Autor Tema: Somi ~Become a Legend~  (Pročitano 14784 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #15 poslato: 30. maj 2010, 15:51:24 »


Milenović dva puta za pobedu Srbije !!!



Reprezentacije Srbije pobedila je u prvoj kvalifikacionoj utakmici za EP reprezentaciju Grčke sa 0:2.Srbija je do pobede došla sa dva pogotka mladog Milenovića,koji je ušao u igru u drugom poluvremenu!Ovo je takođe njemu bila i prva utakmica u dresu reprezentacije!

,,Zadovoljan sam prikazanim u ovoj utakmici,moramo ovako nastaviti ako želimo da se plasiramo na EP.Iznenadio me je Miloš,nisam očekivao ovako nešto od njega već u prvoj utakmici.Takođe i njemu i svim mojim igračima želim da nastave ovako.Čeka na utakmica sa Danskom na Marakani,a potom gostujemo Holandiji.Imamo odličan i složan tim i videćemo kako stoje stvari posle ove dve utakmice,,.-izjavio je selektor reprezentacije Srbije Radomir Antic.

Srbija sledeću utakmicu igra na Marakani u sredu,a potom putuju u Holandiju.Pozivamo sve koji mogu da dođu da prisustvuju utakmici sa Danskom.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: _ILKE_

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #16 poslato: 10. jun 2010, 21:55:16 »
Svaka cast care
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #17 poslato: 10. jun 2010, 22:22:01 »
svaka cast!
Hala Madrid!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

admir-22

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 129
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #18 poslato: 10. jun 2010, 22:56:34 »
****te kako mocno predstavljanje
na kojoj tezini igras?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #19 poslato: 12. jun 2010, 20:13:11 »
Citat: musketir;638228
****te kako mocno predstavljanje
na kojoj tezini igras?

Profesional,pa cu sledecu ili onu tamo na top zavisi od ocena ;)
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #20 poslato: 12. jun 2010, 20:28:21 »
Fudbaleri u pijanom stanju !!!



Fudbaleri Jelen Super Lige Srbije vidjeni su pijani posle zurke u centru Beograda ! Milenovic,Lekic,Petrovic i Panic vidjeni su sinoc kako u pijanom stanju setaju ulicama Beograda.Fudbaleri su isli iz pravca Slavije ka Banjici.
Kasnije su ustopirali taksi i otisli u pravcu Kanarevog brda.Verovatno su ovi igraci zeleli da proslave pobedu koju su ostvarili u Holandiju prethodnog vikenda.Nismo uspeli da kontaktiramo sa ovim fudbalerima,ali smo ih videli na redovnim treninzima.

(Puls)
« Poslednja izmena: 12. jun 2010, 20:30:55 od strane Шоми »
 

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #21 poslato: 13. jun 2010, 14:17:57 »
Gde ces posle Javora;)
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #22 poslato: 13. jun 2010, 14:23:16 »
Pa nisam vise u Javoru,zar nisi gledao sta sam pisao :D
 

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #23 poslato: 13. jun 2010, 14:48:03 »
Izvini nisam video:ahah::ahah::ahah:
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #24 poslato: 13. avgust 2010, 11:35:15 »
Posle duge pauze :)


Milenovic presao u Arsenal!





Mladi fudbaler do juce clan ekipe iz Ljutice Bogdana,nastavio je stopama nasih reprezentativaca i prikljucio se jos jednom Premijer ligasu,-Arsenalu !
Posle Kolarova i Zigica,Milenovic se okrenuo ostrvskom fudbalu,potpisavsi jednogodisnji ugovor sa ,Tobdzijama,.Posle dve vrlo uspesne sezone u Crvenoj Zvezdi,napustio je taj klub jer nisu zeleli dalju saradnju.Za dve godine koliko je proveo u Zvezdi dao je 55 golova na 70 utakmica za taj klub.Za reprezentaciju je odigrao 7 utakmica i postigao 5 gola.Arsenal ipak nije jedini klub koji je ponudio ugovor Milenovicu,najveci rival Arsenalu bio je Juventus koji je Milenovicu kako saznajemo ponudio manje novca i poziciju u timu koju on nije igrao u Crvenoj Zvezdi,tako da se odlucio za Arsenal.Arsenal je proslu sezonu bio na drugom mestu u Premijer ligi i osvojio Ligu Evrope,a posto ih je Bendtner napustio kazu da je Milenovic pravo pojacanje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: admir-22

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #25 poslato: 15. avgust 2010, 00:03:43 »
svaka cast!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #26 poslato: 20. avgust 2010, 10:37:45 »
necu pisati nekoliko dana posto nisam tu poz:
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #27 poslato: 24. avgust 2010, 12:38:24 »


Milenovic se seli u Milano !!!




Posle odlicne sezone u Arsenalu,Milenovic se vec seli u drugi klub,ovog puta Milan!Posle neuspelih pregovora sa Arsenalom o produzenju ugovora,Mladim Radnikom,Aston Vilom...Milenovic je presao u A.C. Milan.Kako saznajemo Milenovic je potpisao jednogodisnji ugovor uz moguce produzenje saradnje na jos godinu dana.Milenovic ce nositi na dresu broj 9.

Ovo je san!Posle Arsenala presao sam u Milan.Mislio sam da cu jos jednu sezonu ostati u Arsenalu,ali stigla je ponuda koja se ne odbija.Odmah me je pozvao Deki Stankovic.Rekao mi je da sam odlicno postupio,i da cemo se videti za par dana.Odigrao sam jednu utakmicu protiv Kaljarija i postigao jedan pogodak.Ljudi u klubu su me odlicno prihvatili.Ceka nas duga sezona i pohod ka Ligi Sampiona.-izjavio je novopeceni fudbaler Milana.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Zizou

lstefanow96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 86
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #28 poslato: 27. avgust 2010, 01:22:36 »
Ja ovako nesto jos nisam video brate skidam kapu alal vera samo mnogo mi se svidjalo ono ,,Fudbaleri u pijanom stanju,, daj Milenovicu malo se povredi nezna se da li ces nastaviti blistavu karijeru,Milenovic poklonio 5000000$ fondu za nezbrinutu decu(to bi ja u nastavku dodao) a na krajuMilenovic postao trener(pa igraj maloML)i nastavi da nam pises o svojim dozivljajima odlicno ti ide care(samo je glupo stnavijas za zvezdu)pa se ozeni mlada nada dolazi (Milenovic dobio sina):):):)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević, Шоми

Zizou

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 1393
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #29 poslato: 27. avgust 2010, 02:52:27 »
Svaka cast Somi,samo tako nastavi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми