Autor Tema: Bugovi u Pes 2011 Demo  (Pročitano 21002 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Salihovic15

  • U L T R A S
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1358
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/profile.php?do=editprofile
Bugovi u Pes 2011 Demo
« poslato: 22. septembar 2010, 22:26:08 »
Ovdje pisite Bugove na koje ste naisli u toku igranja Pes-a 2011 Demo :whistling:
« Poslednja izmena: 23. septembar 2010, 15:32:00 od strane Salihovic15 »
THE MANIACS 1987
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #1 poslato: 23. septembar 2010, 00:05:40 »
Igra sto se duze igra pokazuje sve vise slabosti!

Sistem uklizavanja, tj oduzimanja lopte, prednosti, faulova je jako konfuzan - da neuoptrebim grublju rec!

Cisto uklizavanje na loptu je u 60% slucajeva faul! Jednostavno nikad se ne zna sta ce da te snadje! i na "X" i na "O" jako su velike sanse da se napravi faul KOJI NE POSTOJI!!! Pricam ovo sve svestan kako se igra odbrana u PES2011 - znaci nisam noob koji ne zna da igra odbranu na novom pes-u. Ovo sve predstavlja jako ozbiljan problem po meni...

Ima tu jos nekih sitnih gluposti koje su relano zanemarljive s obzirom koliko je neuporedivo vise dobrih strana ovog pes-a :)

P.S. Golmani su sjajni! cesto mi se desi kada igram sa drugarima posto demo ne pamti settings iz igre da mi "AI" ostane na "professional"(a ne na TOP PLAYER) sto je po default-u, i opet golmani su izvanredni...
« Poslednja izmena: 23. septembar 2010, 00:21:19 od strane ПЛЕЈБоЈ »
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

maxx_94

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 109
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #2 poslato: 23. septembar 2010, 00:38:47 »
Mene ne interesuju bagovi zato sto ce se 80% njih popraviti u full verziji, mada jedan koji me strasno nervira je...sigurno sam vec napisao negde, nmvz...to je kad sutnem na gol, golman odbrani, a moj saigrac aplaudira i cepa kroz gol, kroz tribine kao robot i onda se vrati kao botina neka strasna -.-
 

Grobari_bgd

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1735
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #3 poslato: 23. septembar 2010, 01:07:45 »
da kazem par reci,mnogo je bolji fudbal nego npr 10tka.ima par stvari sto isto rece i plejboj sudije su solidne ali imaju ponekad glupe odluke(kao da nisu culi za prednost :S) druga stvar golmani su ok mada opet znaju da konfuzno odreaguju.u sustini dobar je pes i igrace se ali opet uvek moraju da naprave neki sitan propust koji na kraju bode oci,mada daj da sacekamo full mozda i budu sudije popravljene u neku ruku.
By order of the Peaky Blinders
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #4 poslato: 23. septembar 2010, 01:26:45 »
Citat: maxx_94;685969
Mene ne interesuju bagovi zato sto ce se 80% njih popraviti u full verziji, mada jedan koji me strasno nervira je...sigurno sam vec napisao negde, nmvz...to je kad sutnem na gol, golman odbrani, a moj saigrac aplaudira i cepa kroz gol, kroz tribine kao robot i onda se vrati kao botina neka strasna -.-

ovo je ful kod tako da ne verujemda će se menjati nešto.

Ja nisam primetio neki veći bag što me jako iznenadilo u ovom PES-u. Eventualno što može biti dosta faulova a slobdnjaci su nikad lakši pa može dosta golova da padne
Uglavnom nemam nekih većih zamerki
Prima squadra della capitale !
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #5 poslato: 23. septembar 2010, 01:29:36 »
Citat: ПЛЕЈБоЈ;685948
Igra sto se duze igra pokazuje sve vise slabosti!

Sistem uklizavanja, tj oduzimanja lopte, prednosti, faulova je jako konfuzan - da neuoptrebim grublju rec!

Cisto uklizavanje na loptu je u 60% slucajeva faul! Jednostavno nikad se ne zna sta ce da te snadje! i na "X" i na "O" jako su velike sanse da se napravi faul KOJI NE POSTOJI!!! Pricam ovo sve svestan kako se igra odbrana u PES2011 - znaci nisam noob koji ne zna da igra odbranu na novom pes-u. Ovo sve predstavlja jako ozbiljan problem po meni...

Ima tu jos nekih sitnih gluposti koje su relano zanemarljive s obzirom koliko je neuporedivo vise dobrih strana ovog pes-a :)

P.S. Golmani su sjajni! cesto mi se desi kada igram sa drugarima posto demo ne pamti settings iz igre da mi "AI" ostane na "professional"(a ne na TOP PLAYER) sto je po default-u, i opet golmani su izvanredni...

 Sačekaj full verziju.
I prošle godine je demo verzija bila, bez obzira na to što je sudija bio loš, generalno lošija što se tiče suđenja, tako da ćemo videti šta nudi full verzija.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #6 poslato: 23. septembar 2010, 08:38:53 »
Meni jedini bag, ako je bag, jeste dodavanje. Cesto ne igrac ne baci loptu najblizem saigracu, vec je sutne jace i ona dodje do protivnickog igraca. Tu treba bas lagano da se stisne 'X'... mozda ima jos nekoliko mana, ali to je samo razlika u odnosu na prethodne verzije i navici cu se na to...
 

rogn

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #7 poslato: 23. septembar 2010, 10:02:15 »
Meni je sve extra, imam samo  zamjerku za suđenje.. Sude faul za svaki manji kontakt, bude po 30 faula na čemu :D
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #8 poslato: 23. septembar 2010, 10:56:09 »

Evo ga jedan ****ni bag koji ce biti problem kod oflajn igranja!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Salihovic15, ПЛЕЈБоЈ, markinho

avgust

  • Tutorial Master
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 301
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #9 poslato: 23. septembar 2010, 11:09:54 »
^Jel probao neko ovo, jel se kod svih javlja ovaj bag?

7,8puta

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #10 poslato: 23. septembar 2010, 11:13:52 »
mene zivcira sto ne mogu da  napadnem protivnika dok izvodi aut nego automatski mi moje igrace stavio daleko.Mogu misliti kad budem jurio rezultat koliko ce me to nervirati ovako napravim presing pa ili baci pa uzmem loptu ili baci daleko ili neprecizno ovako je bezveze.
 

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #11 poslato: 23. septembar 2010, 11:28:06 »
Javlja se, naravno :S. Samo se iskreno nadam da ce prvi oficijalni patch ovo srediti (ako smo vec sigurni da je ovo finalni kod i da nece biti nikakve izmene u full igri), verujem da ovo nije nesto strasno tesko za njih da poprave.
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #12 poslato: 23. septembar 2010, 11:29:20 »
Citat: avgust;686104
^Jel probao neko ovo, jel se kod svih javlja ovaj bag?

 
:yes:
Citat: dj90;681585
Ono što me najviše nervira su centaršutevi, protivnički igrač uopšte neće da mi ga izblokira.
Da bi potvrdio sve ovo išao sam po strani i onda sam stajao sa igračem jedno minut i kompjuteru nije palo na pamet da me napadne, tek kasnije je došao neki drugi igrač koji mi je uzeo loptu.
Ukoliko ne srede ovo u fulu ekipa koja ima visoke napadače tipa Žigić imaće jedno 30% više šanse da trijumfuje
Prima squadra della capitale !
 

crni_gusar

  • Regular
  • **
  • Poruke: 96
    • Pogledaj profil
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #13 poslato: 23. septembar 2010, 12:28:04 »
Meni se cini da je ovo bug : http://www.youtube.com/watch?v=s0noJWDWabU
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Bugovi u Pes 2011 Demo
« Odgovor #14 poslato: 23. septembar 2010, 12:52:58 »
Citat: maremas;686093

Evo ga jedan ****ni bag koji ce biti problem kod oflajn igranja!

Sa twittera!
JonMurphy_PES
I'm aware of the 'jog bug' in the demo. Final code checked and issue appears to be fixed. Will doubled check with team

Marvin_Ronsdorf (admin sa prorevo.de)
Right. I think it's fixed. Didn't happened to me in final code. Good job. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: milan45, Bard, ПЛЕЈБоЈ, Stevan, had111, dj90, milos007, tuksamas, Бишке, markinho, НемањаВЦЗ, donatelo3