Autor Tema: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu  (Pročitano 7528 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Ovde možete postaviti pitanja oko nekih stvari koje vam nisu jasne, predloziti nesto, izneti primedbu...
 Pre postavljanja bilo kog pitanja pročitajte pravilnik, gde su skoro sve stvari objašnjene http://www.pes-serbia.net/threads/13983-Pravilnik-quot-Kazuki-Ito-quot-online-lige-%28sezona-2%29-obavezno-za-sve-u%C4%8Desnike
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #1 poslato: 21. april 2010, 00:33:07 »
Nesto me zanima.Vidim da ima puno igraca i da ce biti odlicna druga sezona(jedva cekam) ali da li je ko razmisljao o kupu,gde bi svi igraci ucestvovali.Obe lige(kako je krenulo bice i trece-to izgleda Stripi i prizeljkuje,igra mu se treca liga :P ).
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #2 poslato: 21. april 2010, 01:42:30 »
E, naravno da smo razmisljali o kup takmicenju. Bice i toga ;) A treca liga verovatno od sledece sezone, prijave su krenule dobro. Organizovacemo i turnire kao na BPL, to je isto ideja. Nije u redu da se rezerve suše, da ne ispadnu iz forme :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: internacional 1

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #3 poslato: 21. april 2010, 13:14:24 »
Ovo za kup i turnire kao na BPL-u je odlicno ! :)
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #4 poslato: 22. april 2010, 15:46:50 »
oce kup biti ove sezone? ako da najbolje da ukljucis i rezerve u kup. moj prijedlog. iako sam ja vec u ligi:ahah: da se ne suse bezveze. usto oce kup biti grupe pa nokaut faza ili nokaut faza odma. sve to ako ove sezone bude kup
Hala Madrid!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #5 poslato: 22. april 2010, 16:11:56 »
Naravno da rezerve ne mogu učestvovati u kupu. Ako su rezerve to znači da ne učestvuju u takmičenju (liga/kup) dok neko ne odustane. A kao što već rekoh, organizovaćemo često turnire na kojima mogu svi učestvovati, tako da će imati prilike da se takmiče. Kup će biti nokaut faza odmah, funkcionisaće kao u realnim ligama.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #6 poslato: 22. april 2010, 16:16:05 »
Strippy, vidi ovo za kup ;)  ... ili ce on on ici preko BPL?
Citat: Atlantis;623315
Što se tiče kup sistema, ja vam toplo preporučujem sledeći sajt: http://www.hotbrackets.com

Koristim ga na svom forumu uveliko i svako ko ima elementarna HTML znanja može čuda da pravi sa njim dok onaj bez znanja može sasvim fino funkcionisati na osnovnom nivou. Evo jedan primer kako to izgleda na mom forumu:

prosta verzija: http://www.gvosh.com/forum/index.php?action=bracket;bracketid=680
informativnija verzija: http://www.gvosh.com/forum/index.php?action=bracket;bracketid=357

E sad, pošto je moj forum na drugom modelu u odnosu na PES-Serbia vi bi verovatno davali linkove ka hotbrackets sajtu pa tamo gledali.

A što se tiče zamena, meni nije problem da odigram sezonu ako je on u prvoj ligi a da naredne počnem od druge. Mislim da je bolje rešenje da bilo ko odigra sve regularno što može nego da pišete 3:0 rezultate.
 

Pex76

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: TABELE (uputstvo za unošenje rezultata/zakazivanje...) - Neophodno štivo
« Odgovor #7 poslato: 26. april 2010, 20:42:25 »
koliko utakmica mora da se odigra od utorka do petka?
i koji chat program da koristimo (pre je se koristio hamachi) tj. da se nadjemo da bi se dogovorili gde u online na pesu da se nadjemo,uz napomenu da ja nemogu da udjem u pesholichari community jer je pun!
p.s- mogli bi da napravite na PES online community za prvu i drugu ligu.
pozdrav
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: TABELE (uputstvo za unošenje rezultata/zakazivanje...) - Neophodno štivo
« Odgovor #8 poslato: 26. april 2010, 21:01:34 »
Odgovrio sam ti privatno :) Ali čisto napomena za sve ostale. Molim vas da pre nego postavite neka osnovna pitanja vezana za ligu, pogledajte naslove svih tema, prečešljajte ih, i uveren sam da ćete naći objašnjenje za sve segmente. Ako baš nigde ne možete naći odgovor na vaše pitanje, onda pitajte.
« Poslednja izmena: 26. april 2010, 21:09:36 od strane Strippy »
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Jedno pitanje....da li se sledece sezone ponovo odrzava draft, jer ubi me ovaj Porsmouth
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Za svaku sezonu novi draft.
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Ja mislim da bi trebali da uvedemo izvestaj sa utakmice tacnije ss,da jedan od igraca stavi ss a ne ovako da rezultate jurimo po tabelama sta je ko uradio,nepregledno je i da se izbegnu muvanja!!!!Vidim da vecina i ne stavlja izvestaj.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ogischa

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
Citat: internacional 1;627048
Ja mislim da bi trebali da uvedemo izvestaj sa utakmice tacnije ss,da jedan od igraca stavi ss a ne ovako da rezultate jurimo po tabelama sta je ko uradio,nepregledno je i da se izbegnu muvanja!!!!Vidim da vecina i ne stavlja izvestaj.

obavezan SS!
 

koca013

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1664
    • Pogledaj profil
mene zanima dali se sada isplati da kupujem pes 10, jer ne znam dokle ce se organizovati lige na pes 10  jer kad izadje pes11,malo ko ce igrati?
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
Jel neko menja "slm4-a"?