Autor Tema: Somi ~Become a Legend~  (Pročitano 14670 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Somi ~Become a Legend~
« poslato: 25. maj 2010, 14:51:31 »
Milenovic postigao dogovor sa Javorom !!!



Milenovic Milos,mladi fudbaler iz Beograda,konacno je postigao dogovor sa jednim prvoligasem-Javorom,objavljuje Tanjug.

Milenovic koji je do sada bio clan Zvezdine omladinske skole potpisao je dvogodisnji ugovor sa ovim klubom,koji ima zelju da zaigra u Ligi Evrope,a kao pravo resenje pominju ovog igraca.

,,Drago mi je sto sam konacno u profesionalnom fudbalu,drago mi je sto se nalazim u ovako dobrom drustvu,odrzali smo prvi trening i polako pocinjem da ulazim u formu.Nadam se da cu ubrzo igrati i u startnih jedanaest,,.

Milenovic nije krio da naviza za Crvenu Zvezdu-,,Veliki sam navijac Crvene Zvezda,san mi je da zaigram u tom klubu,nadam se da ce mi se san ubrzo ostvariti,-izjavio je za nas list mladi Milos.

(Pees)
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #1 poslato: 25. maj 2010, 19:06:55 »
Milenovic debitovao pogotkom!



Milenovic Milos 17-ogodisnji igrac Javora iz Ivanjice doziveo je svoju prvu utakmicu.Milenovic je usao u 60.minutu umesto ne toliko raspolozenog Stojanovica i uspeo da postigne gol na ne taka dobru intervenciju golmana Napretka.

,,Presrecen sam zbog ovog pogotka,i ako nije bio atraktivan,meni mnogo znaci.Nadam se da ce ih biti jos mnogo,,-samouveren je Milenovic.

(Pees)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: _ILKE_

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #2 poslato: 25. maj 2010, 21:51:08 »
Milenovic postigao het-trik !



Fudbaler Javora,Milos Milenovic uspeo je da postigne het-trik protiv Cukarickog.Milenovic je uz malo srece i preciznosti postigao het-trik i proglasen je za igraca ove utakmice.Ovo je Milenovicu cetvrti gol otkako je potpisao profesionalni ugovor.Prema izjavama celnih ljudi Javora,Crvena Zvezda i BSK se vec interesuju za ovog mladog fudbalera.

,,Nemogu da opisem ovaj osecaj,nekada sam mogao samo da sanjam o ovome,a eto sada se obistinilo.Video sam da su ljudi iz Crvene Zvezde dolazili u klub,ali ne znam zasto.Voleo bih da samo nastavim ovako kako sam poceo,,.-objasnjava Milos

Javoru je ovo druga pobeda posle 9 kola.Nadaju se boljim danima i ulasku u Ligu Evrope.

Posle velike zelje nasih obozavatelja da vide intervju sa ovim igracem,objavicemo nase specijalno izdanje sa intervjuom sa Milenovicem.Do tada uzivajte uz utakmice sa ovim igracem.

(Pees)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: _ILKE_

_ILKE_

  • =Probation=
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #3 poslato: 25. maj 2010, 22:13:28 »
Odlicna prica Somi,samo tako nastavi ;)

PS:Jedva cekam ono za svadbu,cu ti budem kum :D
The Vinjak,RamaPFC.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Johnny_Ks

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1090
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #4 poslato: 26. maj 2010, 08:46:38 »
Somi :ave:
extra prica :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

milos007

  • Interista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1321
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #5 poslato: 26. maj 2010, 12:03:43 »
Super, bravo!
WHY SO SERIOUS?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #6 poslato: 26. maj 2010, 13:52:37 »
Smisljam neku pricu da skerenem sa fudbala.Videcu kako ce to izgledati.
Obozavam da pisem u ovom stilu,pa sam zato tako poceo,bice jos ;)
 

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #7 poslato: 27. maj 2010, 21:03:32 »


Javor sampion Srbije !!!



Igraci Ivanjickog Javora novi su sampioni Srbije u fudbalu.Ovo je prvi put u istoriji ovog kluba da je prvak drzave.Javor ce tako sledece sezone igrati u Ligi Sampiona.Iza Javora je Crvena Zvezda koja ce se naci u kvalifikacijama.U Ligi Evrope igrace Partizan,BSK,Metalac i Teleoptik.

Veliki doprinos Javoru u osvajanju titule doprineo je Milos Milenovic sa 12 golova i 7 asistencija.Takodje proglasen za najboljeg igraca i strelca lige.Nismo uspeli da kontaktiramo snjim je kako smo obavesteni on je sa devojkom na proslavi titule.Nadamo se da cemo dobiti kontakt sa njim u skorije vreme.

(Blic)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: _ILKE_, Stojke123

branislav1

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #8 poslato: 28. maj 2010, 11:06:42 »
Extra bravo :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #9 poslato: 28. maj 2010, 13:28:26 »


Crvena Zvezda dobila novo pojacanje !



Prvo pojacanje Crvene Zvezde ove sezone je Milos Milenovic,doskorasnji igrac Javor Habitfarma.Crvena Zvezda ga je angazovala zbog njegovih odlicnih partija prosle sezone.Crvena Zvezda je sezonu zavrsila na drugom mestu tako da je blizu Ligi Sampiona.Milenovic je sa 12 golova i 7 asistencija nakupio puno simpatija ,,Delija,, koji su ga pozdravili kada je usao sa klupe na utakmici sa Hajdukom iz Kule.Za ovog mladog igraca bilu su zainteresovani Hajduk i Blekburn,ali je on odlucio da karijeru nastavi u crveno-belom dresu.

,,Konacno sam ostvario svoj decacki san,,!!!,,Konacno sam zaigrao u Crvenoj Zvezdi.Nadam se da cu ovde presedeti celu sezone,ako ne i vise.Ovo je moj klub.Polako pocinjem da se nadmecem treneru Dostanicu,koji je dobar prema meni.Igraci i navijaci su me odlicno docekali i pozdravili.Sada sam tamo gde pripadam u svom voljenom klubu.Ubrzo pocinje i Liga Sampiona,a i Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo.Pokusacu da se pokazem obojici trenera.Nadam se ubrzo prvom golu,,.-izjavio je Milos

Crvena Zvezda ce imati dobre sanse u Ligi Sampiona,jer su se dobro pokazali na pripremama,tako da mozete dosta od njih da ocekujete,a pogotovo od ovog mladog igraca punog samopuzdanja.
 

ZOKA1000

  • facemaker
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1476
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #10 poslato: 28. maj 2010, 14:22:09 »
extra priča ali očajan klub sišao si sa konja na magarca
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми, crnobeli

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #11 poslato: 28. maj 2010, 14:32:30 »
Citat: ZOKA1000;636610
extra priča ali očajan klub sišao si sa konja na magarca

verovatno bi i ti presao da te pozove partizan ;)
 

ZOKA1000

  • facemaker
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1476
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #12 poslato: 28. maj 2010, 14:34:41 »
normalno da bi:D
ja se malo šalio da vidim reakciju kapiraš;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми

Шоми

  • IPes
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4922
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #13 poslato: 28. maj 2010, 21:00:21 »


Crvena Zvezda deklasirala Stutgart !!!




Fudbaleri Crvene Zvezde deklasirali su Stutgart u plej-ofu Lige Sampiona.Crvena Zvezda je neverovatnu igru krunisala sa 5.pogodaka.Golove za beogradski klub postigli su (Milenovic 2,Jevtic 2,Lazetic 1).Mladi Milenovic proglasen je za igraca utakmice zbog ta dva gola,a i zbog asistencije Jevticu.

U revansu u Beogradu situacija je bila drugacija,Stutgart je poveo,ali je Milenovic poravnao rezultat koji je ostao do kraja (1:1).Tako da je Zvezda sa ukupnih 6:1 prosla u grupnu fazu Lige Sampiona.Ipak ce u grupi imati tezak posao pored Herte,Salke 04 i Rome.Da li Zvezda moze ponoviti senzaciju iz 1991,pitanje je?
 

DUSAN 98

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 297
    • Pogledaj profil
Re: Somi ~Become a Legend~
« Odgovor #14 poslato: 28. maj 2010, 23:03:42 »
Citat: Somi Delija;636751


Crvena Zvezda deklasirala Stutgart !!!
.Da li Zvezda moze ponoviti senzaciju iz 1991,pitanje je?

naravno da moze samo napred
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Шоми