Autor Tema: ProEvo Original Patch 1.3  (Pročitano 38684 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

igor nbgd

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #30 poslato: 30. avgust 2010, 11:08:45 »
Meni ne radi.Pise,,either the file damaged or was not correctly installed.Please uninstall before installing again``.Sta da radim?
 

fantaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1036
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #31 poslato: 5. septembar 2010, 15:01:52 »
pozdrav
jel moze ovaj da se instalira ili ne ,vidim neki pisu da izbacuje iz igre , ili da ne mogu da instaliraju, da nemaju svi klubovi, moze li mi reci netko ko ga vec ima kakav je i hocu li moci normalno igrati sa njime online tj. hocu li sve imati uredno sto se tice klubova. Nemam instaliran nikakav patch do sada, cista instalacija PES-a samo.
i sta je to sa strelicama raspolozenja, na koji nacin sad pokazuje i ostalo sto mislite da je bitno.
Hvala na odgovorima.

milosmilan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
    • http://www.pesoholichari.net
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #32 poslato: 6. septembar 2010, 00:54:49 »
Iskren savet svima,nemojte da skidate ovaj patch jer ce kad tad izbaciti iz igre i onda nema svrhe ga drzati na hardu.Bolje predjite na PesEdit patch dok ne izadje pes2011,a on ce za manje od mesec dana ;)
 

fantaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1036
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #33 poslato: 6. septembar 2010, 08:45:52 »
govoris to iz iskustva sa njim ili...
meni je prije svega bitno da mi izmjeni na prava imena klubova i igraca kad igram online, zbog toga me zanima, a ne mislim sa njim igrati ML i slicno. Neznam kako se PesEdit ponasa kod online igranja.

milosmilan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2108
    • Pogledaj profil
    • http://www.pesoholichari.net
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #34 poslato: 7. septembar 2010, 12:29:11 »
Govorim to iz iskustva ;)
 

fantaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1036
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #35 poslato: 7. septembar 2010, 12:34:53 »
a koji da stavim da bi bio u redu a da mogu igrati i online sa ispravnim imenima klubova

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #36 poslato: 7. septembar 2010, 12:58:46 »
Evo ovako: Ja sam koristio ovaj patch dugo vremena, inače uglavnom igram online. Topla preporuka ti je da instaliraš ovaj patch, imaćeš sva prava imena klubova i repki u online modu, kao i mnoštvo drugih poboljšanja. Što je najbolje, jako se lako instalira i pri instalaciji biraš koje ćeš segmente iz patcha instalirati, a koje ne. Ja recimo nisam instalirao nove zvukove, nove ikonice i još neke stvari, ali sve je stvar ukusa. Druga stvar, s obzirom da ne menjaju ocene igrača u ovom patchu, odlično dođe kao offline vežba za online mod. I treća stvar, ovaj patch možeš instalirati u koji god folder želiš, potpuno nezavisno od mesta gde ti je pes instaliran, tako da pored ovog patcha možeš imati i neki drugi koji ćeš koristiti za offline. Ja sam recimo koristio pesedit za offline, a ovaj proevo za online mod.

P.S. ako već igraš online, zašto se ne bi prijavio i za našu Kazuki Ito online ligu http://www.pes-serbia.net/threads/14671-Prijave-za-3.sezonu-Kazuki-Ito-lige
 

fantaz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1036
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #37 poslato: 7. septembar 2010, 13:31:31 »
Hvala puno na konkretnom i iskrenom odgovoru i to iz prve ruke kakav mi i treba. :)
Skinuo, instalirao i sve radi odlicno. Jos jednom hvala. :))
« Poslednja izmena: 7. septembar 2010, 17:20:05 od strane fantaz »
 

Darko strasni

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 522
    • Pogledaj profil
    • http://xat.com/BLEJA
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #38 poslato: 27. mart 2011, 12:28:20 »
Citat: Strippy;675183
Evo ovako: Ja sam koristio ovaj patch dugo vremena, inače uglavnom igram online. Topla preporuka ti je da instaliraš ovaj patch, imaćeš sva prava imena klubova i repki u online modu, kao i mnoštvo drugih poboljšanja. Što je najbolje, jako se lako instalira i pri instalaciji biraš koje ćeš segmente iz patcha instalirati, a koje ne. Ja recimo nisam instalirao nove zvukove, nove ikonice i još neke stvari, ali sve je stvar ukusa. Druga stvar, s obzirom da ne menjaju ocene igrača u ovom patchu, odlično dođe kao offline vežba za online mod. I treća stvar, ovaj patch možeš instalirati u koji god folder želiš, potpuno nezavisno od mesta gde ti je pes instaliran, tako da pored ovog patcha možeš imati i neki drugi koji ćeš koristiti za offline. Ja sam recimo koristio pesedit za offline, a ovaj proevo za online mod.


To sam cekao :D Slicni komentari su bili i za 1.2 verziju al avaj nisam se pokajao ni malo tako da cu Te i ovaj put poslusati. Za dobrim konjem prasina se dize.
Milojko Pantic je Cak Norisu odneo porculanera...
Golovi
 

Nikola 92

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 376
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #39 poslato: 6. jun 2011, 00:37:27 »
Dali samo jedan link da downloadujem ili sva tri?
 

tomislav91

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #40 poslato: 4. avgust 2011, 13:01:31 »
cim sam instalirao,usao sam i radilo je..kada sam izasao i namestio kontrole,vise nisam mogao da udjem.izbacivalo mi error. sve u svemu,lose :)
« Poslednja izmena: 4. avgust 2011, 15:23:44 od strane tomislav91 »
 

ahmedborda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #41 poslato: 8. septembar 2011, 01:46:20 »
can you update season 2011/2012 ?
 

Smiley027

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: ProEvo Original Patch 1.3
« Odgovor #42 poslato: 3. januar 2018, 21:15:52 »
Да ли може неко опет да постави линк или торент за овај печ? Унапред хвала!