Autor Tema: Obaveštenja o nemogućnosti odigravanja u predviđenom roku - OBRATI PAŽNJU!  (Pročitano 5917 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

deki22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Ne igram vise.
 

Pex76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #16 poslato: 27. maj 2010, 00:17:36 »
komp mi je na popravci vec nekoliko dana i nece biti gotov do subote,bar se nadam da ce biti gotov,otisla mi graficka.
Ako nije problem da me sacekate zbog zaostalih utakmica ukoliko je moguce.Ako nemoze,sta da radim,rezervni komp nemam (ovo pisem sa kompa od burazera),ukoliko nemozete da me sacekate,necu se ljutiti ako ubacite rezervu,razumecu vas ali laptop mi je trenutno u ofsajdu...visa slila jbg.
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Nije problem, sačekaćemo. Bitno je da si javio
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Sa zaljenjem obavestavam sve ucesnike Kazuki Ito lige da moram da odustanem od lige iz privatno poslovnih razloga,mislio sam da mogu da odlozim  te obaveze ali nisam uspeo.SSrecno svima u nastavku lige,ja se vracam za komp sredinom Jula tako da ocekujem kraj trece ili pcetak cetvrte sezone Kazuki Ito lige i tada se vidimo od(nadam se) trece lige.Ja cu vas i dalje obilaziti kad god budem imao prilike da sednem za komp. Pozdrav

P.S. Jos mi je teze jer ova sezona obecava,ima svega:neizvesnosti,varnica,lepih golova,iznenadjenja... :(
P.S.2 Izvinjavam se za sve nesuglasice koje su nastale za vreme ove sezone na prvom mestu Kepi i dodao bih da se kunem svime da nisam namerno izasao tada i da sam tada prvi put saznao da tako moze da se izadje :( ,aj uzivajte da vas ne smaram vise. POZDRAV
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kepa

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Ko vodi Udineze posto vidim da ni u tabelama nema te ekipe sa kim treba kup da igram?
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Citat: boskopaunovic;636907
Sa zaljenjem obavestavam sve ucesnike Kazuki Ito lige da moram da odustanem od lige iz privatno poslovnih razloga,mislio sam da mogu da odlozim  te obaveze ali nisam uspeo.SSrecno svima u nastavku lige,ja se vracam za komp sredinom Jula tako da ocekujem kraj trece ili pcetak cetvrte sezone Kazuki Ito lige i tada se vidimo od(nadam se) trece lige.Ja cu vas i dalje obilaziti kad god budem imao prilike da sednem za komp. Pozdrav

P.S. Jos mi je teze jer ova sezona obecava,ima svega:neizvesnosti,varnica,lepih golova,iznenadjenja... :(
P.S.2 Izvinjavam se za sve nesuglasice koje su nastale za vreme ove sezone na prvom mestu Kepi i dodao bih da se kunem svime da nisam namerno izasao tada i da sam tada prvi put saznao da tako moze da se izadje :( ,aj uzivajte da vas ne smaram vise. POZDRAV

Šteta matori, tvojim odustajanjem smanjuje se konkurencija za osvajanje titule:) Al ne sumnjam da ćeš se brzo dočepati prve lige kad se budeš vratio. Čuvamo ti mesto ;), vidimo se
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Citat: internacional 1;636974
Ko vodi Udineze posto vidim da ni u tabelama nema te ekipe sa kim treba kup da igram?

Sinisa15 je trebao biti ta rezerva koja bi zamenila Dekija22. On je zamenio klub, i uzeo Villareal. Međutim, onda se ispostavilo da Sinisa nema original igru, i onda sledi ovo http://www.pes-serbia.net/threads/13999-Obave%C5%A1tenja-quot-Sivih-Eminencija-quot-Kazuki-Ito-lige-%282.sezona%29?p=636460&viewfull=1#post636460
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Citat: boskopaunovic;636907
Sa zaljenjem obavestavam sve ucesnike Kazuki Ito lige da moram da odustanem od lige iz privatno poslovnih razloga,mislio sam da mogu da odlozim  te obaveze ali nisam uspeo.SSrecno svima u nastavku lige,ja se vracam za komp sredinom Jula tako da ocekujem kraj trece ili pcetak cetvrte sezone Kazuki Ito lige i tada se vidimo od(nadam se) trece lige.Ja cu vas i dalje obilaziti kad god budem imao prilike da sednem za komp. Pozdrav

P.S. Jos mi je teze jer ova sezona obecava,ima svega:neizvesnosti,varnica,lepih golova,iznenadjenja... :(
P.S.2 Izvinjavam se za sve nesuglasice koje su nastale za vreme ove sezone na prvom mestu Kepi i dodao bih da se kunem svime da nisam namerno izasao tada i da sam tada prvi put saznao da tako moze da se izadje :( ,aj uzivajte da vas ne smaram vise. POZDRAV


Steta legendo sto  ne mozes da igras jbg obaveze su obaveze.odradi to pa se vrati pesu!!!!
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Citat: boskopaunovic;636907
Sa zaljenjem obavestavam sve ucesnike Kazuki Ito lige da moram da odustanem od lige iz privatno poslovnih razloga,mislio sam da mogu da odlozim  te obaveze ali nisam uspeo.SSrecno svima u nastavku lige,ja se vracam za komp sredinom Jula tako da ocekujem kraj trece ili pcetak cetvrte sezone Kazuki Ito lige i tada se vidimo od(nadam se) trece lige.Ja cu vas i dalje obilaziti kad god budem imao prilike da sednem za komp. Pozdrav

P.S. Jos mi je teze jer ova sezona obecava,ima svega:neizvesnosti,varnica,lepih golova,iznenadjenja... :(
P.S.2 Izvinjavam se za sve nesuglasice koje su nastale za vreme ove sezone na prvom mestu Kepi i dodao bih da se kunem svime da nisam namerno izasao tada i da sam tada prvi put saznao da tako moze da se izadje :( ,aj uzivajte da vas ne smaram vise. POZDRAV
 Uh Najzad ides :))))))))))))) Ma inter sta ga tesis . Pokupio je veliku lovu od mene :))
 

marquito

  • Regular
  • **
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
nazalost, i ja moram da odustanem od lige - mislio sam da cu moci da nadoknadim zaostatak koji se nagomilao, ali se obaveze isto tako nagomilavaju... a tu je i svetsko prvenstvo. pozdrav svima i vidimo se u nekoj narednoj sezoni.
 

koca013

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1664
    • Pogledaj profil
i ja necu moci moje tekme da odigram,jer mi komp u servisu i ne znam kad ce biti gotov,opasno me tera maler od kako sam,menjao maticnu i procesor,sa onom starom konf. sve sljakalo do jaja
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
U nekoj drugoj situaciji bi te sačekali da opraviš komp, pa da nastaviš ligu, ali s obzirom da je krajnji rok za završetak ove sezone odavno prošao, moraćemo ti pisati poraze u preostalim mečevima.