Autor Tema: Igranje odbrane!?  (Pročitano 55916 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #15 poslato: 4. oktobar 2010, 21:47:47 »
meni nije jasno stavas muci
meni je sve savrseno uradjeno iam faulova normalno
ovaj pas na trougao u vecini slucajeva se preseca ako lopta putuje dugo
odrbanu igram super bas je onako kako ja volim
a niko ne pominje kako je dobro odradjeno guranje sa igracima tj remplovanje kada vi imate loptu
recimo ebue u arsenalu retko ko moze da ga odgura dok recimo ceska oduvaju a arshavine prodje jednog drugog a treci vec je velika prepreka
fudbal je timsak igra i tako mora da se igra
a jel neko probao ls ka svom golu i x da drzi to je nova odbrana ima tamo u potezima tj comand list :D
Sve u svemu mnogo dobar fudbal e sad da li ovi bug-ovi zavise od verzije igre cpu ili neceg treceg bem ga
a da danas kad asm igrao odbranu u mom 16 kopm simulira i dobije zuti karton :)
ali zato posle ja napravih faul na ivici 16 a igrac upao unutra i gle penal za komp :(
mali off
krenem ja da odigram real barca derbi u egzibicionom modu kad eto ga komentator dobrodosli na el clasico :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marinho, heavy_grobar, TonyBiH

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #16 poslato: 4. oktobar 2010, 23:27:58 »
Citat: FXGT;693971
meni nije jasno stavas muci
meni je sve savrseno uradjeno iam faulova normalno
ovaj pas na trougao u vecini slucajeva se preseca ako lopta putuje dugo
odrbanu igram super bas je onako kako ja volim
a niko ne pominje kako je dobro odradjeno guranje sa igracima tj remplovanje kada vi imate loptu
recimo ebue u arsenalu retko ko moze da ga odgura dok recimo ceska oduvaju a arshavine prodje jednog drugog a treci vec je velika prepreka
fudbal je timsak igra i tako mora da se igra
a jel neko probao ls ka svom golu i x da drzi to je nova odbrana ima tamo u potezima tj comand list :D
Sve u svemu mnogo dobar fudbal e sad da li ovi bug-ovi zavise od verzije igre cpu ili neceg treceg bem ga
a da danas kad asm igrao odbranu u mom 16 kopm simulira i dobije zuti karton :)
ali zato posle ja napravih faul na ivici 16 a igrac upao unutra i gle penal za komp :(
mali off
krenem ja da odigram real barca derbi u egzibicionom modu kad eto ga komentator dobrodosli na el clasico :D

potpuno se slazem, bravo brate za komentar!
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: FXGT

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #17 poslato: 5. oktobar 2010, 00:24:31 »
neznam da li sam upravu ali probajte ovako igrati obranu znači baš onako kako je seabas govorio u videima većina u demu je igrala da kada odugovlači sa napadom na igrača povlači palicu prema svom golu tj ne prema golu nego samo prema strani na kojoj je gol ili lijevo ili desno a kada su htjeli da uzmu loptu također samo lijevo ili desno u zavisnosti gdje je čiji gol ja sam probao igrati da kada želim da igrač agresivno napadne tj da uzme loptu da palicu uperim baš prema igraču a ne samo prema strani gdje je protivnički gol znači okrećem palicu analoga u svim smjerovima u zavisnosti gdje je trenutno igrač kojeg želim napasti znači treba držati X i gurati analog točno prema igraču ja od kada sam počeo tako igrati puno bolje uzimam lopte i baš se primjeti razlika probajte pa javite meni je puno pomoglo i nadam se da ste razumjeli što sam htio da kažem :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TonyBiH

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #18 poslato: 5. oktobar 2010, 01:44:17 »
Morao sam da procitam 3 puta post. Tacka, zarez, veliko slovo, novi red.
I nista novo nisi otkrio, oduvek je jedna od opcija bila da ides direktno na protivnika.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marinho, maremas

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #19 poslato: 5. oktobar 2010, 12:20:13 »
Meni je u DEMO u bilo tatalno debilno igranje odbrane!mekako neralno...Ako je u fulu drugacije,onda je o  extra!
PSN ID : blackwhite985
 

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #20 poslato: 5. oktobar 2010, 14:52:00 »
Citat: Klang;694183
Morao sam da procitam 3 puta post. Tacka, zarez, veliko slovo, novi red.
I nista novo nisi otkrio, oduvek je jedna od opcija bila da ides direktno na protivnika.

 
Hehe jbga nemam navike stavljat interpunkciju znam da izgleda ružno al jbga. :D Ma htio sam da skrenem pažnju da je se u demu moglo igrati samo lijevo desno analog i to je to. Čak je bio i jedan video tutorijal koji neki član foruma napravio u kojem je tako objašnjavao igranje odbrane pa reko možda je to nekima problem. Ja sam u demu igrao tako ali sada u fulu igram baš prema igraču jer je lakše oduzet loptu i ne predstavlja mi problem igranje obrane jedino što sada sudac ne svira puno prekršaja pa se čini da je malo drugačije ;)
 

EMIL

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 414
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #21 poslato: 6. oktobar 2010, 17:52:35 »
Sta je ovo ljudi? Nema sanse da se dobije crveni karton, ma kakav faul napravio!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: duxa88

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #22 poslato: 6. oktobar 2010, 18:01:48 »
okud ti to ne lupaj
ja dobijam i zute i crvene i takodje i komp
sudija sve lepo svira
recimo ako je start sa ledja na igraca od zanjeg igraca u odbrani a pri tom sansa za gol znaci nem nikog blizu crveni se dobija kao 1*1
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marinho, _ILKE_

dravenSt0rM

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 508
    • Pogledaj profil
    • http://dravenst0rm.deviantart.com
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #23 poslato: 6. oktobar 2010, 18:11:01 »
po meni, sudija je u redu, i ima kartona onoliko koliko bi i trebalo.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT
 

fiksyy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #24 poslato: 6. oktobar 2010, 18:18:00 »
jedino sto valja na ovom *****u je grafika a igrica je samo napravljena da ja lomim sve po sobi!!!!!!
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #25 poslato: 6. oktobar 2010, 18:18:26 »
Ne mogu da se naviknem na novu odbranu, igram ML sa Jaricem i kompanijom i prosto je smesno koliko me lako prolaze.
Jednostavno znam gde ce probati igrac da me predje, bas tu krenem, ali se nesto desi, ne znam sta :) i prodje me.
Ne znam, nisam vise pametan.
PSNID> operativac
 

entropista

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #26 poslato: 6. oktobar 2010, 18:22:03 »
Ja se odmah navikao na odbranu, ali primecujem stvar koja me sve vise zivcira... Bilo kad moze da dosudi smesan faul (znate, ono na X kad protivnik ni ne padne) blizu 16m, i to je onda kao penal...
 

duxa88

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #27 poslato: 6. oktobar 2010, 18:37:10 »
Citat: FXGT;695387
okud ti to ne lupaj
ja dobijam i zute i crvene i takodje i komp
sudija sve lepo svira
recimo ako je start sa ledja na igraca od zanjeg igraca u odbrani a pri tom sansa za gol znaci nem nikog blizu crveni se dobija kao 1*1

Nije tacno. Zamrzeli su me ortaci jer ih sada namerno krljam klizecim kada ih jurim kao poslednji igrac odbrane, i naravno, uvek dobijem zuti. Igram full non stop, i nisam dobio nijedan crveni karton.
 

_ILKE_

  • =Probation=
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #28 poslato: 6. oktobar 2010, 19:06:30 »
Citat: duxa88;695425
Nije tacno. Zamrzeli su me ortaci jer ih sada namerno krljam klizecim kada ih jurim kao poslednji igrac odbrane, i naravno, uvek dobijem zuti. Igram full non stop, i nisam dobio nijedan crveni karton.

sinoc sam bio kod druga i igrali smo pes od 10 do 4h 2 na 2,dobio sam 5 crvenih kartona..jednom dupli zuti,jednom totalno bezveze faul,3 puta kao zadnji igrac odbrane..toliko o (ne)dobijanju crvenih kartona..bas mi se svidja sto sada sudije ne sviraju faulove na X,sviraju i dalje po neki ali nije strasno kao na demu..sad ovo mozda nije za temu ali igra 2 na 2 puna je bagova.odbrana je toliko konfuzna da nemam reci..na svakoj utakmici smo dali bar 4 gola ako ne i vise
The Vinjak,RamaPFC.
 

maxx_94

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #29 poslato: 6. oktobar 2010, 19:11:06 »
Citat: duxa88;695425
Nije tacno. Zamrzeli su me ortaci jer ih sada namerno krljam klizecim kada ih jurim kao poslednji igrac odbrane, i naravno, uvek dobijem zuti. Igram full non stop, i nisam dobio nijedan crveni karton.

ja dobijam crvene kartone , direktne, sa startovima sa ledja, jednom sam napravio faul na sredini terena i zaradio crveni, istina, kompjuter nikada nije crven dobio, a retko kad i zuti :(