Autor Tema: Nemogućnost odigravanja u predviđenom roku (obaveštenja i pravila) - obrati paznju!  (Pročitano 11843 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
Dogovoreno!
 

M4T1J4

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
ja se ispricavam sto nisam bio u mogucnosti odigrati dosada neke utakmice jer sam imao obveze sa predavanjima u autoskoli a posto je to sada zavrsilo pokusat cu odigrati barem utakmicu dvije na dan jos jednom se ispricavam :(
 

Juznifront

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Popravili su mi napokon net, mogu igrati... Ako nisam vec izbacen?

EDIT: Samo nema sanse da zavrsim ligu do petka... Ako hocete pisite mi sluzbeni, najvaznije mi je da ucestvujem u sledecim ligama, i da nisam kaznjen posto sam se ipak odjavio na ovoj temi. Iskreno odkako imam pes 2011, vise mi se i ne igra 2010, ali cu odigrati ligu do kraja, da ispostujem ucesnike...

P.S. Strippy, javi mi na pm kako mogu da uplatim iznos za nagrade iz inostranstva... Znam da nije tema za to, ali kad vec pisem, reko da ti kazem...

EDIT 2: Vidim u software-u su mi vec pisani sluzbeni, ok, razumem to, dugo sam bio odsutan, ali racunajte na mene u sledecoj ligi... Od kako je osnovana kazuki ito liga ja ucestvujem u svim sezonama, i nikada nisam izostajao do sada. Jbg, problemi sa netom...
« Poslednja izmena: 2. oktobar 2010, 04:30:20 od strane Juznifront »
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Nikakvih problema nema što se učestvovanja u sledećoj sezoni tiče. Javio si se regularno, tako da se slobodno možeš prijaviti i za 4. sezonu ;)
 

Sallle

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
ja se izvinjavam sto me nije bilo neko vreme.
imao sam gomilu obaveza,a i kad sam bio slobodan,net mi je biio katastrofalan.
pokusacu u petak u zavisnosti opet od neta i ostalih igraca da odigram sve zaostale meceve.
hvala na razumevanju..
 


Sallle

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1497
    • Pogledaj profil
Imam jednu molbu.Naime zeleo bih da istupim iz lige.Ne radi se mojoj zelji za pesom 10,niti o bilo cemu drugom,nego stvar je u mojoj uzasnoj konekciji.Posto igram pes6 online,mislio sam da cu moci pes 10.Medjutim utakmice se jedva odigravaju.To mogu potvrditi svi protiv kojih sam igrao.Ping test radim po 100 puta na dan i uvek su razliciti rezultati.
Ocigledno se sa wirrellesom ne moze igrati pes 10.Za najvise mesec dana uvescu kablovski net.Naravno to je suvise kasno za ligu u kojoj ucestvujem.Zaista ne bih voleo da budem kaznjen zbog ovoga,jer stvarno nije u meni problem.Ali stvarno nisam pametan,sta drugo da ucinim.
Izvinjavam se organizatorima,kao i svim ucesnicima lige.
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Nema nikakvih problema. Hvala ti što si javio, i zbog toga nećeš imati nikakve sankcije vezane za učestvovanje u sledećeoj sezoni. Naravno, sve preostale utakmice će ti se registrovati službenim rezultatom, uglavnom porazima, sem mečevi protiv 3-ojice takmičara koji su pomenuti u obaveštenju postavljenom pre nekoliko dana http://www.pes-serbia.net/threads/14733-Obave%C5%A1tenja-quot-Sivih-Eminencija-quot?p=696967&viewfull=1#post696967