmem džoj sa pečurkama
Prima squadra della capitale !
 

avgust

  • Tutorial Master
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 301
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #13 poslato: 2. oktobar 2010, 21:45:12 »
Igrao sam verziju 1.01 i osim brzine igre, još uvek nisam primetio bilo kakvu razliku sa demo verzijom.

Citat: cekerevac;692317
mnogo je losije uradjeno doziranje jacine

Što se toga tiče, ama baš nikakva razlika između full i dema. Bar kod mene.

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011,dugo najavljivana sloboda
« Odgovor #14 poslato: 2. oktobar 2010, 21:48:24 »
ja na tastaturi imam potpunu kontrolu nad pasovima.Sta bi tek bilo na analogu.
Uglavnom,ovakav pristup menja sami koncept igranja pesa.
Pre sam ja mogao gledati tv i igrati,samo stiscem x x x i kocka i gol je.
Sad morate za svaki pas da gledate u kojem smeru dodajete,isto da pazite koliko cete ga jako dodati.Jednostavno,sada morate mnogo pazljivije da pratite igru.
Sto je realno,mada vas u dosta slucajeva sprecava da se opustite,upravo jer morate paziti na vase poteze.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world