Autor Tema: Brzina igre Full verzija  (Pročitano 13835 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

kimica

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 308
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #60 poslato: 10. oktobar 2010, 21:57:15 »
I meni je brzina najnormalnija, problem kod dotičnih gore je izgleda ili u slabijim konfiguracijama njihovih kompjutera ili su im isti zaraženi nekim trojancima, spajverovima, virusima, imaju bad sektore na hardu...
Plus ja imam ATI grafičku i stare drajvere i opet je sve ok.
 

pula79

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #61 poslato: 10. oktobar 2010, 22:36:20 »
Citat: slobal;694393
Kada pada kisa igra je sporija, fizika kretanja lopte po zemlji je spora... U odnosu na Pes 2010 to je promena, jer je u "Desetci" lopta isla brze po zemlji... Ovde dobija ubrzanje samo kada pada iz vazduha na zemlju i pravi tkzv. "Zabicu"... Cini mi se da je ova promena realna i dobra u odnosu na "Destku"... Brzina igre je podesiva skladno rezoluciji... Treba podesiti rezoluciju u settings-u i iskljuciti ili ukljuciti frame skipping, u zavisnosti od toga koju graficku kartu imate...


 jos sam negdje vidio objasnjenje za ATI i NVIDIA, kod koje da se stiklira kod koje ne itd.
Nemogu da pronadjem, i neznam da li je to ovisno od proizvodjaca ili i do odredjenji grafa svakog od njih
pa ako neko zna i moze da mi odgovori, sta ja treba da stikliram?
imam ATI HD4870-512-DDR5
 

Ludak90

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 114
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #62 poslato: 10. oktobar 2010, 23:06:15 »
Ja sam NVIDIA i stikliran mi je "Enable frame skipping,mislim da ti onda to treba da iskljucis,nalazi se u settingsu pesa. Tamo gde podesavas rezoluciju i quality
 

milisav

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #63 poslato: 11. oktobar 2010, 15:20:27 »
svaki speed ispod 2 mi je spor ko **** xD meni je ipak od ovih skorijih pes 2009 bio taman sto se game speed-a tice... ko ce se sad navikavati online na 0 :'(
 

Rude Boy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #64 poslato: 14. oktobar 2010, 22:21:13 »
Citat: 99miki;693402
Kada sam promenio monitor sa full HD TV/om i prebacio rezoluciju sa 1680x1050 na full HD, brzina igre je pala na normalu. Hvala bogu sada moze da se igra fuca kako treba. Ko ima slican problem sa tempom igre, neka proba promenu rezolucija, izgleda da stvarno utice na brzinu igre. Hvala Slobal.

 
Strava. A sta cemo sa onima koji nemaju full HD i vecu rezoluciju od 1280x1024???
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #65 poslato: 15. oktobar 2010, 00:19:29 »
Evo još jednog rešenja za one kojima je igra brža nego što bi trebalo, pored toga što treba da isključiti frame skiping u setingsu treba probati i ovo:

Download D3Doverrider standalone HERE,..unrar & put it wherever you want ( i would suggest program files) & then start it, now follow the image below.



Fix to the d3doverrider/kitserver problem, when you create a game profile with the d3doverrider it saves it to d3doverriders folder called profiles, so in this case you open the pes2011 profile in notepad & disable "Enable LoadLibrary Hooking" then kitserver works fine with d3doverrider & tripple buffering/vsync still work fine with pes2011...

[Override]
ForceTripleBuffering=1
ForceVerticalSynchronization=1
[Hooking]
EnableHooking=1
HookLoadLibrary=0
HookDirectDraw=1
HookDirect3D8=1
HookDirect3D9=1
HookDirect3D10=1
[Debug]
EnableSoundIndication=1
EnableEventLogging=0
[Info]
Timestamp=11-10-2010, 23:49:15

----------------------------------------------
Ja sam to uradio i sad je savršeno.
Naravno najbolja opcija je preko kitservera ali nije loše ni ovo gore da se zna
« Poslednja izmena: 15. oktobar 2010, 00:22:37 od strane dj90 »
Prima squadra della capitale !
 

deki22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #66 poslato: 15. oktobar 2010, 10:14:56 »
CCCC strasno,mislio sam da ce biti bolje,i dalje je fifa11 zakon na ps3,pes2011 na ps3 ne moze da se poredi sa fifom.Opet je pes podbacio.
 

milisav

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #67 poslato: 15. oktobar 2010, 15:59:57 »
a da skinete fraps i proverite fps...ako je 60 okej je,i ne drkajte nista sa brzinom na tom fps-u jer je to default,bolje se pokusajte navici. Ja sam igrao na gs 2 i sad sam se lepo uklopio na 0...
p.s. fifa je krsh... EA jedino sto je imao nba 05 ili 06 i maiden nfl dobar od sportskih simulacija,a fifa ,nhl itd su djubre tesko ,bar po meni...
« Poslednja izmena: 15. oktobar 2010, 16:04:30 od strane milisav »