Autor Tema: Nemogućnost odigravanja u predviđenom roku (obaveštenja i pravila) - obrati paznju!  (Pročitano 11691 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefanss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
ja se izvinjavam sto do sada nisam odigrao utakimce bio sam u frci izvinite jos jednom sutra  cu pokusati da odigram sto vise utakmica .
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Ne znam zasto je zatvorena tema Pitanja, predlozi..... ali imam pitanje. Da li neko zna koji su mi protivnici u narednim kolima od 6. pa valjda do 10. jer Stefanov program ne radi a ja nisam zapisao?...naravno sve to nije bitno ako Stefanov program uskoro proradi :)
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Ne znam ni ja zašto je bila zatvorena ta tema :001_unsure: moguće da je neko od nas slučajno zatvorio. Sad je sve ok, otvorena je ponovo. Što se tiče rasporeda kola, evo i ja čekam Stefana da se pojavi na msn-u, da vidim šta se dešava. Trebalo je već da sve bude gotovo, i da danas svi pokrećete program preko novog exe file-a. Ukoliko ne proradi aplikacija u narednih nekoliko sati, postaviću raspored na forum.
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Bok ekipa! Javljam se s mora prek mobitela. Vracam se sutra kuci , a preksutra pocinjem igrati!
Hala Madrid!
 

stefanss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Prelazim sa Adsela na kablovski net ,zato nisam u mogucnosti da odigram tekme !
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Napokon sam sredio probleme sa pc-em i ukljucili su mi net ali je nastao novi problem te moram da cekam odgovor KONAMI-a da mi posalju nove podatke da bi mogao da se login

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
A sta ti je sa starim podacima?
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Citat: maremas;673329
A sta ti je sa starim podacima?

Pa ovo se desava kada se logujem na stare podatke,jos neki su mi to rekli sa BPL-a da im se desavalo ne znam sto jeste da duze vreme nisam igrao PES ali ne bi trebalo da mi diraju postojeci acc sa podacima :(

Mirchell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 635
    • Pogledaj profil
Samo da se javim jos jednom i izvinim zbog kasnjenja sa utakmicama,za jedno 4,5 dana bi trebalo da imam internet kuci pa cu sve da nadoknadiom...
:clover:
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Od danas cu nekako moci igrati samo sa drugim nickom Zorro cisto da se zna ortak mi je pozajmio podatke a definitivno cu poceti cim sredim problem po pitanju restartovanja pc-a samog od sebe

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Ok, nadamo se da ćeš krenuti do ovog petka, jer to je krajnji rok koji možemo da damo. Ovo važi i za Stefanss-a. Podrazumeva se da kad krenete sa igranjem, nadoknadite sve zaostatke u najkraćem mogućem roku.
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Citat: Kazuki Ito;674533
Ok, nadamo se da ćeš krenuti do ovog petka, jer to je krajnji rok koji možemo da damo. Ovo važi i za Stefanss-a. Podrazumeva se da kad krenete sa igranjem, nadoknadite sve zaostatke u najkraćem mogućem roku.

Ja sam spreman i juce sam hteo da pocnem ali nikoga nije bilo ni Kostavih nije mogao da igra morao je da ide negde danas ako nadjem nekoga pocecu nije problem ;) Na oba sam chata logovan pa ko hoce neka cima ako ga ja ne vidim

18:46 Izgleda da mi je povratak sa odmora doneo samo nevolje danas popodne oko 14 casova otkazala mi je cela memorija na racunaru tako da sutra ujutru moram da saljem za bg da bi mi poslali novu jer sam racunar tamo uzeo :( Znaci dali ste mi rok do petka da pocnem ali sta mogu kada nije u mojoj moci da bilo sta uradim sem da cekam da mi posalju,cuo sam se sa ljudima iz bg-a i rekli su mi da ce biti poslato u sto brzem roku tako da ako bi mogli da sacekate i probijete malo taj rock bio bi vam zahvalan jer inace ja sam uredan igrac i uvek u roku sam izvrsavao svoje obaveze i nikada nisam kasnio.Hvala unapred ako moze ako ne onda na vama je odluka ja tu nista ne mogu ;)
« Poslednja izmena: 6. septembar 2010, 18:50:19 od strane TickePainSTAJL »
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
ne znam sta se dogodilo,lepo sam okacio da nisam tu i da se vracam u utorak tj danas.Nista,veceras odigravam kog nadjem. ;)
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
nadam se da ce razumeti S. Eminensije moje kasnjenje. Puno posla imam u poslednje vreme a praznik ramazan upravo zavrshava a drugi pocinje od sutra, tako da moje utakmice ce malo kasniti ova dva tri dana. Uskoro cu se baciti na aktivno odigravanje. Zahvalicu svima koji imaju razumevanje ;)
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Meni je iskreno zao, ali moram da odustanem od daljneg igranja lige...U stvari malo mi je i drago jer je razlog odustajanja kupovina nove kuce (FINALLY !!!!), pa smo supruga i ja u frci oko kredita i tako to.....a posle sledi selidba pa odjava neta, pa uvlacenje novog i zato ne mogu da garantujem da cu moci ligu da isteram do kraja..
Sa nadom da cu sledeci put igrati takmicenje iz nove kuce...Pozdrav svima !!!!!!
P.S. Pojavljivacu se ja tu i tamo na launcheru i na Stefanovom programu pa mozda padne i koja prijateljska....