Autor Tema: nediljko  (Pročitano 3321 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nediljko

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
nediljko
« poslato: 18. jul 2010, 17:17:17 »
Triba mi neko da odigra sa menom 3 dvomeča (taj triba bit iz kazuki ito lige )tribam to odigrat da potvrdim prijavu
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: nediljko
« Odgovor #1 poslato: 18. jul 2010, 17:28:07 »
Dodjes na peslauncher pa ces lakse da nadjem protivnika ;)

P.S.
I kakav ti je to potpis???
 

nediljko

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: nediljko
« Odgovor #2 poslato: 19. jul 2010, 10:58:09 »
ja trazim na pes laucheru sobu i nema je ima samo PES_SERBIA DRAFT MANAGER a nema pesoholicari???
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: nediljko
« Odgovor #3 poslato: 19. jul 2010, 11:08:55 »
Idi u sobu BPL, balkan liga punjenje, tamo smo!
 

nediljko

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: nediljko
« Odgovor #4 poslato: 24. jul 2010, 17:04:07 »
Evo moja prva prija teljska utakmica protiv tilinha moja pobjeda cestitka tilinhu na korktnoj igri!!
Prva:(nediljko)porto-1-0-galatasry(tilinho)
http://img205.imageshack.us/i/pes20102010072416352057.png/
Druga:(tilinho)nigerija-0-0-gana(nediljko)
http://img842.imageshack.us/i/pes20102010072416500807.png/
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: nediljko
« Odgovor #5 poslato: 24. jul 2010, 22:57:37 »
E Nediljko pa hoces ligu da igras a ne umes poraz da podneses.Danas pri rezultatu 3-0  tj u trenutku kad sam postigao treci gol izlazis iz igre i odlazis sa launchera.Nije ti ovo ona sprdnja od KONAMI takmicenja.Ja smatram da ne bi trebalo ligu da igras.To je moje misljenje i upozorenje ostalima.nadam se da ces da promenis ponasanje jer ako ne uradis to odavde niko nece hteti sa tobom da igra.
 

nediljko

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: nediljko
« Odgovor #6 poslato: 24. jul 2010, 23:03:37 »
Citat: boskopaunovic;654947
E Nediljko pa hoces ligu da igras a ne umes poraz da podneses.Danas pri rezultatu 3-0  tj u trenutku kad sam postigao treci gol izlazis iz igre i odlazis sa launchera.Nije ti ovo ona sprdnja od KONAMI takmicenja.Ja smatram da ne bi trebalo ligu da igras.To je moje misljenje i upozorenje ostalima.nadam se da ces da promenis ponasanje jer ako ne uradis to odavde niko nece hteti sa tobom da igra.

 
samo malo ti cijelu utakmicu nesto "izvodis" prvo oustas igrace da sami igraju pa dok izvede slobodni treba 15 sekundi i tako svako malo meni se nije dalo cekat
ako oces ponovo sa pravim ekipama ja sa argentinom pa cu te satrat nećeš znat za sebe ali ranking match a ne friendly
 

Mirchell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 635
    • Pogledaj profil
Re: nediljko
« Odgovor #7 poslato: 25. jul 2010, 00:03:20 »
Nije mi jasno kako mislis da pusta igrace da sami igraju:confused1: i moras da znas da ovde nema biranja timova iz prve klase kao sto su barca,real i tako dalje,mislim mozes ti prijateljske utakmice da igras sa tim timovima,ali po meni samo noobovi igraju sa tim nerealnim ekipama,i pusti to ranking match ne vidim tvoju poentu sta zelis da kazes,a nije lepo izlaziti iz meca kad gubis moras da naucis da prihvatis poraz... :zuti:
:clover:
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: nediljko
« Odgovor #8 poslato: 25. jul 2010, 00:06:47 »
Pa toliko znas kad ne mozes da mi das gol dok ja pijem kafu.Punim te 3-0 sa povremenim hvatanjem dzojstika.Idi ti decko lepo na KONAMI takmicenja jer mi ovde delujes kao visak. Evo sledeci put obecavam da cu dati mom psu(cek jak je on) ma dacu mojoj zlatnoj ribici da igra madaaa ima ona nekoliko nervnih celija...evo sledeci put dajem mom radnom stolu da igra pa mozda i sutnes na gol i mozda,mozda cak i das gol a da pobedis tesko.Tako daaa najverovatnije i tad sledi ALT 4 ili kako god izlazis kad te pune... sve najbolje ;)
 

nediljko

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: nediljko
« Odgovor #9 poslato: 25. jul 2010, 09:04:30 »
ja se necu prepirati da je bio ranking match ja nebi izasa ali ako oces igrat i sa malim klubovim tu sam porto fc kad god oces !a sto se tice tvojih kućnih ljubimaca mnene ne zanima ko ce igrat ti ili tvoj pas ili konj!!!!!!