Autor Tema: PES 11 utisci Player vs Player  (Pročitano 16705 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

yorda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #45 poslato: 7. oktobar 2010, 23:19:45 »
Sto se tiche pvp-a igrao sam samo 3 utakmice sa burazerom i ispovracali smo se po sobi...Kuci sam praktiovao i praktikovao da razumem igricu i vidim koliko je realna, donekle sam i mislio da je ok i da cu se prilagodim novom stilu igre sa dobacivanjima, ali javljaju se gomila problema i komplikacija..Pocevsi od toga - 1. Sutevi si abnormalno glupi, sutiram sa Runijem, pipnem kocku, a ono baja sutira neki lob sut, cak i komentator prijavljuje lob sut, ja u cudu...1. Sto se tice faulova sudija cak svira pametno cak je izgubljen, elem SVAKI igrac pada na istu foru, nabada se na kuk i pada na bulju. 3.Kamera je ocaj, ko da gledam ligu sampiona jbt, ne mogu da se fokusiram gde se nalazim kad sam blizu sesnesterca sta da drzim da mi odleti lopta tamo gde hocu( ali i kad' pogodim stranu i ugao, on prebacuje gol 70% iako sam piknuo kocku). 4.Igraci se umaraju strasno brzo u zavrsnih 30 minuta, nema sanse da prodjem ili dam neki gol, cisto ako bude slobodnjak...5. Slobodnjaci su ocaj ocajeva u 90% slucajeva se postize gol, Pirlo i Ronaldinjo ne mase...Ok to mi se i svidelo posto volim long shuteve i slobodnjake..Penali su donekle OK...6. Da napravim neki solo prodor tipa da predjem 2-3 igraca, je apsolutno nemoguce, gde je onaj DRAZ PES-a kada uzmes igraca presevas ih imas 1v1 sa gosom...7. Izgleda ekipa iz KONAMI-ja je zelela da uspe jos vise u ovoj igrici pa je pomesala FIFU i PES (eventualno su hteli da primame igrace Fife da predju na Pes) jer kada dobacujes pas loptu pojavljuje ti se ****na skala koja ti odredjuje jacinu ( a to mozes i sam da procenis posle 4-5 utakmica ) ja krenem da dobacim i pojavi mi se skala i burazer vidi da cu da dobacim i presece je olako... Juce sam svratio do KGB-a da vidim utiske igraca koji tamo igraju, vecina njih je igrala PES10, a ovi sto su igrali PES11 su bacali jojsticke i pljuvali po igrici...Nijedna ****na igrica nije suvise realna, pa zasto bi i PES bio ? Hvala na razumevanju, nadam se da nisam smorio tekstom ,ali tako je kako je :) Svako ima svoj ukus :}
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: witchfighter

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #46 poslato: 8. oktobar 2010, 01:02:58 »
nz nesto sa tobom nije u redu,ja prolazim igrace sa fintama,npr uzmem robinha u radim 2 puta biciklu i u stranu ,bam sut gol...medjutim...ima par stvari koje mi se ne dopadaju,npr kad hoces da izbijes loptu na krug a okrenut si na drugoj stranu i drzis do kraja on iz okreta prebaci ceo teren lagano,onda kad dodas u prazno na troguao u vecini slucajeva uspe,moguce je da je do taktite,treba da se markira il tako nesto...isto tako mi se i svidja igrica,pass je odlica,duga isto...finte su mi se pogotovu svidele...
FORZA MILAN
 

MilosZBg

  • Regular
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #47 poslato: 8. oktobar 2010, 01:18:01 »
ma igra je realno losa,totalno su je upropastili,dodali su samo par stotina animacija,prosirili bazu igraca i timova,licensirali LS i jos neki tamo kup,dodali pravljenje stadiona,online master lige,poboljsali sudije,golmane,duel igru,grafiku,pokrete igraca,golman konacno deganzira tamo gde ti hoces,radar postaje nevidljiv kad si u dnu ekrana,neku novu kameru koja se svima svidja,nevidjene driblinge, i jos neke totalno beznacajne stvari...ae pozdrav
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: milan45, Ludak90

pinturicio

  • Regular
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #48 poslato: 8. oktobar 2010, 01:34:58 »
Citat: yorda;696608
Pa ja ne igram pes da bi ga prelazio i mucio da dam gol, nego da se zabavim sa drugarima...

pa brate mozes da se zabavis i ovako,da se pomucis malo da das gol,i tvoji drugari,a ne uzmes 1 igraca i igraj.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: St.Anger

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #49 poslato: 8. oktobar 2010, 02:42:25 »
1 vs 1 imam ukupno 10 partija... Sa 5 razlicitih ljudi po 2... I sa svima ista prica, posle 2 odigrana meca kazu, citiram: "Sr*nje ovaj pes, aj da igramo sesticu ko ljudi...." I naravno svi ljudi sa kojima igram ostaju jos bar godinu dana  vezani za PES 6....
 

milan45

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 395
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #50 poslato: 8. oktobar 2010, 02:45:55 »
sestica je *****e,sablon..
Citat
When i grow up, I want to be just like me
 

sniper

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 117
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #51 poslato: 8. oktobar 2010, 02:57:25 »
Znaci 11-ka je vrh. . .konacno najbolji nacin da ortaci odu kuci spustene glave totalno razocarani u zivot i fudbal xD TOTAL FREEDOM
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #52 poslato: 8. oktobar 2010, 09:10:00 »
Stvarno svako ima svoj ukus..... ALI

Kako može nekom da smeta da je igrica "suviše realna"...... pa to je valjda i poenta. Ako hoćete nešto nerealno igrajte neku pucačinu, a ne fudbal. A to što vam ne prolaze stari šabloni i što još niste naučili finte je samo zato što je ovo nešto novo i još niste uvežbali.

Draž igre da bude .... uzmeš golmana i prođeš 10 igrača i daš gol... MA DAJ ... mora da se zezaš?
 

loopsy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #53 poslato: 8. oktobar 2010, 09:46:27 »
Posle 10ak odigranih utakmica zapazio sam sledece:
1.Ukoliko igram sa automatik menanje igraca (a inace igram) kompijuter mi cesto u kljucnom trenutku daje igraca koji sa situacijom na terenu nema nikakve veze, a igraci vodjeni kompijuterom se ponasaju blago retardirano i uopste nece da krenu ka igracu sa loptom,vec samo stoje i cekaju da ja preuzmem kontrolu nad njima.
2.Prilikom izvodjenja centar-suta,igrac uopste ne centrira,vec samo plasira loptu u prostor a da pritom ne postoji nikakav osecaj gde ce lopta zavrsiti.Uglavnom je to tamo gde je najmanje ocekujem.
3.Sutiranje je totalno mrtvo.Prilikom sutiranja ne postoji nikakav osecaj kako ce igrac sutnuti loptu.Uglavnom su to prejaki ne odmereni sutevi koji zavrsavaju daleko preko (ili pored) gola,iako sam samo pipnuo kocku.Situaciju 1 na 1 sa golmanom je gotovo nemoguce iskoristiti,ili pogodim direktno u njega ili promasim ceo gol.
4.Svi golovo koje sam do sada dao su bili nesto kao "lob-sut" te lopte su bile ne normalno spore ali su ipak nekako izlobovale golmana skoro na gol-liniji,i ako uopste nisam izveo "lob" vec samo obican sut na kocku.
5.Kao sto je gore rekao "AcMilan91" igraci iz mesta ispucavaju loptu kao da su na steroidima.
6.Ibrahimovic je brzi od Mesija???
7.Sto se tice novog sistema dodavanja,verovatno treba vremena da se covek navikne ali je u svakom slucaju mnogo bolji nego u proslom gde igraci na krug do kraja ne mogu da prebace pola terena a o lopti u prostor da i ne govorim.
8.Lopte u prostor upucene po zemlji ne normalno lako prolaze kroz celu odbranu iako su upuceni sa razdaljine od 20-30metara.Lopta je u stanju da odbrambenim igracima bukvalno prelazi preko noge (ili kroz noge).
9.Podesavanje formacije je extra uradjeno,za razliku od proslog u kome nikad nisam provalio do kraja kako se snima i ucitava formacija.
I na kraju mozda su ipak u pravu igraci koji jos uvek igraju sesticu! Dobra je bila i devetka ali nemogu da predjem preko toga dami kopjuter uklizava na igrace i pravi penale i crvene kartone.!!!
 

medvedic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #54 poslato: 8. oktobar 2010, 10:15:07 »
Citat: MilosZBg;696718
ma igra je realno losa,totalno su je upropastili,dodali su samo par stotina animacija,prosirili bazu igraca i timova,licensirali LS i jos neki tamo kup,dodali pravljenje stadiona,online master lige,poboljsali sudije,golmane,duel igru,grafiku,pokrete igraca,golman konacno deganzira tamo gde ti hoces,radar postaje nevidljiv kad si u dnu ekrana,neku novu kameru koja se svima svidja,nevidjene driblinge, i jos neke totalno beznacajne stvari...ae pozdrav

Haha... Eto, sve si rekao... Bas je losa...
 
Citat: loopsy;696783
...Ukoliko igram sa automatik menanje igraca (a inace igram) kompijuter mi cesto u kljucnom trenutku daje igraca koji sa situacijom na terenu nema nikakve veze, a igraci vodjeni kompijuterom se ponasaju blago retardirano i uopste nece da krenu ka igracu sa loptom,vec samo stoje i cekaju da ja preuzmem kontrolu nad njima.
Tu jesi upravu, ali prebaci na Semi-Automatic, ponasa se sasvim korektno...

Citat: loopsy;696783
3.Sutiranje je totalno mrtvo.Prilikom sutiranja ne postoji nikakav osecaj kako ce igrac sutnuti loptu.Uglavnom su to prejaki ne odmereni sutevi koji zavrsavaju daleko preko (ili pored) gola,iako sam samo pipnuo kocku.Situaciju 1 na 1 sa golmanom je gotovo nemoguce iskoristiti,ili pogodim direktno u njega ili promasim ceo gol.
4.Svi golovo koje sam do sada dao su bili nesto kao "lob-sut" te lopte su bile ne normalno spore ali su ipak nekako izlobovale golmana skoro na gol-liniji,i ako uopste nisam izveo "lob" vec samo obican sut na kocku.
Pa malo jesi, a malo nisi u pravu... Problem je što je dosta ljudi naviklo da iz trka sutira, sa zadrzanim tasterom trčanje... E sad, probao sam dosta nekih šuteva, šut je onakav kakav želiš kada se pusti trčanje, i to do 20-30m, sve preko toga je RANDOM-neodredjeno... Što se tiče 1v1 na golmana, tu nisi upravu, TotalFreedom stvarno dozvoljava da doziraš šut pored golmana uvek u gol, e sad, to ipak zahteva vežbu...

Citat: loopsy;696783
...  ali ne mogu da predjem preko toga da mi kopjuter uklizava na igrace i pravi penale i crvene kartone.!!!
To ima da se isključi u podešavanjima formacije opcije su AutoTrigger (THX to martac)...
:sneaky2: According to Greek mythology, the Titans were greater even than the gods.  :sneaky2:
 They ruled their universe with absolute power!
:crveni:  Well, that football field out there tonight, that\'s our universe. Let\'s rule it like Titans!  :crveni:
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #55 poslato: 8. oktobar 2010, 11:41:30 »
Citat: milan45;696750
sestica je *****e,sablon..

Naprotiv... Video bi da nije sablon kad bi igrao proiv mene. (naravno ukoliko bi igrali bez cut backa) To sto si ti nasao sistem da das gol na sablon ne znaci da je cela igra sablon
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #56 poslato: 8. oktobar 2010, 11:48:51 »
Ma sestica je sablon i tu nema price.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: milan45

milan45

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 395
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #57 poslato: 8. oktobar 2010, 11:51:04 »
Citat: 3959484;696840
Naprotiv... Video bi da nije sablon kad bi igrao proiv mene. (naravno ukoliko bi igrali bez cut backa) To sto si ti nasao sistem da das gol na sablon ne znaci da je cela igra sablon
Ne igram te istorijske igre,igrao sam pre 4 god..
Citat
When i grow up, I want to be just like me
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: St.Anger

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #58 poslato: 8. oktobar 2010, 15:31:16 »
Citat: milan45;696844
Ne igram te istorijske igre,igrao sam pre 4 god..

 
al smo napredni...
 

veleo88

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 250
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #59 poslato: 8. oktobar 2010, 17:12:13 »
zeleo bih da porucim svima koji se zale na sut, da odigraju jos par utakmica i da se naviknu na novi sistem i padace golovi kao na sestici ( da, postigao sam par golova sapola terena sa dzerardom kao u stara dobra vremena ). Poenta je da nakon sto napunite sut pustite na trenutak sve i da drzite strelicu gore ili dole ( kao kod penala ) i imate ciJelu stvar ( par naznaka : ocene napokon imaju smisla te shodno s njima ako sutnes s nekim ko ima los shot acc npr. Stankovic lopta ce zavrsiti na autokomandi, i druga stvar je DA NE MOZE SVAKI PUT DA SE DA GOLCINA, mora neki put i da se promasi)