Autor Tema: JSL Become a Legend by Švaba  (Pročitano 5731 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixnsczwb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
JSL Become a Legend by Švaba
« poslato: 20. maj 2010, 19:22:26 »
E vidite juce sam poceo sa novim JSL patchom igrati Become a Legend.I naravno napravio sebe normalno napadac,visok i frizurica xD i uzeo JSL ligu glavnu ligu i odigram onu utakmicu 3:0,2 gola dao i 1 namestio na Top Player nisam mogao bolji pocetak zamisliti.I ponude sam dobio od OFK Beograda,Teleoptika (to sam otpisao) i Javor.I uzeo OFK imam i druga u Plavoj Uniji,poceo lepo u 3 trening meca 4 gola data.I dobio sansu na trening mecu za prvi tim i dao 1 gol,dovoljan da obezbedim mesto na klupi xD i sta prvi mec presedeo,i drugo kolo Partizan samo sam cekao sansu i u 75 minutu na Bristol Mary Stadiumu je poceo moj uspon.Za tih 15 minuta sam namestio gol za izjednacenje i 1:1.Ocena 8 i igrac utakmice !Uzivao sam,skakao,i slikao se za novine,podelio par autograma i otisao da se istusiram pa po nagradu.Redjale su se pobede i golovi.Prvu polusezonu sam zavrsio 1 ispred zvezde,kojoj sam bezao 3 boda.Srusio sam jedinim golom na mecevima sa Vojvodinom,Zvezdom,Spartakom.Vosu sam izbacio sa 2 gola u Lav kupu.Jos bolje je bilo gotova polusezona 12 meceva,12 golova,3 asistencije,6 nagrada za najboljeg igraca utakmice :DDDDDDD.Moj san se ostvaruje.I ponude sam cekao od velikih nasih klubova,ali sok za mene,zele me Kolubara,Napredak,Teleoptik,Vojvodina i Javor.Najbolji strelac ovakve ponude,gol po mecu prosek ljudi izgubio sam zivce sve.To me je nateralo da ulijem sebi jos veca samopouzdanja.Prvi mec je bio u kupu protiv Partizana pred grobarima sam se uplasio od straha,i pocelo je lose dobili gol,i Oumarou mi je poslao dugu loptu ja najbrze trcao sto sam mogao i lob bozovica sa 16 metara on izleteo na mene.Prvi gol,a drugi gol je moje delo dobio loptu od Lazevskog i sa 30 metara krenuo sprint prema golu,zalomio Krstajica i sut sa 15 metara neodbranjiv u raslje.Sve su glasniji grobari bili,a 2:1 za OFK.Tako je bilo na poluvremenu,trener me je bodrio da mogu jos.I odmah nasa lopta bila,Carvalho poslao Aleksicu i on je osprintao i ubacio sa leve strane i Raca Petrovic promasi loptu i ja cuvenu lastu sa 7,8 metara po sredini.Brza lopta je bila ubica za Bozovica.Ubrzo partizan preko diare stize do 3:2 .Sjajna duga lopta Moreire dok je moja odbrana bila mrtva tamo i diara laganu zavrsnicu u desni ugao   Saranova.78 minut umorio sam se,slobodnjak Oumarua ja sam se izvukao i trazio loptu,on mi je da i ja iz okreta sut pa sta bude,i ono losa intervencija Bozovica i u gol nekako udje.Bio sam umoran samo sam ruke digao,dok su grobari zvizdali.I ja izasao posle ovog gola sa velikim zvizducima,ali to je deo fudbala.Kakva je prica moze li proci xD.Ocekujte sutra par SS-ova i nastavak price...To je za pocetak,kritike i pohvale slobodno.
Nista gore od hladne zene,toplog piva i loseg centarsuta :haha:
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #1 poslato: 20. maj 2010, 19:58:29 »
Citat: gixnsczwb;633848
E vidite juce sam poceo sa novim JSL patchom igrati Become a Legend.I naravno napravio sebe normalno napadac,visok i frizurica xD i uzeo JSL ligu glavnu ligu i odigram onu utakmicu 3:0,2 gola dao i 1 namestio na Top Player nisam mogao bolji pocetak zamisliti.I ponude sam dobio od OFK Beograda,Teleoptika (to sam otpisao) i Javor.I uzeo OFK imam i druga u Plavoj Uniji,poceo lepo u 3 trening meca 4 gola data.I dobio sansu na trening mecu za prvi tim i dao 1 gol,dovoljan da obezbedim mesto na klupi xD i sta prvi mec presedeo,i drugo kolo Partizan samo sam cekao sansu i u 75 minutu na Bristol Mary Stadiumu je poceo moj uspon.Za tih 15 minuta sam namestio gol za izjednacenje i 1:1.Ocena 8 i igrac utakmice !Uzivao sam,skakao,i slikao se za novine,podelio par autograma i otisao da se istusiram pa po nagradu.Redjale su se pobede i golovi.Prvu polusezonu sam zavrsio 1 ispred zvezde,kojoj sam bezao 3 boda.Srusio sam jedinim golom na mecevima sa Vojvodinom,Zvezdom,Spartakom.Vosu sam izbacio sa 2 gola u Lav kupu.Jos bolje je bilo gotova polusezona 12 meceva,12 golova,3 asistencije,6 nagrada za najboljeg igraca utakmice :DDDDDDD.Moj san se ostvaruje.I ponude sam cekao od velikih nasih klubova,ali sok za mene,zele me Kolubara,Napredak,Teleoptik,Vojvodina i Javor.Najbolji strelac ovakve ponude,gol po mecu prosek ljudi izgubio sam zivce sve.To me je nateralo da ulijem sebi jos veca samopouzdanja.Prvi mec je bio u kupu protiv Partizana pred grobarima sam se uplasio od straha,i pocelo je lose dobili gol,i Oumarou mi je poslao dugu loptu ja najbrze trcao sto sam mogao i lob bozovica sa 16 metara on izleteo na mene.Prvi gol,a drugi gol je moje delo dobio loptu od Lazevskog i sa 30 metara krenuo sprint prema golu,zalomio Krstajica i sut sa 15 metara neodbranjiv u raslje.Sve su glasniji grobari bili,a 2:1 za OFK.Tako je bilo na poluvremenu,trener me je bodrio da mogu jos.I odmah nasa lopta bila,Carvalho poslao Aleksicu i on je osprintao i ubacio sa leve strane i Raca Petrovic promasi loptu i ja cuvenu lastu sa 7,8 metara po sredini.Brza lopta je bila ubica za Bozovica.Ubrzo partizan preko diare stize do 3:2 .Sjajna duga lopta Moreire dok je moja odbrana bila mrtva tamo i diara laganu zavrsnicu u desni ugao   Saranova.78 minut umorio sam se,slobodnjak Oumarua ja sam se izvukao i trazio loptu,on mi je da i ja iz okreta sut pa sta bude,i ono losa intervencija Bozovica i u gol nekako udje.Bio sam umoran samo sam ruke digao,dok su grobari zvizdali.I ja izasao posle ovog gola sa velikim zvizducima,ali to je deo fudbala.Kakva je prica moze li proci xD.Ocekujte sutra par SS-ova i nastavak price...To je za pocetak,kritike i pohvale slobodno.
Haha nasmijao sam se pravo :D
A lijepa prica...jos kad dodas slika bice lijepo :D Sretno
 

gixnsczwb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #2 poslato: 20. maj 2010, 20:31:51 »
Citat: tonco46;633870
Haha nasmijao sam se pravo :D
A lijepa prica...jos kad dodas slika bice lijepo :D Sretno

Hvala puno,sutra ce biti ss-ova ne brinite se :DDDDDDD.Evo kratki nastavak igrao 1:1 sa partizanom drugi mec kupa,i 2 neresene po 1:1 sa Javorom i Mladim Radnikom plus 2 gola.
Nista gore od hladne zene,toplog piva i loseg centarsuta :haha:
 

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #3 poslato: 23. maj 2010, 13:31:47 »
Zeznuo si se........trebao si u teleoptik:hammer::hammer::hammer:
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 

gixnsczwb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #4 poslato: 23. maj 2010, 18:10:25 »
Citat: GrobarSrbija;634982
Zeznuo si se........trebao si u teleoptik:hammer::hammer::hammer:

Ma sad zavrsavam sezonu,pa cu videti gde cu,mozda i udjem u selekciju za SP.Posle ovih prethodnih meceva,usledio je post 3 utakmice i sledio je derbi sa Vojvodinom koji sam dobio 2:1 dao sam prvi gol.Tako su se redjali golovi dosao sam do broja 20,a titulu sam osvojio,pretposlednje kolo sa Zvezdom sam igrao direktan duel za titulu,ako pobedim osvajam,ako puknem nastavlja se,i 4 boda razlike.Dao 2 gola zvezdi u mecu koji sam dobio 3:2 i titulu sam osvojio,sada cemo i kup osvojiti valjda protiv zvezde.Dao sam ukupno 25 golova da racunam i kup,i sta da kazem sad ce ponude da pljuste.EDIT:dobio sam i zadnje kolo u kom je bilo opustanja i poraz od Smedereva kojima smo pustili bodove da opstanu i da ispadne hajduk kula (najvise zbog dzombe) i skauti Zvezde i Racinga su me gledali,i trebam cekati poziv jos klubova.Murinho mi je rekao:Mali ti imas talenat...Sta da vam kazem sutra ss-ovi da stavim od cele sezone sutra,i da mi pozelite srecu :DDDDDDD
Nista gore od hladne zene,toplog piva i loseg centarsuta :haha:
 

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #5 poslato: 24. maj 2010, 14:48:06 »
idi u Teleoptik
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 

gixnsczwb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #6 poslato: 24. maj 2010, 19:28:54 »
Citat: GrobarSrbija;635341
idi u Teleoptik

Kakav teleoptik,presao sam u Racing iz Santandera.Trazili su me Vojvodina,Siena,Racing,Grenoble,Ofk da produzim i naravno Espanyol...Ugledao sam se na zigica,i presao.Sutra ss-ovi i nastavak price.
Nista gore od hladne zene,toplog piva i loseg centarsuta :haha:
 

_ILKE_

  • =Probation=
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #7 poslato: 24. maj 2010, 20:56:14 »
aj daj neki SS da vidimo :clap:

PS:Kako si dao ovoliko golova na top player sa onako slabim ocenama :wtf:
The Vinjak,RamaPFC.
 

gixnsczwb

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 277
    • Pogledaj profil
Re: JSL Become a Legend by Švaba
« Odgovor #8 poslato: 26. maj 2010, 11:08:47 »
Citat: _ILKE_;635456
aj daj neki SS da vidimo :clap:

PS:Kako si dao ovoliko golova na top player sa onako slabim ocenama :wtf:

Veceras ss-ovi i videcete ima dosta golova.Stavio sam se kao visok i golove glavom dajem bolje nego Zigic i imam cesto sanse 1v1 na golmana pa mi nekako udje xD.
Nista gore od hladne zene,toplog piva i loseg centarsuta :haha: