Autor Tema: World Cup History Patch - download  (Pročitano 19704 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #30 poslato: 8. jul 2010, 22:13:23 »
Citat: aca_kula;648812
Option file je užas sredio sam WC2006 ali izgleda ni jedan tim nije dobro uradjen,skoro svakog igrača treba prepravljati.

 
a sta to treba prepravljati kod svakog igraca i sta je to toliko lose kad tebi bode oci?
 

murphy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 242
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #31 poslato: 9. jul 2010, 00:26:17 »
Citat: aca_kula;648812
Option file je užas sredio sam WC2006 ali izgleda ni jedan tim nije dobro uradjen,skoro svakog igrača treba prepravljati.

 
kako vas nije sramota da pljujete po ovim momcima koji su svoj vid i vreme ulozili kako bi vi uz 2l tuborga igrali s ortacima??!!a da se ne pomucite:taz:
sasa,toti,martini svaka cast ljudi na ovome super je.....
sto ja i ti aca kula nismo napravili pec,zato sto od prepravke of-a dalje ne znamo da maknemo....
gori ljudi od sitnicara su licemeri i ljudi ovisni od protokola i formalnosti,sve tri su za mene poremecaji
jos jednom velika vam hvala na tome,mislim lepo bi bilo da izadje update ako mozete da uradite,ako ne uradite svako ko ima malo morala u sebi vam nista nece prigovriti....
sta ti aca ti bas igras npr sa ekvadorom iz 2006. godine protiv trinidada i tobaga,jel da?!!ajde bre,opusti se i igraj su jugom 90 da vidis sta je ekpia
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kizadorcol

zdravoumartini

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 641
    • Pogledaj profil
    • http://www.najtmer.blogspot.com
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #32 poslato: 9. jul 2010, 00:58:25 »
"Option file je užas sredio sam WC2006 ali izgleda ni jedan tim nije dobro uradjen,skoro svakog igrača treba prepravljati."


Molim te samo ako mozes da nabrojis sta to nista ne valja? Imena? Ocene? Brojevi? Face? Boja koze? Pozicije? Taktike? Ucesnici? Zastave? Visina? Tezina? Kopacke? Dresovi? Fontovi?

Primetio sam ono za par imena, doslo je do greske, ok, ispravice se, nije problem, ali ne znam sta to NISTA ne valja stvarno!?
 

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #33 poslato: 9. jul 2010, 01:36:40 »
mislim da smo maksimum pruzili da odraimo OF kako treba i da smo dosta prepravili vodili racuna od ocena preko pozicije u ekipi pa cak i o tezini, godinama i koja je jaca noga igraca prilikom udarca i karticama za svakog igraca. ima sigurno par nedostataka ali za jednu reprezentaciju je potrebno mnogo vremena a kamo li za ceo patch koji se radi mesecima. kome se ovaj of ne dopada neka odradi onvi ili neka ovaj prepravi kako njemu odgovara. mada mislim da je of sasvim korerektan.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kizadorcol

Milan84

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 286
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #34 poslato: 9. jul 2010, 18:14:18 »
Citat: aca_kula;648812
Option file je užas sredio sam WC2006 ali izgleda ni jedan tim nije dobro uradjen,skoro svakog igrača treba prepravljati.

Tebe treba banovati zbog pisanja laznih informacija...
QPES
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

aca_kula

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #35 poslato: 9. jul 2010, 23:12:04 »
Citat: murphy;648891
kako vas nije sramota da pljujete po ovim momcima koji su svoj vid i vreme ulozili kako bi vi uz 2l tuborga igrali s ortacima??!!a da se ne pomucite:taz:
sasa,toti,martini svaka cast ljudi na ovome super je.....
sto ja i ti aca kula nismo napravili pec,zato sto od prepravke of-a dalje ne znamo da maknemo....
gori ljudi od sitnicara su licemeri i ljudi ovisni od protokola i formalnosti,sve tri su za mene poremecaji
jos jednom velika vam hvala na tome,mislim lepo bi bilo da izadje update ako mozete da uradite,ako ne uradite svako ko ima malo morala u sebi vam nista nece prigovriti....
sta ti aca ti bas igras npr sa ekvadorom iz 2006. godine protiv trinidada i tobaga,jel da?!!ajde bre,opusti se i igraj su jugom 90 da vidis sta je ekpia

Dečko pogrešno si me razumeo,ja nikoga ne kritikujem i ne  napadam nego samo skrećem pažnju drugima da bi trebalo srediti Option file(što ja trenutno i činim).Samo mi bode oči da neki odbrambeni igrači igraju napadače i da neki igrači visoki 170 u igrici su visoki 190 cm.Inače patch JE EXTRA.
 

aca_kula

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #36 poslato: 9. jul 2010, 23:13:50 »
Citat: Milan84;649148
Tebe treba banovati zbog pisanja laznih informacija...

Pročeprkaj malo po vikipediji pa ćeš videti dal su informacije lažne.Pozdrav
 

aca_kula

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #37 poslato: 9. jul 2010, 23:29:38 »
Citat: zdravoumartini;648902
"Option file je užas sredio sam WC2006 ali izgleda ni jedan tim nije dobro uradjen,skoro svakog igrača treba prepravljati."


Molim te samo ako mozes da nabrojis sta to nista ne valja? Imena? Ocene? Brojevi? Face? Boja koze? Pozicije? Taktike? Ucesnici? Zastave? Visina? Tezina? Kopacke? Dresovi? Fontovi?
Primetio sam ono za par imena, doslo je do greske, ok, ispravice se, nije problem, ali ne znam sta to NISTA ne valja stvarno!?


Nemoj pogrešno da me razumete,svaka čast na patch-u .Svaka vama čast i ja znam da ste vi dosta vremena i znoja potrošili da bi mi svi uživali u ovom patch-u.Ja kao ljubitelj svetskih prvenstava sam primetio neke greške i samo želim da skrenem pažnju na njih da bi se ispravile.Daću ti samo par primera Sorin Argentina 2002 visok 182 i igra CB Gallardo igra CB  Brazil 2002 Belleti Visok 191 CB?Bilo je još toga ali sam već dosta prepravio i ispravio uz pomoć Vikipedije gde sam našao sve reprezentacije.MOMCI SVAKA ČAST I SAMO NASTAVITE.POZDRAV
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kizadorcol

Марко

  • Gost
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #38 poslato: 12. jul 2010, 13:17:06 »
Znaci ovde se nalaze sva svetska prvenstva mmm zanimljivo skinucu pa javljam kakav je :D
 

Turinski

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1079
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #39 poslato: 13. jul 2010, 23:37:47 »
Da li ste koristili PSD ocene???
 

Maxim_Tsigalko

  • sasakajzer
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 683
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #40 poslato: 13. jul 2010, 23:54:11 »
Citat: Turinski;650571
Da li ste koristili PSD ocene???

 
naravno da smo koristili. da smo tebe cekali kao sto si poceo brzo bi zavrsili :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Turinski

seba022

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #41 poslato: 22. jul 2010, 14:55:12 »
Hi. First, congratulations by PES2010 World Cup History Patch :clap2::clap:, its an idea that was in my head for PES6. My name is seba022 and I'm an angentinian PES6 editor.
 My request: I need your autorization to make the PES2010 World Cup History Patch in its version for PES6. Course, you and your team will be in the credits.
 If you give me the autorization, the patch project will start in 2011. Now I'm in another patch project. This is the patch project's page (sorry if I do spam), it's an argentinian league history patch project.
 Thank you and bye, bye.
PD: I did make this question to Tottimas but he told me he doesn't is the principal manager of this patch. I'm waiting your answer.
« Poslednja izmena: 22. jul 2010, 14:57:47 od strane seba022 »
 

aca_kula

  • Regular
  • **
  • Poruke: 57
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #42 poslato: 3. avgust 2010, 22:21:37 »
Evo napokon sam sredio Option File pa svi pravi ljubitelji Svetskog Prvenstva mogu da uživaju.
Ima još greškica ali je sve 99% sredjeno.Veliki pozdrav.

http://www.megaupload.com/?d=RVAT55N3
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kizadorcol

sajkovac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #43 poslato: 14. avgust 2010, 13:55:50 »
Инсталиран ми је PESEdit и кад хоћу да играм WCH могу само СП са 32 екипе и не могу да мењам као Конамијев на 16 24 итд да бих правио СП са правим бројем учесника као на прошлогодишњем. Пробао сам ПЕС Едитор, али неће да ми мења. Зна ли неко решење? Практично могу прави куп од 98 па до 2006.
 

tottimas

  • PES 2013
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1931
    • Pogledaj profil
Re: World Cup History Patch - download
« Odgovor #44 poslato: 14. avgust 2010, 19:34:17 »
Odeš u community i tamo namestiš kakav kup hoćeš.