Autor Tema: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige - Mirchell no.1  (Pročitano 20047 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nono

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #15 poslato: 29. april 2010, 14:54:02 »
 

deki22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #16 poslato: 29. april 2010, 21:01:03 »
Izvestaj 5 kolo

Udinese ( deki22 ) - Sampdoria ( Pex76 ) 1:0



cestitke protivniku.
 

Pex76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #17 poslato: 29. april 2010, 21:03:42 »
cestitam Deki na pobedi,bila je zanimljiva tekma
Citat: deki22;626121
Izvestaj 5 kolo

Udinese ( deki22 ) - Sampdoria ( Pex76 ) 1:0



cestitke protivniku.
 

stefanACM

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1511
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #18 poslato: 29. april 2010, 23:28:13 »
Evo moj prvi poraz:
stefanACM 0:1 Brajanki


Uploaded with ImageShack.us
Bilo je laga nenormalno a ja to jako mrzim. Al čovek se snašao i dao gol ;)
Čestitke



PS. U među vremenu sam saznao da je razlog laga bio COMMUNITY. Kako sam saznao KONAMI koristi odvojen server za komjunitije i to je zajebalo sve. Posle smo ja i Brajanki odigrali na KONAMI EU1 i išlo glatko...
PES SERBIA LEAGUE V2 [WIP]
-novi sistem prikaza tabela (10-30 ms za učitavanje čitave tabele)
-totalni HD redizajn redizajn
-poboljšani prikaz izveštaja
 i još mnogo toga (predložite novi dodatak OVDE)
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #19 poslato: 29. april 2010, 23:55:00 »
2.kolo
Portsmouth (Brajanki) - Galatasaray (Strippy) 2:1



Uploaded with ImageShack.us

Evo ga i prvi poraz. Koliko je bila "nezaslužena" pobeda protiv Tillinha, toliko mi se čini da je ovaj poraz "nezaslužen". Moj utisak je da sam imao kontrolu većeg dela meča, bio bolji... Čak sam i poveo i nakon toga promašio šansu gde sam sa Barošem izašao sam pred golmana, i umesto da šutnem ja se odlučio na dribling golmana, i tu se zayebal :) U drugom poluvremenu, odličan šut Portsmoutha, lopta udara svom silinom u prečku i onda komedija. Lopta se odbija na dole, odskače par puta, a golman cupka u mestu na pola metra od lopte bez namere da pridje i uzme istu:) lopta posle 5 sekundi odskakivanja, šta će, kad već neće goša da je uzme, rešila da udje u gol. To je bilo 1:1 i posle toga zabi mi Brajanki i 2. i konačan rez. Još bi da napomenem da sam u jednom trenutku hteo da prekinem meč pri rezu 1:1, jer je krenula veza da se kvari, ali ipak nisam:clown: U svakom slučaju, sve čestitke Brajanki na pobedi, čekam ga u Istanbulu u drugom delu sezone ;)
« Poslednja izmena: 29. april 2010, 23:58:52 od strane Strippy »
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #20 poslato: 30. april 2010, 00:13:20 »
Citat: Strippy;626186
2.kolo
Portsmouth (Brajanki) - Galatasaray (Strippy) 2:1



Uploaded with ImageShack.us

Evo ga i prvi poraz. Koliko je bila "nezaslužena" pobeda protiv Tillinha, toliko mi se čini da je ovaj poraz "nezaslužen". Moj utisak je da sam imao kontrolu većeg dela meča, bio bolji... Čak sam i poveo i nakon toga promašio šansu gde sam sa Barošem izašao sam pred golmana, i umesto da šutnem ja se odlučio na dribling golmana, i tu se zayebal :) U drugom poluvremenu, odličan šut Portsmoutha, lopta udara svom silinom u prečku i onda komedija. Lopta se odbija na dole, odskače par puta, a golman cupka u mestu na pola metra od lopte bez namere da pridje i uzme istu:) lopta posle 5 sekundi odskakivanja, šta će, kad već neće goša da je uzme, rešila da udje u gol. To je bilo 1:1 i posle toga zabi mi Brajanki i 2. i konačan rez. Još bi da napomenem da sam u jednom trenutku hteo da prekinem meč pri rezu 1:1, jer je krenula veza da se kvari, ali ipak nisam:clown: U svakom slučaju, sve čestitke Brajanki na pobedi, čekam ga u Istanbulu u drugom delu sezone ;)

Hvala na cestitkama...moj prvi gol je stvarno bio za dve rubrike, verovali ili ne i evro gol....Posto je mom omiljenom timu Liverpool-u Istanbul u lepom secanju, nadam se da ce i meni biti..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefanACM

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #21 poslato: 30. april 2010, 00:15:29 »
Citat: stefanACM;626179
Evo moj prvi poraz:
stefanACM 0:1 Brajanki


Uploaded with ImageShack.us
Bilo je laga nenormalno a ja to jako mrzim. Al čovek se snašao i dao gol ;)
Čestitke



PS. U među vremenu sam saznao da je razlog laga bio COMMUNITY. Kako sam saznao KONAMI koristi odvojen server za komjunitije i to je zajebalo sve. Posle smo ja i Brajanki odigrali na KONAMI EU1 i išlo glatko...

Tvrda tekma...malo sansi i malo vise srece za mena, dodao bih samo jos i da smo posle odigrali 2 friendly utakmice i obe je dobio Stefan
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefanACM

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #22 poslato: 30. april 2010, 00:19:37 »
Citat: tillinho77;625441
evo  ja i brajaniki smo odigrali mec 4.kola :

Brajanki - Tillinho77 0:0




cestitke protivniku na cvrstoj ali fair play igri!

utakmica je bila cist horor, tilinho je imao dve stative, a ja obidjoh golmana i taman da sutnem, kad uleti covek klizeci, jos uvek mi nije jasno kako nije bio penal, cinilo mi se da sam bio unutra, sve u svemu izvukoh zivu glavu...sto kazu bod zlata vredan
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefanACM

stefanACM

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1511
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #23 poslato: 30. april 2010, 00:49:59 »
Strippy jes ti ovo moj meč opisivao :|
PES SERBIA LEAGUE V2 [WIP]
-novi sistem prikaza tabela (10-30 ms za učitavanje čitave tabele)
-totalni HD redizajn redizajn
-poboljšani prikaz izveštaja
 i još mnogo toga (predložite novi dodatak OVDE)
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #24 poslato: 30. april 2010, 11:59:17 »
Citat: brajanki;626194
utakmica je bila cist horor, tilinho je imao dve stative, a ja obidjoh golmana i taman da sutnem, kad uleti covek klizeci, jos uvek mi nije jasno kako nije bio penal, cinilo mi se da sam bio unutra, sve u svemu izvukoh zivu glavu...sto kazu bod zlata vredan


brajanki! penal nije bio zato sto sam ja izletio s golmanom izvan 16-m i sudac je GOLMANOV PREKRSAJ RACUNAO KOJI JE BIO IZVAN 16. ipak s nastavila akcija i ja sam te u 16m skrljo s igracem da ne bi dao gol jer nisam cuo sucev zvizduk! Sve to objasnjava jer je golman dobio zuti. Penal ni blizu!:001_cool:
Hala Madrid!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #25 poslato: 30. april 2010, 17:14:42 »
1.kolo
Sporting L. (Nono) - Galasaray(Strippy) 2:1



Izgleda da mi se neda da zabeležim povoljan rezultat na gostujećem terenu :) Utakmica po mom mišljenju bila jako loša, neinventivna, dosadna, ali je bilo par detalja koji su je na trenutke učinili zabavnom. Prvo, ne mogu a da ne pomenem prvi Nono-v gol, koji još jednom pokazuje da su u ovoj verziji PES-a golmani/njihove reakcije odrađene najlošije do sada. Čovek je šutnuo sa nekih 20 m, iskosa, lopta je imala spor let, putanja parabole. Sve što je golman trebao da uradi jeste da prati let lopte i bezbedno je primi u ruke, ali NE. On je stajao u mestu, nekih pola metra od gol linije, čekao da lopta doleti lagano do gola (vazdušna linija) i onda se neartikulisano bacio, a lopta je prošla pored njegovih ruku pravo u gol  :wall:. Jedina svetla tačka za mene u ovoj utakmici je gol koji sam postigao iz slobodnjaka sa nekih 22 m i čiji ću snimak postaviti ovde (da se malo pohvalim) :) Mislim da mi je ovo prvi pravi gol iz slobodnjaka koji sam dao od kad igram online pes2010.
One golove posle dodavanja ili funjarenje ispod živog zida ne priznajem za regularne. Svaka čast Nono-u što nije postavio igrača na stativu, jer sam primetio da dosta igrača ima običaj to da uradi, a to mi je izuzetno bljutavo i nefudbalski (ne sećam se da sam video u pravom fudbalu da to neko radi). Na kraju, čestitke Nono-u na pobedi i na trenutnom 1. mestu :thumbup1:

P.S. Veza je pukla u 40. minutu 1.poluvremena pa smo posle ponovonog spajanja čekali taj minut da nastavimo meč
 

nono

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #26 poslato: 30. april 2010, 17:34:23 »
Pohvale Strippy na lepom golu iz slobodnjaka,utakmica je bila  jako trvda skoro svaka akcija bila bi prekinuta vec na sredini terena
ali ja sam imao vise srece i uspeo sam postici goll u 89-minutu utakmice sto je i odlucilo pobednika ovog meca!
 Cestitke strippy na fair play i puno srece u narednim mecevima!!!!!!!!!!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Strippy

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #27 poslato: 30. april 2010, 18:35:35 »
Evo ga i snimak tog gola:

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: internacional 1, Kepa

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #28 poslato: 30. april 2010, 23:02:35 »
2 kolo

                                Lyon (aladdin)  4 - 0 Lazio (StefanACM)


Evo i prvog meca. Ubedljiva pobeda na pocetku sezone. Lyon je imao dominaciju na terenu od  12 minuta pa do kraja utakmice. Lacio je imao jednu dobru priliku gde je Lavezi promasio zicera. i to je sve bilo od strane gostiju dok je Junak ovog meca bio  Lisandro sa dva gola. Ujedno upisali su se u strelce OMALENI TRENUTNO NAJBOLJI MLADI IGRAC Miralem Pjanic. .. Cestitke protivniku na trudu .
 

Pex76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Izveštaji odigranih utakmica 2.lige
« Odgovor #29 poslato: 2. maj 2010, 21:17:08 »
Pex76 (sampdoria) - Musapa11 ( Villareal)   2:0 (0:0 poluvreme)
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

Rezultat govori mozda da sam i bio uverljiv i dominirao,ali on vara ja jesam dobio utakmicu sa 2:0 ali je Musapa taj koji je imao igru i stvorio vise sansi i moglo bi se reci da sam tek u drugom poluvremenu uspeo malo da se oporavim od napada protivnika koji je imao zrelije sanse i inicijativu,u drugom poluvremenu sam bio prinudjen da menjam sistem igre tj. formaciju sto je i rezultiralo sa dva gola iz polukontri i kontri a uz to Musapa nije iskoristio svoje stopostotne sanse koje je imao.
Ja mu cestitam i priznajem da je za nijansu bio bolji ali sto bi nas narod rekao na kraju "JEBES ZNANJE KAD JE SRECA TU" :-)
Cestitam Musapa na korektnosti i na igri jer si se pokazao i kao covek i kao vrlo dobar igrac i zelim ti ubuduce da malo vise iskoristis sanse koje imas.
« Poslednja izmena: 2. maj 2010, 21:19:19 od strane Pex76 »