Autor Tema: Kako se šutiraju penali?  (Pročitano 32846 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #30 poslato: 17. septembar 2010, 18:10:06 »
Citat: MONTENEGRO;681808
Kako da namjestim preko tweek-a da šutiram penale nakon neriješene utakmice?

samo se namesti, samo instaliraj tweak
 

Zlaja87

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #31 poslato: 17. septembar 2010, 19:00:25 »
Gore dole da bocnes loptu. Ja sam na analogu sutirao...
 

stefan_267

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #32 poslato: 17. septembar 2010, 23:43:19 »
Ono sto je bitno kod penala (na tastaturi igram) je da kad pritisnes sut u isto vreme drzis i strelicu za levo-desno, pustis sut a strelicu jos malo drzis, ali ne previse da ne ode pored gola. Kad igrac krene prema lopti pustis strelicu levo-desno i pritisnes, ali vrlo lagano - u tome je poenta, strelicu za gore. Dakle, strelica za levo desno se malo zadrzi, strelica za gore se samo pritisne, bez drzanja
 

Skole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #33 poslato: 18. septembar 2010, 16:48:22 »
Citat: heavy_grobar;681570
Znaci, penali su ISTI KAO U PES 10! SVE SE ISTO IZVODI..... znaci za visinu suta zadrzis kocku, pa onda levo ili desno zadrzis za pravac, a ako se suta penal iz kamere WIDE onda pravac mjenjate SA STRELICOM GORE I DOLE..... tako i sa golmanom... ne kontam sto je to tesko skontati kad je sve isto :)


Nije tačno da su isti kau u 2010!! Pre mi liče na penale iz onih ranijh verzija mada ih nisam skroz provalio. BTW u 2010 su bili ubedljivo najbolji ikad, i ne razumem zašto KONAMI sve dobro što uradi u nekoj verziji već u sledećuj upropasti! 2011 veliko razočarenje!!
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #34 poslato: 18. septembar 2010, 17:15:48 »
Ako je 10ci nešto valjalo to su penali.
Ali polako se na ove navikavam
Prima squadra della capitale !
 

jevic989

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 153
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #35 poslato: 1. oktobar 2010, 18:02:21 »
Ljudi oce li mi neko objasniti tacno kako se izvode penali za vreme utakmice u WIDE kameri ja taknem kocku pa onda izaberem stranu i redovno mi lopta ode preko gola...
:1right: PSN: jevic_989 :player:
 

steva1

  • Gost
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #36 poslato: 1. oktobar 2010, 22:23:19 »
Citat: dj90;680641
Kako se izvode penali? Mislio sam da je isto kao na PES 2010 ali svaki šut mi ide po zemlji, takođe i sa golmanom kad se bacim uvek po zemlji. Čak ni komp nije šutnuo po visu nekad.

 
BRANIS TAKO STO DRZIS "A" (kod mene je to sut) gledaj,oni se spramaju da izvode i ti samo drzi slovo A(ili sut,ne znam tvoje kontrole) i kad vidis da se zatrcava samo izaberi stranu(naravno drzis strelicu) znaci drzis A i kad on krene nemoj da pustis slovo,drzi ga do kraja i kad pocne da se zatrcava izaberi stranu(drzi i A i strelicu) i to je to!
 

nemanjasmarach

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #37 poslato: 1. oktobar 2010, 23:09:53 »
ja sam jedva cekao da izadje full zbog treninga... sutirao sam jedno 20 penala dok nisam izvalio ali izvalio sam na kraju skroz sistem...

znaci
1.TAKNETE SHUT
2. TAKNETE visinu (ako pritisnete gore ide po visu , ako pritisnete strelicu unazad ide ono potkopavanje lopte sto rade na****heni fudbaleri)
3. drzite po zelji stranu levo ili desno ... sto duze drzite ici ce vise levo i vise desno..

prostije ne moze da bude.. :1r1:
 

Ivan33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #38 poslato: 5. oktobar 2010, 14:16:11 »
Baš ovako kako je napisao nemanjasmarach, jedino bih izmenio redosled, prvo 3. pa 2. Probao sam na treningu, mislim da sam imao 95% uspeha, bilo da je u pitanju šut po visini ili potkopavanje...odlično urađeno.
 

paokmania

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2232
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #39 poslato: 5. oktobar 2010, 15:06:32 »
Ja sam bez problema par puta odbranio penal sa golmanom. Postupak.. Ovako kako je naveo @steva1.
"KO JE PARTIZANOVAC NE TREBA MU JOS MNOGO DA BI BIO SRECAN." - Dusko Radovic
 

LukAa

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 12
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #40 poslato: 6. oktobar 2010, 08:25:06 »
Penali savrseni....Kada sve odradite znaci kocka i strana, pritisnite donju strelicu i on ce da je bocne.... Ako je bocnete u stranu golman ne moze da odbrani, zato sto lopta leti 2 dana a on je vec na zemlji... :pesoholichari:
 

_Mrcunami_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #41 poslato: 11. oktobar 2010, 16:22:19 »
kocka samo pipnes, pa zatim zadrsis levi analog gore ili dole do je strana leva i desna npr zadrzis 1 sec pa pustis i to je to.
 

libertas

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #42 poslato: 16. novembar 2010, 09:01:27 »
Lepo ste vi objasnili kako se sutiraju penali u PES 2011..Ajde neko ko zna da objasni kako se brane ti penali koji ne idu po zemlji!Penal koji ide lagano u vis NE MOZE DA SE BRANI!!!A verovatno ni onaj koji ide jako u vis!
 

Pato6

  • Gost
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #43 poslato: 22. novembar 2010, 15:11:29 »
Penale sam naucio da sutam pomogao mi je ovaj tutorial jos smao da naucim da branim i to je to. :D
 

Ostoja_PFC_

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Kako se šutiraju penali?
« Odgovor #44 poslato: 23. novembar 2010, 07:58:40 »
Tokom igre i tokom izvodjenja penala nakon 90min potpuno je drugi nacin izvodjenja.U igri je mnogo teze sto je glupo,vise volim da dobijem slobodnjak lakse ga dam nego penal.
Dakle,ja sad izvodim tokom igre ovako L1,L2 drzim,stisnem kocku samo malo i sa analogom oderedim u koju stranu isto ne valja da se drzi dugo i ide u gol,osecaj se stigne posle par penala,samo da ne idu vise pod oblake.