Autor Tema: Legenda ~ Popovic  (Pročitano 10093 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Divljacina

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #15 poslato: 19. avgust 2010, 02:49:20 »
Ovaj tvoj igrac je do jaja,ja sam jednom krenuo i prve dve sezone sam presedeo na klupi,al sam preskakao treninge..mozda zato
 

DIMIX

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 290
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #16 poslato: 15. septembar 2010, 12:17:54 »
NA cemu igras ???
DETELINARA
 

akiman

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #17 poslato: 15. septembar 2010, 19:44:26 »
Stvarno se izvinjavam, dugo nisam posetio forum pa ni ovu temu.. Nažalost nisam igrao više, jer nemam toliko slobodnog vremena pa je sve ostalo na ovom a save file je isto tako otišao u nepovrat (menjao sam hard), obrisali su i ovo što sam okačio na hotfile tako da sad ne mogu da nastavim i da hoću...

 zhao, što se tiče tih indexa (žutih) nisam ih dobio a ni drugar koji je igrao, samo nas dvojica od ekipe koja se skuplja da igra pes igramo master ligu i ovaj mode, tako da se neću praviti pametan jer ne znam. A što se tiče strane, kao klinac sam trenirao fudbal 5-6 godina i igrao sam levog beka, levo krilo, i levog ofanzivnog a desna noga mi je bila jača ali sam znao dosta dobro i levom da pucam pa sam zato stavio tako, nisam planirao Barselonu i to sa Henryjem pre početka. :) Šteta što su me zeznuli ravni tabani...

Što se tiče ovih pametnjakovića da su posetili temu na vreme mogli bi da skinu save file, on je i postavljen zbog takvih *****anih igrača kao što ste vi.

Petar Milanović, potpuno si u pravu oko toga.

Divljacina, ni jedan trening nisam preskočio od početka. Jesu užasno dosadni ali ako ih ne igram bolje ni fudbal da ne igram... Mislim, ili radiš nešto ili ne.

Dimix, igram na računaru. :)
« Poslednja izmena: 15. septembar 2010, 19:59:31 od strane akiman »
 

Johnny_Ks

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1090
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #18 poslato: 15. septembar 2010, 19:58:51 »
Akiman nisam rekao tebi da si nabio ocene na 99 ako vidis da je bojan vasiljevic napisao "ja sam namestio da mi bude sve na 99 u becoma legend"
To je njemu upuceno... nista vezano za tebe... inace tebi skidam kapu za BAL! ;)
 

akiman

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #19 poslato: 15. septembar 2010, 20:00:39 »
Citat: Johnny_Ks;680277
Akiman nisam rekao tebi da si nabio ocene na 99 ako vidis da je bojan vasiljevic napisao "ja sam namestio da mi bude sve na 99 u becoma legend"
To je njemu upuceno... nista vezano za tebe... inace tebi skidam kapu za BAL! ;)

Upravo sam editovao post a ti u međuvremenu odgovorio. Izvini nisam odmah razumeo.
 

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #20 poslato: 17. septembar 2010, 22:47:50 »
a ti akiman kao nisi koristio bal editor? posle 3 sezone 87 overall
 

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #21 poslato: 20. septembar 2010, 20:56:16 »
Alo ljudi ,jeste tolike botine,ja sam igrao bal i posle 3 god sam osvoji ligu sampiona sa Manchester Cityiem i igrao za Srbiju  i overall mi je bio 90 ,ali na zalost mijenjao sam komp i zaboravio sam da sacuvam file.I naravno nisam korstio nikakav edito,top player.Svaka cast akiman.
« Poslednja izmena: 21. septembar 2010, 13:49:41 od strane lekaa »
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: Legenda ~ Popovic
« Odgovor #22 poslato: 22. septembar 2010, 19:01:47 »
Odlican si