Autor Tema: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige  (Pročitano 10293 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #30 poslato: 22. maj 2010, 02:11:33 »
Ne može bez originala.
.
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #31 poslato: 22. maj 2010, 11:51:25 »
Ima li nekad nekog u sobi?
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #32 poslato: 23. maj 2010, 12:45:19 »
Sad cu da ti objasnim zasto nema nikoga, sledecom analogijom: Imas dva nocna kluba (BPL i Pesoholichari online), sa slicnim muzickim programom, koji su u istom gradu. Jedan od njih je popularniji, sa duzim stazem, i vec formiranom ekipom koja tamo izlazi (BPL). Drugi je skoro otvoren, jos uvek nije privukao neku vecu novu ekipu, koja bi "disciplinovano" redovno posecivala taj klub. Dodje troje ljudi, vide klub prazan, i naravno odu u taj drugi, gde je vec zahuktana atmosfera, puno ljudi, dobro zezanje.
Resenje: Kad udjete u Pesoholichari sobu i vidite da nema nikoga, nemojte odmah da zapalite u BPL, nego budite u toj sobi sat-dva, i onda cete videti kako ce lagano da se lepe ljudi, ostaju u toj sobi. Ako svako ko udje i vidi da nikoga nema, automatski se diskonektuje, onda logicno da nece biti zive duse. Jbg-a, ostanite u sobi, radite neke druge stvari, pa provirite onda za sat-dva, i videcete kakva je situacija.
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #33 poslato: 23. maj 2010, 21:14:06 »
To čisto sumnjam da će se desiti. Možda treba da razmisliš da mesto kupljanja bude bpl soba (naravno, u dogovoru sa bpl administracijom). BPL je jednostavno superioran u ovom pogledu, i ljudi će sigurno uvek radije da "vise" tamo nego ovde.
.
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #34 poslato: 24. maj 2010, 00:20:44 »
Pa ok, neka se ljudi onda odluče da li uopšte žele pesoholichari sobu. Što se mene tiče možete se nalaziti bilo gde, važno je samo da odigrate sve tekme u roku, u suprotnom sledi sankcija. Ova soba je otvorena upravo da bi postojalo neko mesto okupljanja, pogotovo da bi novoprijavljeni članovi znali gde da svrate kako bi odigravali online utakmice i upoznavali se sa načinom funkcionisanja lige. Ali koliko vidim, za sada slabo ko od novijih svraća. Ova soba "pesoholichari" nije otvorena samo da bi eto postojala još neka soba na PesLauncheru, nego sa konkretnom funkcijom da bi učesnici "Kazuki Ito" lige imali neko zajedničko mesto gde bi se lakše nalazili, i samim tim odigravali svoje ligaške tekme u roku. Dakle, kad neko ko treba da odigra ligašku utakmicu u sklopu "Kazuki Ito" lige dođe na PesLauncher, logično bi bilo da dođe u "pesoholichari" sobu, a ne da proviri i onda se zasedne u BPL, očekujući da će neko da ga traži po ostalim sobama. Ali, na kraju, ponavljam, ukoliko vam ne treba ova soba, i ako se vi možete nalaziti drugim metodama, samo izvolite. Mi smo samo ponudli ovu varijantu, i to je sve. Na vama je da odlučite
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
 

AnF1elD

  • Regular
  • **
  • Poruke: 59
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #36 poslato: 27. maj 2010, 22:17:46 »
Citat: Pex76;627249
Sta je bre vise sa sobom na Peslauncheru,cas je ima cas je nema i tako u krug?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pex,ajde sad i sam pogledaj sta si i kako napisao. Pa nam opsis. I sam znas kad se stavljaju znaci uzvika. A ti si ih stavio i previse.

P.S. Ko ima da igra sa Celticom neka mi se javi preko PM-a ili neka me potrazi u BPL sobi. Meni je vise muka slanja pm-a i ne dobijenih odgovora. A pre sveg zasto vam je toliko tesko da u roku u kom se igraju utakmice budete malo cesce na launcheru radi lakseg odigravanja? Ima mnogo neodgovornih igraca ovde.
« Poslednja izmena: 27. maj 2010, 22:20:03 od strane AnF1elD »
Covek moze sve,samo ako hoce...
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #37 poslato: 28. maj 2010, 20:03:20 »
Evo me... Nadam se da ljudi dolaze preko dana. tu sam od 13 h pa sve do 6 vecinom u toku ove nedelje, Zao mi je sto sa Stefanom nikako ne mogu naci vreme da odigramo CUp :( Stefooo dolazi sto preee

[email protected]  Mislim da cemo se brze naci da sto pre odigramo nashe meceve. Kao i ostali... Maree:))
 

KaDjo

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #38 poslato: 16. jun 2010, 11:29:18 »
Kepa i ja smo se nasli juce na Launcheru ,ali bio je umoran i nije mogao da odigra,za mene veoma bitan mec u borbi za opstanak,ako ovo procitas javi se da odigramo
 

question

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #39 poslato: 1. jul 2010, 03:19:38 »
imal pes-serbia soba na launcheru ili se nalazite u BPL sobi ?? :D