Autor Tema: maremas Legenda!  (Pročitano 5501 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
maremas Legenda!
« poslato: 19. januar 2010, 18:58:39 »

Pocetak karijere nisam mogao bolje da zamislim, posle potpisivanja prvog profesionalnog ugovora sa Portsmouth Football Club i tek sto sam izborio mesto u prvoj postavi odmah na polusezoni je stigla ponuda od novokomponovanog giganta iz Mancestera, Manchester City je dao ponodu koju nisam mogao da odbijem tako da sam bez razmisljanja poptisao za njih. Mukotrpnim radom izborio sam klupu i posle derbija sa Chelsea FC ustalio se u startnih 11, na toj utakmici sam postigao 2 gola ujedno i moje prve golove za City... Karijeru sam poceo kao AMF ali su me konstantno forsirali na poziciji CMF sto je ujedno sad i moja nova pozicija gde se neverovatno snalazim... 2 meca Lige UEFA sam presedeo na klupi nazalost i nama poslednjih u tom takmicenju.

Kako se sezona blizila kraju City je imao sve vece sanse za titulom, cekao se samo kiks Chelsea FC sto se dogodilo kolo pre kraja sezone, tako da smo to iskoristili i neocekivano osvojili premijer ligu... na kraju sezone meni stize zasluzeno produzenje ugovora sa City-em na jos godinu dana, tako da mi u narednoj sezoni pretstoje novi izazovi, Liga Sampiona, FA Cup i odbrana titule sto ce biti veoma tesko...








 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: NeNe15

SiSHO

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #1 poslato: 19. januar 2010, 23:41:11 »
Na kojoj tezini igras BaL...?
Sretno u ManCity... odlican je klub...

Jedino sto mi je zapelo negativno za oko, jest da si u cijeloj sezoni odigrao svega 20 utakmica...
Trudi se da u slijedecoj odigras barem 35 utakmica i da imas sanse osvojiti vise trofeja...
 

sto?aN

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #2 poslato: 21. januar 2010, 23:15:00 »
Svaka cast .. i ja sam trenutno u AJAX-u samo na kojoj jacini igrash!? :D
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #3 poslato: 21. januar 2010, 23:57:32 »
Top Player.
 

NeNe15

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #4 poslato: 26. januar 2010, 21:01:54 »
Citat: maremas;596224
Top Player.

Ma normalno je da ce da igra na top player...Ja sam igrao za Barcu u 5 sezoni ,instalirao pesedit patch 1.4 i sve otislo ....Nekako sam sacuvao PES2010_BL01.bin ali dzaba........Sretno maremas.... :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #5 poslato: 26. januar 2010, 21:31:00 »
Lijepa karijera , nastavi da pises :)
 

SiSHO

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 47
    • Pogledaj profil
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #6 poslato: 27. januar 2010, 00:53:55 »
Citat: NeNe15;597717
Ma normalno je da ce da igra na top player...Ja sam igrao za Barcu u 5 sezoni ,instalirao pesedit patch 1.4 i sve otislo ....Nekako sam sacuvao PES2010_BL01.bin ali dzaba........Sretno maremas.... :)

Hmmm, pitao sam iz razloga sto sam ja krenuo takodje u Premier Ligi i sa ocjenom 8.0 na scout utakmici dobio sam ponude od Fulhama, Sunderlanda i Wingana... nikako od nekoga bolje rankiranog (tipa Portsmouth ili Totenham)...
Tek nakon 3 sezone u Fulhamu, uz odlicne rezultate i igru sam dobio ponudu iz Chelsea...

A sto se Patcha tice...
BaL sam poceo igrati cim sam nabavio igru (cca 11. mjesec 2009.) a patch sam stavio tek u ovom mjesecu...
Inace koristim patch kojega vidim ovdje uopce nema... ali zelim reci, da je sve ostalo u najboljem redu... sve sto sam igrao prije patcha i spremao, ostalo je isto i samo sam nastavio igrati...
 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #7 poslato: 26. maj 2010, 12:42:17 »
ajde maremas nasatvi XD
 

PFC forever

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Re: maremas Legenda!
« Odgovor #8 poslato: 26. maj 2010, 12:50:17 »
Lepo lepo, nastavi tako...