Autor Tema: Nemogućnost odigravanja u predviđenom roku (obaveštenja i pravila) - obrati paznju!  (Pročitano 11692 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
@Ticke
U pravu si što se tiče poštovanja termina i odigravanja utakmica na vreme, međutim nažalost ne možemo ti produžiti rok posle petka (10.09.). I petak je već bio produženje roka, i malo je glupo da igrač krene da odigrava svoje utakmice u drugom delu sezonu. Uostalom u pravilima je jasno precizirano da je ukupno dozvoljeno odsustvo 15 dana, a  petak je već preko toga. Ti si lepo ostavio obaveštenje i obavestio sve nas o čemu se radi, tako da bez problema možeš učestvovati u sledećoj sezoni, ali jednostavno ovu nisi u mogućnosti da igraš zbog nepredviđenih okolnosti. Hvala još jednom što si regularno javio i vidimo se u sledećoj sezoni.

@Aladdin986
Aladine, nema problema za 2-3 dana, ali nemoj da se otegne na 7. U svakom slučaju za vreme prvenstvene pauze pokušaj da nadoknadiš sve zaostatke. Do kraja sledećeg nedeljnog roka moraš imati potreban minimum odigranih utakmica. U suprotnom pišu ti se porazi.

@Brajanki
Hvala Brajanki što si javio i želimo tebi i ženi sretno useljenje u novu kuću ;). Lepo si sve javio i možeš slobodno da se prijaviš za sledeću sezonu.

Stefanss
I tebe čekamo do petka (10.09.). Ukoliko do tada ne kreneš sa igranjem utakmica ispadaš iz lige.
« Poslednja izmena: 9. septembar 2010, 17:15:14 od strane Kazuki Ito »
 

maxicro

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Zbog nemogucnosti redovnog odigravanja trazim da me se zamjeni.
« Poslednja izmena: 13. septembar 2010, 23:48:21 od strane maxicro »
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Citat: maxicro;678834
Zbog nemogucnosti redovnog odigravanja trazim da me se zamjeni.
Ocito da nije dosta da se provede 7-8h dnevno za kompom da bih redovno odigravao utakmice a meni se pisu porazi.
Zato molim da me se iskljuci iz lige hvala.
O cemu ti pricas?
 

maxicro

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Izbaci me van.O tome
Hvala!!!
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Posto nisam video da je usla zamena mesto mene a memorija mi stize za jedno sat - dva da li bi mogao da nastavim ligu ako nije kasno ;)

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Ticke, zamena jeste ušla već pre nekoliko dana, al pazi sad foru:) S obzirom da je dosta njih izašlo iz lige, tebe sad možemo da računamo kao rezervu (novoprijavljenog) i skoro sigurno upadaš u ligu umesto nekoga. Javićemo ti za dan-dva umesto koga.
 

Juznifront

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Zbog problema sa internetom nisam u mogucnosti odigravanja lige minimum narednih 7 dana, mozda i malo duze. Ili me cekajte, inace nek upada zamena. Izvinjavam se, do sada sam ucestvovao u svim ligama i zeleo bih da nastavim... Poz..
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Ok, da je drugačija situacija ne bi mogli da te čekamo ovoliko. Ti već odsustvuješ dovoljno da po pravilima izađeš iz lige i zameni te rezerva, međutim s obzirom da trenutno više nema rezervi, čekamo te. Naravno, u slučaju da se u međuvremenu prijavi neki novi igrač, upašće umesto tebe. Bilo kako bilo, ti jesi ostavio obaveštenje i bez obzira nastavljaš li takmičenje u ovoj sezoni ili ne, regularno možeš učestvovati u sledećoj. Gledaj ako možeš da što pre središ taj net
 

vladavasa

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 17
    • Pogledaj profil
Navukao sam neki grip, necu moci da igram narednih dana, racunam da cu do ponedeljka biti spreman da odigram zaostale utakmice
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Re: Dogovaranje termina za odigravanje ligaških i kup utakmica
« Odgovor #39 poslato: 23. septembar 2010, 18:15:06 »
Tu sam uvek i bicu tu do 27mog ovog posle me nema 10-12 dana idem u Bg da gledam 2 vezane tekme Partizana

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Ček bre, pa što nam to nisi ranije rekao? Kako si mislio da završiš ligu ako ideš na dve nedelje u bg? Sezona će za 2 nedelje biti već završena. Ok, evo kako ćemo: Odigraj što više utakmica do tog 27. Možeš igrati sva preostala kola, bez obzira na kalendar, samo napomeni to takmičarima s kojima treba da igraš utakmice. One utakmice koje ne stigneš da odigraš, tu će ti se pisati porazi od 0-1, i to je to.
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Citat: Kazuki Ito;686567
Ček bre, pa što nam to nisi ranije rekao? Kako si mislio da završiš ligu ako ideš na dve nedelje u bg? Sezona će za 2 nedelje biti već završena. Ok, evo kako ćemo: Odigraj što više utakmica do tog 27. Možeš igrati sva preostala kola, bez obzira na kalendar, samo napomeni to takmičarima s kojima treba da igraš utakmice. One utakmice koje ne stigneš da odigraš, tu će ti se pisati porazi od 0-1, i to je to.

Jos od kada mi je receno cak i pre da cu upasti opet sam cimao ljude i bio po ceo dan kada je radio launcher ali nikoga nije bilo niti su mi odgovarali na PM ja ne znam vise sta da radim niti zelim bilo sta drugo ko hoce da igra neka dodje ko nece ja necu da ga jurim lepo sam svima ispisao PM-ove pa izvolte javila su se samo 3ca,4ti je bolestan tako da jbg nije do mene ja imam dobru volju ali ako oni nemaju to nije moj problem ;)

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Zbog prenagomilanih obaveza i smrtnog slucaja u porodici te zbog jos mnogih neplaniranih stvari moram da odustanem od lige i od narednih nekoliko.Vidimo se u u trecem mesecu naredne godine.
 

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
Zbog hitnog odlaska u Beograd (fax) nisam u mogucnosti da igram ligu,zbog loseg neta.








Najkasnije do subote (verovatno ranije) krece se sa igrom.
« Poslednja izmena: 28. septembar 2010, 19:03:52 od strane ogischa »
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
U ovaj petak se 3. sezona za 1.ligu zvanično završava http://www.pes-serbia.net/threads/14811-Kalendar-3.-sezone-Kazuki-Ito-lige-(termini-odigravanja). Možemo da te sačekamo, ali samo pod uslovom da za predstojeći vikend odigraš sve preostale tekme, recimo do ponedeljka. Ostalo ti je još 6-7 utakmica.