Autor Tema: Paok thessaloniki  (Pročitano 17058 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #45 poslato: 24. avgust 2010, 23:05:48 »
PAO I ARSENAL! PAOK NEZAUSTAVLJIV!!!

Fudbaleri Paok-a odigrali su dvomec sa Arsenalom iz kojeg je Paok izasao kao pobednik jer je dao vise golova u gostima. U prvoj utakmici pobedio je gost ARSENAL 1-2,
dok je u drugoj pobedio Paok 3-2 i i tako zbog 3 gola u gostima prosao dalje...Junak utakmice je bio dvadesetdvogodisnji Grk PAPAZOGLOU,koji je jos jednom pokazao da je izvrsna izmena...
Fudbaleri Paok-a ce u polufinale igrati sa SEVILJOM,dok ce drugi par polufinala biti LILLE - MANCESTER UTD!


 

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #46 poslato: 25. avgust 2010, 21:33:01 »
PAOK IPAK ZAUSTAVLJEN!

Fudbaleri PAOK-a nisu usli u finale lige evrope jer ih je izbacila SEVILJA...rezultat u prvom mecu je bio 2-1 za PAOK ali je u drugo SEVILJA pobedila 1-0 i prosla dalje zbog gola u gostima...
U ligi sam trenutno na 4. mestu,a bezi mi LIVERPUL 8 bodova...ostalo je jos 7 kola do kraja...


 

ibraga

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 185
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #47 poslato: 25. avgust 2010, 22:02:16 »
Probaj da dovedes Williana iz Shakhtara ide do 90 OV, rejting mu raste opasno brzo, meni je on najbolji strelac ekipe

Edit:Steta zbog Lige Evrope :sad:
PES MASTER
 

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #48 poslato: 25. avgust 2010, 22:13:22 »
POTPISAO ANANIDZE!!!

JANO ANANIDZE momak rodjen 1992. potpisao je za PAOK i dolazi na kraju sezone!Visok je svega 170 cm ali je veoma agilan i brz,igra na poziciji AMF(ofanzivni vezni).
Ovaj Gruzijski igrac stigao je za sumu od 2.300.000 evra...




Edit:Ibraga pokasacu da dovedem Williana,al ne verujem da ce doci...
      Preporucite mi neke stopere i levog beka,posto mi je odbrana jako slaba...
 

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #49 poslato: 25. avgust 2010, 23:51:16 »
PAOK ZAVRSIO DRUGI!

Prvenstvo u Engleskoj je zavrseno a novi engleski prvak je LIVERPUL,iza njega je PAOK koji je imao svega 2 boda manje od Liverpula,a na trecem mestu je zavrsio CHELZI sa istim brojem bodova kao i PAOK...
Prvi strelac prvenstva je igrac Paok-a PAPAZOGLOU,a asistent BARRETO...dobio sam 13 miliona evra za drugo mesto i trenutno imam 30 miliona...Barreto se vratio u Lacio,a stigao je Ananidze...
Trenutno sam 80. klub na svetu sto znaci da necu i dalje moci da dovodim jace igrace...






 

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #50 poslato: 26. avgust 2010, 21:46:12 »
Evo gola iz nove sezone iz slobodnjaka..okacio bi vise snimaka,ali puno treba da se uploaduju,ovaj traje samo 3 sekunde a zauzima 37 mb...

 

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #51 poslato: 27. avgust 2010, 03:23:15 »
Ide mi odlicno u novoj sezoni prvi sam na tabeli posle 8 kola,imam dobru gol razliku...u kupu sam izbacio mancester u drugom kolu(2-0),a u ligi sampiona mi ide odlicno i ako imam jaku grupu,
pobedio sam Inter(2-1) i Juventus (4-1)...dosao mi je samo jedan igrac Josue iz Youth tima(16 godina)...inace igraci mi se odlicno razvijaju....podigao sam trenere i skauta na najjace..

 

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #52 poslato: 1. septembar 2010, 05:01:13 »
moze lock na temu !
 

DIMIX

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 290
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #53 poslato: 28. septembar 2010, 11:59:59 »
ljudi objasnite mu da postoji i idit a ne 8 postova za redom
DETELINARA
 

cikakuresrb

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Paok thessaloniki
« Odgovor #54 poslato: 28. oktobar 2010, 04:41:54 »
dobar si nisi los.
СВЕ ШТО САД ХОЋЕМО ЈЕ ДА БУДЕШ ОПЕТ ОНА ПРАВА ЗВЕЗДА КАО НЕКАД ПРЕ!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Divljacina