Autor Tema: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi  (Pročitano 4178 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« poslato: 15. jul 2010, 10:37:56 »
Ostalo je još da se odigra dvomeč između Booqy-ja i Stefanss-a, kako bi se odredio konačni redosled u 2.ligi, a nakon toga i dvomeč između Kadjo-a i pobednika prethodno navedenog dvomeča, posle koga će se znati ko će od sledeće sezone igrati u 1.Kazuki Ito ligi, a ko u 2.

Pravila dvomeča su ista kao za kup takmičenje:
 *Igraju se dve utakmice i racuna se gol u gostima. U slucaju nerešenog ishoda nakon obe utakmice, igra se treca na terenu one ekipa koja je bila domacin u drugoj utakmici (prakticno, produžetak druge utakmice). "Trecu" utakmicu nameštate na 5 min + penali. Vazno je zapamtiti da se ona broji kao produžetak (gol u gostima važi i u produžetku)
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #1 poslato: 21. jul 2010, 15:57:49 »
Ok, pošto izgleda vi nemate nameru da se dogovorite (ili ne možete) za odigravanje vašeg dvomeča, ovde ćete javno izneti predložene termine, i svako od vas dvojice je obavezan da ili potvrdi da mu odgovara ponuđeni termin, ili da ponudi novi. Proveravaćemo da li ste na launcheru u terminu koji budete dogovorili, pa ćemo na osnovu svega ovoga i videti ko minira odigravanje ovih mečeva ;)
Krajnji rok za odigravanje je subota (24.07.)
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #2 poslato: 21. jul 2010, 16:09:28 »
Ja sam ti i rekao - neću se ljutiti, nema nikakvih problema da se računa da je stefanss treći :) Čovek je izgleda zauzet, dogovorili smo se za vikend ali na kraju ni ja ni on nismo bili tu. Noćas sam najverovatnije na launcheru.
.
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #3 poslato: 21. jul 2010, 16:26:46 »
Ma te varijante da se dogovorimo ko će biti treći... to zaboravi:). Ovi dvomeči se moraju odigrati, takav sistem je predviđen pre početka 2.sezone i to je to. Iznošenje termina ne podrazumeva da neko od vas dvojice napiše biću tu u nekom periodu dana i slično, već lepo napišete termin. Da ne bi bilo različitih tumačenja, evo osnovnih pravila:

1.
Zakazivanje termina se vrši tako što igrač  predloži termine, ili odgovori na već zakazane termine protivnika.
2. Dužina jednog termina  ne sme da bude preko dva sata. Vi možete staviti više termina istog dana, ali termin ne sme biti duži od dva sata.
3. Početak termina ne sme biti pre 16h, a kraj ne posle 01h
4. Zakazivanje termina se vrši minimum 8 sati pre početka tog termina
5. Svako od vas dvojice je obavezan da odgovori na termin koji je ovaj drugi izneo. Ukoliko mu neki od termina odgovara, napiše koji je to termin. Ukoliko mu ni jedan od ponuđenih termina ne odgovara, tada ponudi neki drugi termin. Ako igrač uopšte ne odgovori do postavljenog krajnjeg roka, biće kažnjen.
6. Kada se napokon dogovorite za neki termin :), proveravaćemo da li ste obojica u tom periodu u BPL sobi na PesLauncheru

Krajnji rok za odigravanje vaših dvomeča je subota (24.jul)
 

Mirchell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 635
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #4 poslato: 21. jul 2010, 16:31:21 »
Ja bih hteo samo da se nadovezem poto sam skoro non stop na launcheru i mogu sa sigurnoscu da tvrdim da booqy ne minira odigravanje dvomeca,posto je skoro svaki dan na launcheru,a stefanssa nema skoro nikada,ne pamtim kad sam ga zadnji put video,decko je i nas zeznuo sto se tice menadzer lige pa je morao Bosko da udje umesto njega... ;)
:clover:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: tillinho77

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #5 poslato: 21. jul 2010, 17:32:27 »
Citat
3. Početak termina ne sme biti pre 16h, a kraj ne posle 01h

Čemu ovo? Ja kad sam uveče na launcheru, ostajem tu do 3-4, a ponekad i dođem posle 1 :D Uglavnom, ne mogu zvanično da zakažem ovaj termin, ali noćas sam tu od 23 (možda i pre), do sitnih sati. Skoro sam siguran da stefan neće biti na launcheru radnim danima, jer je već rekao da je prenatrpan poslom.
.
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #6 poslato: 21. jul 2010, 20:06:40 »
Evo čemu sve ovo: Za koji dan će proći mesec dana od kad se završila liga, a vi za taj period niste uspeli da se dogovorite oko odigravanja, zamislite, čitave dve utakmice. To je isključivo vaš propust, nemarnost i da ne nabrajamo više. Od ponovnog podsećanja na ovu vašu obavezu prošlo je 6 dana, i još uvek ništa. Ajde bar da je neko od vas ostavio obaveštenje o nemogućnosti odigravanja, pa da pričamo o nečemu. Dakle, što je mnogo, mnogo je. Ovo je poslednja varijanta koja je po nama moguća da završimo više sa tom pričom. Ako bilo ko od vas dvojice ima neki bolji predlog, samo izvolite, kažite. Krajnji rok je subota (24.jul) i to je stvarno poslednji termin. Ne znam dokle treba da čekamo... Inače, nemojte misliti da mi ne znamo ko dolazi na launcher, koga nema duže vreme, itd. U poslednje vreme Stefanass-a stvarno nema, to nam je poznato. Zato je i bitno Booqy, da lepo zakažeš neke termine, pa ako on ne odgovori na to, prolaziš dalje i gotovo. Da je ostavio neko obaveštenje na forumu, da je zauzet, da ne može igrati, pa da izađemo u susret na neki način. Ovako, daje vam se do subote da to odigrate. Ukoliko Stefanss ne bude u mogućnosti da to odigra do roka, izgubiće za zelenim stolom, uz moguće i neku sankciju (jer sve ovo vreme nije ništa javio). Booqy, ti se jesi oglasio, ali bi bilo poželjno da zakažeš neki konkretniji termin, da bi eventualno Stefan mogao da odgovori na njega. U svakom slučaju, čekamo Stefana. Ako se do subote ne javi izgubiće za zelenim stolom, uz verovatnu sankciju.
 

Mirchell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 635
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #7 poslato: 21. jul 2010, 20:16:05 »
Svidja mi se ovaj novi ton Kazukija,sto znaci samo da ce sledeca sezona biti mnogo ozbiljnija sto se tice odigravanja meceva i ostalih stvari...:gunsmilie:
:clover:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #8 poslato: 21. jul 2010, 20:19:41 »
Jel ti vidis gore u ruci karton, pa ton se nikad nije ni menjao ;)
 

stefanss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #9 poslato: 21. jul 2010, 20:38:01 »
Javljam se  ,nisam bio u mogucnosti .Booqy kad mozes ,posalji mi poruku ... JA se jos jednom izvinjavam ... sto se nisam javio ... i sto sam ovako ne odgovoran , dok je bila skolska godina :D svaki dan sam bio tu ... Sad je ras[ust pa sam radio , zezao se sa drustvom .. itd .. ja se jos jednom izvinjavam i nece se ponoviti ...
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #10 poslato: 21. jul 2010, 23:18:22 »
Citat: Kazuki Ito;653777
Evo čemu sve ovo:

Nisam pitao za "sve ovo", nego za ono pravilo da se ograničava kad mogu da stavim termin :) Nema mnogo smisla, imho

edit: Evo i zvaničan termin: sutra od 23-01. Može i posle 1, ali tada ne smem da zakažem :D
« Poslednja izmena: 22. jul 2010, 01:08:01 od strane BooQy »
.
 

stefanss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #11 poslato: 24. jul 2010, 00:49:32 »
Ako vas iskreno zanima non-stop izbegavam da igram sa  booq-ijem jer zelim da sam zasluzim ulazak u prvu ligu... ovako sam usao kao rezerva i odigrao oko 10,11 utakmica... da li je moguce da se pise da je boqqy pobedio ? Molim vas????
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #12 poslato: 24. jul 2010, 11:58:25 »
ajde jbt odigraj vise, ne otezavaj nama ostalima. samo bezveze cekamo ko budale novu sezonu! odigraj dvomec i kako bilo bilo jbt!
Hala Madrid!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #13 poslato: 28. jul 2010, 19:41:37 »
Ocigledno je da ne postoji volja da se odigra dvomeč između Booqy-ja i Stefanss-a, a po svemu sudeći ta volja ne postoji od strane Stefanss-a. Posebno se to vidi u njegovoj izjavi iz posta broj 12. Bez obzira na njegov motiv zbog kojeg ne želi da odigra te mečeve, ovo se smatra predajom meča i izbegavanjem obaveznog odigravanja, a to će se kazniti na sledeći način: Pored toga što se piše rezultat 3-0 za Booqy-ja, Stefanss se kažnjava poslednjim mestom na draftu za izbor tima u predstojećoj kazuki ito sezoni (naravno, ako bude uopšte želeo da učestvuje).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Baražne utakmice za 1. ligu i konačnu poziciju u 2.ligi
« Odgovor #14 poslato: 28. jul 2010, 20:19:52 »
Konačno je došao trenutak da se odigraju i ti baražni dvomeči za ulazak, odnosno opstanak u 1.ligi. Booqy i Kadjo, molimo vas da odigrate ovo što pre, jer za dan dva planiramo da krenemo sa otvaranjem prijava za 3.sezonu