Autor Tema: Kup takmičenje - Aladdin986 dupla kruna  (Pročitano 11447 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Kup takmičenje - Aladdin986 dupla kruna
« poslato: 12. maj 2010, 18:09:47 »
Određeni su parovi za "Kazuki Ito" kup takimičenje. Svi takmičari su stavljeni u jedan "bubanj" i program "compomaster" je sam odredio parove po slucajnom sistemu. S obzirom da je izabran kostur od 32 tima, neki igrači su slobodni u prvom kolu (16-ini finala).
Ovo je link gde možete videti s kim ste se uparili :), kao i  kompletan kostur: http://img62.imageshack.us/img62/6584/compomastercup.png
 
U svim fazama takmičenja osim finala (kad se igra samo jedna utakmica) igraju se dvomeči (važi pravilo gola u gostima) i nakon odigranih utakmica mi upisujemo ukupan rezultat u "tabelu". Redovno ćemo update-ovati rezultate, a vi ćete sve to pratiti preko linka koji je gore postavljen. Parametri utakmica su identični kao u "Kazuki Ito" ligi. http://www.pes-serbia.net/threads/14120-Parametri-utakmica-2.sezone
   
   * Domaćin u prvoj utakmici je onaj čije je ime prvo ispisano u kosturu za odredjen dvomeč
   *Igraju se dve utakmice i računa se gol u gostima. U slucaju nerešenog ishoda nakon obe utakmice, igra se treća na terenu one ekipa koja je bila domacin u drugoj utakmici (praktično, produžetak druge utakmice). "Treću" utakmicu nameštate na 5 min + penali. Vazno je zapamtiti da se ona broji kao produžetak (gol u gostima važi i u produžetku)
 
U ovoj temi pišete izveštaje i kačite rezultate odigranih utakmica.

Termini odigravanja:

16-tina finala (1/16)
12.05. (sreda) - 17.05 (ponedeljak)

8-ina finala (1/8)
17.05. (ponedeljak) - 22.05. (subota)

4-ina finala (1/4)
22.05. (subota) - 27.05. (četvrtak)

POLUFINALE  
27.05. (četvrtak) - 01.06. (utorak)

FINALE
02.06. (sreda) - 07.06. (ponedeljak)
« Poslednja izmena: 14. jun 2010, 21:11:30 od strane Kazuki Ito »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kepa

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
« Poslednja izmena: 12. maj 2010, 20:50:22 od strane ogischa »
 

AnF1elD

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Citat: Kazuki Ito;630297
Termini odigravanja:

16-tina finala (1/16)
12.05. (sreda) - 17.05 (ponedeljak)

8-ina finala (1/8)
17.05. (ponedeljak) - 22.05. (subota)

4-ina finala (1/4)
22.05. (subota) - 27.05. (četvrtak)

POLUFINALE
27.05. (četvrtak) - 01.06. (utorak)

FINALE
02.06. (sreda) - 07.06. (ponedeljak)

A zasto isti dan se zavrsava 16-tina i isti dan pocinje 8-ina finala?
Zasto ne pomerite za jedan dan sve.
Covek moze sve,samo ako hoce...
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
A zašto da ne bude isti dan kraj jednog termina i početak drugog? Šta tebi tu smeta, ne shvatam
 

AnF1elD

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Zato sto je glupo. Isti se dan zavrsava 16 i pocinjati 8-ina finala.
Covek moze sve,samo ako hoce...
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
pa kakve veze, opet imas 5 dana za odigrati...
 

AnF1elD

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Ma opusteno bre,ne prebacujem. Samo kazem da bi trebalo 16,pa sutra 8-ina. realnije je,a ne neko taj dan zavrsava 16 i pocinje odma 8. Brzo je sve. Bolje da se ima pauza.
Covek moze sve,samo ako hoce...
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
Mikri 0 : 2 Anfield
Anfield 0 : 3 Mikri
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Ovakvi rezultati zasluzuju i neki izvestaj :) Zvezda razbila Celtic u sred Škotske
 

nono

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
"Treću" utakmicu nameštate na 5 min + penali. Vazno je zapamtiti da se ona broji kao produžetak (gol u gostima važi i u produžetku) MALO JE NELOGICNO DA SE BROJI GOL U GOSTIMA!
OSTALA PRAVILA I TERMINI SU PRIHVATLJIVI!!!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Prihvatam činjenicu da je tebi nelogično, ali onda se žali UEFI ili FIFI što su postavili takva pravila :) Ne znam dal si na pravi način protumačio to pravilo. Treća utakmica = produžetak, to nije majstorica. Dakle, kao u stvarnom fudbalu kad se igra kup takmičenje (home/away). Igraju se dve tekme, pa ako posle te dve utakmice ukupno bude neresen rezultat, onda se igraju produžeci, i naravno, tada takođe važi gol u gostima Taj produžetak u našem slučaju je 3.utakmica, i to je to.
« Poslednja izmena: 16. maj 2010, 17:56:45 od strane Strippy »
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
1.tekma
Blackburn (Senjakboyy) - Galatasaray (Strippy) 0:2

2.tekma
Galatasaray (Strippy) - Blackburn (Senjakboyy) 0:2

produžeci
Galatasaray - Blackburn 0:2

Ukupan rez: Senjakboyy - Strippy 4:2

Prvenstveno da čestitam Senjakboy-u na pobedi i prolasku u 8-inu finala, a sada ću da krenem sa jadikovanjem :). Ne mogu da verujem koju sam priliku propustio. Posle 2-0 za mene u gostima, krenuli problemi sa konekcijom. Pucala veza dva puta, al smo nekako uspeli da privedemo ovaj dvomeč kraju. U drugoj tekmi imao sam dosta prilika koje sam morao da pretvorim u gol, i mislim da bi tada bio rešen pobednik. Međutim kako to biva, posle neiskorišćenih prilika usledila je "kazna" i Senjakboy daje gol za produžetke pred kraj meča. Sledi produžetak i u drugom poluvremenu greška u odbrani, gde sam pustio Diouf-a da lagano dođe na nekih 20m od gola i otvorio mu put za jak i precizan šut koji završava u mojoj mreži. Trebala su mi tada još dva gola, a vremena još malo i dok sam pokušao nešto da uradim, usledio je klasičan pes2010 gol (posle centaršuta, pored mnoštva glava, najveći glavonja zabija gol) i time je stavljena tačka na ove mečeve.
Sve u svemu, moja krivica što nisam dao ni jedan gol u drugom meču, niti u produžetku. Nedopustivo ako se želi u sledeću fazu kup takmičenja
P.S. Ajmo ljudi, krenite da odigravate vaše mečeve, krajnje je vreme :)
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
marquito, javi ovde ili mi šalji pm (ja ne mogu) kad ćeš biti tu.
.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
nono 1 - 0 maremas


maremas 2 - 1 nono


Cestikte protivniku na prolazu dalje, gol u gostima ga je odveo u drugo kolo :no:
GG
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nono

Juznifront

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Sevilla (Juznifront)   4-0   Portsmouth (Brajanki)



Portsmouth (Brajanki)  5-1  Sevilla (Juznifront)



E ovako.... Jedva sam se provukao. Prvu dobih 4-0. Mislim se, ok, prosao sam. U drugoj utakmici Brajanki povede vec u 30om minutu 4-0, jedva uspem da umuljam gol pred poluvreme za 4-1. Sva tri golmana su mi imala strelicu ukoso na dole, ali u svakom slucaju cestitke protivniku na odlicnoj igri sa dosta slabijim timom! Revans za infarkt.