Autor Tema: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji  (Pročitano 10290 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Chille_HR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 234
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #45 poslato: 31. jul 2010, 20:40:47 »
Sunderland (Mirchell)    3    2   Bolton (chilehr)

zasluzhena pobjeda Sunderlanda prije svega. protivnik je krenuo sa 5-2-3, a mi ne gledajuci njegovu formaciju krenuli kao i sve tekme do sada. velika pogreshka kako se pokazalo... Kenwyne zabija odmah na pochetku lijepim pogotkom sa 20m pored golmana koji je mogao i bolje reagirati, te smo odmah se nashli u zaostatku. nikako nismo uspijevali kvalitetno odigrati ono shto smo htjeli, a ubrzo smo nakon ubachaja sa krila opet morali krenuti sa centra. ubrzo smo krenuli promijeniti formaciju i to je odmah bolje izgledalo do poluvremena.
odmah potom Kenwyne svojim drugim sjajnim pogotkom kroz dvojicu igracha u bloku pored golmana zabija za 3-0 i nevjericu navijacha Boltona. nastavili smo shpanati kako smo htjeli i polako pritiskali domacine. smanjio je Klasnic bombom u suprotni kut iskosa, dok smo na 3-2 smanjili nakon nepotrebnog izlaska golmana i laganog gola Choa. do kraja se igra vecinom pred golom Sunderlanda, ali ne uspijevamo biti konkretniji. da se igrala josh koja minuta ili eventualno druga tekma, bilo bi belaja :D
mirko, hvala ti na dobroj tekmi i chestitke na osvajanju ;)
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #46 poslato: 1. avgust 2010, 00:09:23 »
Citat: boskopaunovic;656980
Veceras!

Ne, sutra :P
.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #47 poslato: 1. avgust 2010, 22:00:00 »
Danas je sutra a tabela je i dalje prazna :D
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #48 poslato: 2. avgust 2010, 01:08:37 »
Odigrano :P

Birmigham (BooQy) 1 - 1* Fulham (boskopaunovic)
kartoni: Hangeland, Paintsil, A. Hughes (Fulham), Jerome (Birmigham)

Posle 90 minuta 0-0, produžeci 1-1, pa sam izgubio na penale.
Bilo je laga kod protivnika u drugom pol, kod mene sve ok. Osim toga što mi se jedan igrač pretvorio u nindžu :D vrlo interesantno, drugi put mi se dešava. Sve je normalno, samo mi je jedan igrač potpuno crn. Igrao sam turnir sa istim timom i nisam dirao patcheve, tako da je verovatno neki čudan bug ili u kitserveru ili u samom pesu. Prilažem tri screenshota, koga zanima :)
.
 

Mirchell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 635
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #49 poslato: 3. avgust 2010, 05:27:15 »
Cestitke Bosku na osvojenom 3 mestu :clap: i vise srece na sledecim turnirima.... :thumbup1:
:clover:
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #50 poslato: 3. avgust 2010, 22:10:59 »
Prvenstveno, čestitke Mirchellu na drugom uzastopno osvojenom turniru. To se odrazilo prilično na bodovnu listu online igrača http://www.pes-serbia.net/threads/14632-Bodovna-lista-online-igra%C4%8Da-(poredak-na-osnovu-plasmana). Sad je jasno da je učestvovanje na turnirima prilično bitno, i da se može osvojiti solidan broj poena ;). Čestitke i svim ostalim učesnicima, ovo je bio jedan od boljih turnira. Svaki dan očekujte da krenu prijave za 3.Kazuki Ito sezonu, samo da sajt krene regularno da radi (bez prekida). Prebacuju se na novi server pa se čeka dok prebace sve podatke.