Autor Tema: Kup takmičenje - Aladdin986 dupla kruna  (Pročitano 11518 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Citat: Juznifront;632810
Sevilla (Juznifront)   4-0   Portsmouth (Brajanki)



Portsmouth (Brajanki)  5-1  Sevilla (Juznifront)



E ovako.... Jedva sam se provukao. Prvu dobih 4-0. Mislim se, ok, prosao sam. U drugoj utakmici Brajanki povede vec u 30om minutu 4-0, jedva uspem da umuljam gol pred poluvreme za 4-1. Sva tri golmana su mi imala strelicu ukoso na dole, ali u svakom slucaju cestitke protivniku na odlicnoj igri sa dosta slabijim timom! Revans za infarkt.

E ovako....vidim ja Sevilla protivnik, reko sebi samo nemoj da se osramotis i primim 4 gola u prvoj, mada iskreno zasluzio sam da dam bar 1 gol u toj prvoj utakmici ali nisam mogao vola da ubodem.....i dosli mi tako do famoznog revansa, tu ja sebi kazah, primio si 4 u prvoj, ajd sad lepo daj bar 1 ispadni i idi spavaj...i zainatim se ja da dam jedan posle 15 minuta vodim ja 2-0 kontam, opustio se covek, sad ce da mi zabiberi jedno 5 komada...medjutim povedoh ja 3-0 i tu krene nervoza kod juznogfronta, poceo je da gresi.....negde 30. minut vodim ja 4-0 i taman krenem da ga dokusurim, kad 43. minut otprilike, dade Sevilla gol 4-1, drugo poluvreme...napadam i napadam i dam ga negde u 65. minutu .......5-1 otvori se sve, obojica napadamo, ali moram da neskromno priznam da sam imao vise od igre samim tim sto nisam imao sta da izgubim i saterah ga pred kraj u njegov kazneni prostor, ali borio se kao ranjeni lav....i odbranio se....smrrrrrc!!!!!!
SEVILLA i JUZNIFRONT, svaka vam cast i sve cestitke..... odavno nisam ovako uzivao u igranju ... Ovo su tekme zbog kojih se voli PES..
P.S. Tek ce da mi bude zao sto sam ispao....
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Čoveče, kakvi mečevi :punk:. Ispade ovaj kup mnogo zanimljiviji od lige :) Samo se pitam da li ostali misle da odigraju svoje mečeve prvog kola.
Aciko - Pex76

Boskopaunovic - Contec


Marquito - Booqy
(zamena umesto Robertocarlosa)

International - Kadjo

Alladin - StefanACM

Rok za odigravanje prvog kola je prošao. Zamolio bih vas da ovo što pre odigrate, da ne bi krenuli nepotrebni penali
« Poslednja izmena: 18. maj 2010, 15:19:53 od strane Strippy »
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Olimpik M.(internacional 1)-Atletiko M.(Kadjo)  1-1

Atletiko M.(Kadjo)-Olimpik M.(internacional 1) 2-2
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: KaDjo

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
West Ham (marquito) 1 - 3 Athletic Bilbao

Athletic Bilbao 2 - 1 West Ham (marquto)

U prvoj sam bio dosta bolji, i zasluženo dobio. Drugu sam igrao mirno, napravio dve šanse, i dao dva gola. Gg, marquito.
.
 

aciko

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Porto(Aciko)  2  - 0  Pex76(Sampdorija)  

Pex76(Sampdorija)  0 - 1  Porto(Aciko)
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
2. kolo
BooQy - Athletic Bilbao
tagmaster - Aston Villa

Aston Villa 1 - 2 Athletic Bilbao

Ja mnogo bolji, imho, i trebao sam da dam više golova.

Athletic Bilbao 4 - 4 Aston Villa

Užasna veza, ali vrlo uzbudljiva utakmica - kašnjenje komandi je prouzrokovalo mnogo grešaka u odbrani tj mnogo golova. tagmaster je u 80min imao 4-2, ali sam uspeo da se vratim na 4-4 za 3 minuta. Iskoristio sam čudno ponašanje njegovih igrača u odbrani. tagmaster se iznervirao, i potpuno razumem zašto ;) Staviću i screen strelaca sa ove utakmice, ako nekog zanima kako se kretao rezultat. Gg, bez obzira na sve tehničke probleme.
.
 

Juznifront

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Maxicro (Valencija) - Juznifront (Sevilla)      5 - 0

Juznifront (Sevilla) - Maxicro (Valencija)      0 - 1

Sta da kazem, maxicro odigrao odlicnu prvu uakmicu, a i mene bas nije islo nesto. Druga utakmica cista formalnost... Cestitike maxicro i puno srece u daljem toku takmicenja.
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Alladin - StefanACM

Boskopaunovic - Contec

Draga gospodo, kad planirate da odigrate svoje mečeve 16-ine finala ? Izvinjavam se na ovom nepristojnom pitanju, ali makar nas obavestite kad imate tu nameru. Malo je prevrsilo meru, trenutno je u toku termin za odigravanje 4-ine finala, a vi još niste mečeve prvog kola odigrali. Mislim da ovo nije u redu, makar da ste neko obavestenje ostavili...
 

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
evo dlule i ja odigrasmo uskoro i detalji utakmica
 

dule_rhc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 96
    • Pogledaj profil
everton-roma 0:3
roma-everton 3:0

gg ogisha,srecno dalje



 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ogischa

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
StefanACM je javio da predaje utakmicu protiv Aladdina986 jer nema vremena za odigravanje.

Aladdin986 - StefanACM 3:0[/B] - službeni rezultat

Takođe, s obzirom da se Contec duže vreme nije pojavljivao na forumu, niti je igrao utakmice, a tempo odigravanja kup utakmica je već jako usporen, dvomeč između Boskopaunovica i Contec-a registrujemo službenim rezultatom 3-0

Boskopaunovic - Contec[/B] 3:0

Molili bi vas sada da krenete sa odigravanjem utakmica sledećih faza. Uskoro se završava termin predviđen za igranje 4-finala, a mnogi nisu odigrali ni utakmice 8-ine finala.
« Poslednja izmena: 26. maj 2010, 13:04:37 od strane Kazuki Ito »
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Prvi mec
Kepa 2-1 Mikri
Drugi mec
Mikri 0 - 2 Kepa
Ukupno : 3-1 za mene.

Cestitke Mikriju na dobrim utakmicama.
 

Kostavth

  • Regular
  • **
  • Poruke: 97
    • Pogledaj profil
8-ina finala (1/8)
WB-19 (1/2): Fulham (Kostavth) 0 : 0 Porto (Aciko)

WB-19 (2/2): Porto (Aciko) 1 : 1 Fulham (Kostavth)
 

maxicro

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Fulham (Kostavth) 0:2  Valencia (maxicro)
Valencia (maxicro) 1:0 Fulham (Kostavth)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Prvi mec :
0-1 za mene
http://img408.imageshack.us/i/internacionalkup.jpg/
Drugi mec :
2-2
http://img31.imageshack.us/i/internacionalkup2.jpg/

GG.
Marchionni ubedljivo najbolji igrac Fiorentine. :)