Autor Tema: WE9LE - sve ovde  (Pročitano 49063 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ensooo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #45 poslato: 6. avgust 2011, 14:48:53 »
kako cu ovo instalirati? pomocu kojeg programa se otvara ovo ? skino sam ovih 5 linkova, al neznam kako dalje :-)))
 

*NIKOLA*

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 623
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #46 poslato: 6. avgust 2011, 15:01:51 »
Mislim da je ovdje pisano da se instalira preko Deamon Tools-a ali nisam siguran.
Дуле Вујошевић шалалала...
 

Era997

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1307
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #47 poslato: 6. avgust 2011, 15:52:29 »
Ja sam preko Deamon Tools-a instalirao...

Kakva je razlika izmedju Kitserver 5.4.0. i npr. Kitserver 5.3.3 ?
 

geezer66

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #48 poslato: 6. avgust 2011, 17:23:30 »
Skini daemon tools lite,s njim moras otvoriti image cd1,i onda zapoceti instalaciju igre,a kroz instalaciju ce te pitati da otvoris image od cd2 i cd3,,,,,kad instaliras igru u taj folder kopiraj kitserver,,,,i to je to, i deri najjacu simulaciju na svitu
 

geezer66

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #49 poslato: 6. avgust 2011, 17:25:16 »
Koliko ja znam kitserver 5.4.0 moze podrzati vecu rezoluciju dresova,vjerovatno daje i bolji izgled stadiona,,i ne zaboravite da u kitserveru imate speeder,kojim mozete mijenjati brzinu igre.jako dobra stvar(po defaultu je speeder na 1.0, a po meni je super brzina speedera na 0.94).Provajte, pa podesite kako vam odgovara
 

geezer66

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #50 poslato: 6. avgust 2011, 17:28:47 »
Ako ne zelite koristiti stadione iz kitservera mozete koristiti i one koji su u igri,trebate skinuti ovo sto vam daje poboljsane stadione koje birate u igri(bez kitservera)....SAAMO ubacite ovaj patch pomocu DKZ-a(apply patch in folder opcija u dkz),

Link:
http://www.megaupload.com/?d=YE5QH7RD
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Lapi

Era997

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1307
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #51 poslato: 6. avgust 2011, 18:41:19 »
Kada biram koje cu dresove,stadion,loptu... na koja slova stiskam?

I kako menjam brzinu pomocu tog speedera? :)
« Poslednja izmena: 6. avgust 2011, 18:55:01 od strane Era997 »
 

Lapi

  • WPLO Team
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1604
    • Pogledaj profil
Odg: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #52 poslato: 6. avgust 2011, 20:04:02 »
Ja sam igrao Winning Eleven 9 (John Terry na naslovnici) sjajna igra. Ali su bili zastareli transferi i onda sam otkrio Shollymov Pes6.

Do sad ga niko jos nije zasenio. Moram da probam ovo. Ako kristian jos odradi patch ...

Ps. Moze li neko da otvori temu za online igranje na jeziku koji ovde svi razumemo ili da angazujem prevodioca za engelski? Hvala
ПФК ЦСКА Gangrena mesenger : Lapi.Pes11
 
[/SIZE]
 

geezer66

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #53 poslato: 6. avgust 2011, 20:46:45 »
Era ,ja mislim da kada biras izmedu lopti ,dresova,stadiona,to radis s tipkom page down,,,
Stadione vrtis sa 0 i 9.
Vremenske uvjete vrtis sa 1 i 2, a mijenjas ih s minusom(-),,,,hahahaha,,,sta su zakomplicirali,,,,

Pomocu speedera: otvori speeder(cfg file) u kitserveru s notepadom, i na dnu ces viditi count factor,samo ga smanji na 0.94 ili 0.91

http://www.youtube.com/watch?v=F6JYXiXio74
« Poslednja izmena: 6. avgust 2011, 20:50:57 od strane geezer66 »
 

ensooo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #54 poslato: 6. avgust 2011, 21:20:03 »
ja imam igru WORLD SOCCER WINING ELEVEN9, instaliro sam je, ali neznam nikako sta uraditi sa ovim linkvima koje sam skinuo u prvom postu, nemogu ih nikako ocitati u demon toulsu.... mozda sam napravio gresku zato sto sam stavio da se otvaraju pomocu 7zipa il winrara??? pa ako moze mala pomoc sta dalje ? nadam se da ste me skontali :-(((
 

geezer66

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #55 poslato: 6. avgust 2011, 21:27:06 »
Ensoo, ja ne znam odakle si ti skidao igru:ja sam je skinio s ovih linkova i sve mi super radi:
Linkovi su ti u description:http://www.youtube.com/watch?v=ZnyfsfgTcHI
 

Bole

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1256
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #56 poslato: 6. avgust 2011, 22:18:48 »
Citat: geezer66;844529
Ensoo, ja ne znam odakle si ti skidao igru:ja sam je skinio s ovih linkova i sve mi super radi:
Linkovi su ti u description:http://www.youtube.com/watch?v=ZnyfsfgTcHI

Ja sam skinuo sa torenta iz tog klipa.. i izgleda da mi nije nesto u redu :((. Mogu samo we9le_cd1 da otvorim pomocu daemon toolsa, cd2 i cd3 su mi u BIN fajlu :( ne znam kako, jel tako treba da bude ili... POMOC!

Onore e rispetto

 

Wade

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 840
    • Pogledaj profil
    • http://www.juznatribina.net/vbforum
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #57 poslato: 7. avgust 2011, 01:24:46 »
Ja sam skinuo isto preko torrents.ru i nekako uspeo ali mi nije htelo ucitati prvi cd preko daemon tools-a.Uspeo sam preko Power Iso programcica.Dakle skini Power Iso otvori cd1 preko njega i nadji opciju mount onda bi trebalo da pokrene.Kasnije najlakse direktno iz programa, kada ti zatrazi druge cd-ove, uradi isto za ostale fajlove (cd2 i cd3).
الحرية أو الموت
 

kristian826

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 164
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #58 poslato: 7. avgust 2011, 01:28:41 »
koristi Power Iso i mountiraj sva 3 CDa odmah i pokreni instalaciju..., to je to, sve ce ostalo automatski biti odradeno...


Citat: geezer66;844286
Wade,bogati u ovom patchu sta san ti stavio linkove imas transfere koji su iz sezone 2010/11,a ovu sljedecdu sezonu ce kristian izbaciti patch brzo,,,,,,


trenutno verzija ce imati transfere od prije 2 mjeseca, znaci zimski i te stvari, ali izaci ce update mjesec dana nakon zavrsetka ovog ljetnog transfer roka sa svim transferima odradenima...
ne vrijedi mi raditi sad to i tako izbacivati, niti imam tocne informacije za brojeve niti ce to liciti na ista...
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: WE9LE - sve ovde
« Odgovor #59 poslato: 7. avgust 2011, 02:30:32 »
Kristane pitanje za tebe vidam da svi pricate o WE9LE tj PES5(naziv za evropu),pa da li ce taj tvoj patch raditi na PES5 ili samo WE9LE ? :S tnx

p.s koliko ce biti tezak taj tvoj patch ? :)
« Poslednja izmena: 7. avgust 2011, 02:33:37 od strane Ghost Rider »