Autor Tema: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige  (Pročitano 10299 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #15 poslato: 4. maj 2010, 13:20:11 »
Ahh tesko je doci do mojih igraca :/ . Evo moj mail je [email protected] ko ima da odigra sa Lyonom nek me doda.
 

Pex76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #16 poslato: 4. maj 2010, 19:28:10 »
Citat: boskopaunovic;627264
Puko mi net na kratko,zbog toga je soba bila van funkcije. P.S.Smanji dozivljaj sa tolikim znakovima interpunkcije i ne izmisljaj,komp nisam gasio evo vec cetvrti dan samo da bi imalo sobe zato ti nije na mestu takvo ponasanje.

ko bre izmislja,ja?! pa sam si rekao da ti je pukao net, i nisam nikoga direktno krivio niiti mi je bila namera da tebe uvredim nego sam samo pitao u cemu je problem kad cas radi,cas neradi. I ako moze bez toga "smanji dozivljaj" i tih fazona.Hvala
 

Pex76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #17 poslato: 4. maj 2010, 20:36:45 »
Ja nemogu da dodjem do dva igraca nikako,concet-a nema (verovatno jos nije sredio internet) a ovaj D3miha ko da nepostoji. Ja neznam sta vise da radim,a i Musapa11 je odustao od lige.Sve ovo slabo funkcionise tj. 2 liga jako lose u odnosu na 1 ligu koja vidim neide lose,igra se!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #18 poslato: 5. maj 2010, 00:42:55 »
Pex76, sve je ok, ne znam gde je problem:) Kao što si i rekao, Musapa11 je odustao od lige, i lepo je stavljeno obaveštenje da umesto njega upada Senjakboyy (sad čekamo da se javi). Contec je popravio net, ali čovek hoće malo da isproba svoj tim, pa zbog toga još uvek nije krenuo sa ligaškim tekmama (od danas bi već trebalo da krene). Što se D3Miha tiče, tu si u pravu. Njega uopšte nema, niti se pojavio ikada na launcheru, niti je bilo kakvo obaveštenje ostavio ovde. Ukoliko se ne pojavi za dan-dva, biće zamenjen i to je to. Koliko vidim ti si lepo zakazao termine, obavio si svoj deo zadatka, i nema da brineš. Naravno, uvek možeš i privatnu poruku poslati takmičarima protiv kojih treba da odigraš, ali to je tvoj izbor. U svakom slučaju, ti nikakve sankcije nećeš imati ako ne odigraš te dve tekme do petka.
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #19 poslato: 5. maj 2010, 10:39:05 »
taj demiho, on je kolko sam ja skuzio ortak juznogfronta. istina ne javlja se. pitajte juznifront sta je s demihom. ko duh je!
Hala Madrid!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #20 poslato: 5. maj 2010, 15:23:38 »
Zahvaljujući članu ovog foruma i učesniku lige StefanuACM, od sada će biti otvorena soba 24 sata dnevno, bez potrebe da se Boskopaunović i ja jurimo zbog držanja sobe otvorenom. Naziv sobe je PES_SERBIA.COM_pesoholichari
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefanACM

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #21 poslato: 5. maj 2010, 16:32:08 »
Lele.zar to nije moglo malo krace? :D
 

deki22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #22 poslato: 6. maj 2010, 22:56:50 »
gde je west hem??
 

deki22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #23 poslato: 6. maj 2010, 23:02:04 »
ajde bre ,dogovorili se na BPL-u da igramo danas od 22:00 do 23:00 njega nema,cekam ko budala!!!
 

deki22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #24 poslato: 13. maj 2010, 12:56:02 »
nesto me zeza pes launcer,zato ko treba da igra samnom nek me doda na msn: [email protected]

poz
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #25 poslato: 13. maj 2010, 17:08:07 »
Citat: deki22;630697
nesto me zeza pes launcer,zato ko treba da igra samnom nek me doda na msn: [email protected]

poz

Moja preporuka ti je  da cimaš ljude privatnim porukama. Ovako se može desiti da ti takmičari uopšte ne vide taj msn što si ostavio, a ionako ti treba njih da juriš, a ne oni tebe. Imaš samo 4 odigrane tekme, a sutra ističe nedeljni rok posle koga moraš imati minimum 7 odigranih utakmica.
 

deki22

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #26 poslato: 15. maj 2010, 13:03:54 »
zabole me ***** nekoga da jurim!!!!ja kad sam jurio nikog nisam navatao.jebe mi se za vasa glupa pravila.dogovorim se sa west hemom od 22:00 do 23:00 on nedodje i nista,ja ko budala nisam isao da zavrsim nesto,cekao njega  a on ispalio.Kad budete promenili pravila u vezi ne dolazenja na termine i te gluposti oko runjave onda mozda i igram.Ovako ne igram vise,cuj ja da jurim nekoga.
 

dule_rhc

  • Regular
  • **
  • Poruke: 96
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #27 poslato: 15. maj 2010, 18:37:10 »
sve najbolje u zivotu...
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #28 poslato: 16. maj 2010, 17:46:23 »
Sve najbolje...
 

BOBA 91

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Re: Mesto okupljanja učesnika Kazuki Ito lige
« Odgovor #29 poslato: 22. maj 2010, 01:52:27 »
Citat: strippy;623039
s obzirom da je chat često bagovao, a ni opcije mu nisu jača strana, našli smo mnogo bolje rešenje. Otvorili smo sobu na "peslauncheru". Ono što treba da uradite je da odete na ovu adresu http://www.peslauncher.com/, download-ujete taj program, instalirate, pokrenete i nađete u spisku soba "pes_serbia.com_pesoholichari" i tu ćete sresti online igrače i protivnike protiv kojih treba da odigravate ligaške tekme

 
a jel mogu ja da igram online?nemam original 10-ku. Ako mogu molim te reci kako? Please