Autor Tema: Napraviti navijanja!  (Pročitano 17325 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

igy_collettivo

  • Regular
  • **
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
    • http://www.chelseafcserbia.com
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #15 poslato: 5. april 2010, 23:44:22 »
ma brate sto bi ti ja pravio za hrvate navijanja i bosnu...imas tutorijal pa izvoli..:)... SAMO PARTIZAN :)
 

kollyy 94

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 145
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #16 poslato: 6. april 2010, 17:11:22 »
Moze li netko da mi da od ADX Coveret 1.1 link posto onaj iz prvog posta nevalja.?
 

bane1503

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #17 poslato: 16. april 2010, 05:45:31 »
svaka cast ali ja nikako ne mogu da ubacim u DT01. Sve si objasnio svaka cast ali nece da se ubaci u dt01. moze pomoc? hvala
 

bojan_boki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #18 poslato: 18. april 2010, 22:16:15 »
moze li neko postaviti link od  ADX Convertor 1.1..pls..i da mi objasni detaljnije kako se stavljaju navijanja u pes
« Poslednja izmena: 18. april 2010, 22:26:30 od strane bojan_boki »
 

igy_collettivo

  • Regular
  • **
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
    • http://www.chelseafcserbia.com
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #19 poslato: 9. novembar 2010, 16:25:14 »
Citat: bojan_boki;622472
moze li neko postaviti link od  ADX Convertor 1.1..pls..i da mi objasni detaljnije kako se stavljaju navijanja u pes

Da li moze biti jasnije napisano?! imas novi tutorijal u PES 2011  " Kako da napravim navijanja"
http://www.pes-serbia.net/threads/16504-Tutorijal-za-ubacivanje-navijanja-za-klubove-koje-vi-zelite

link za adx converter

http://www.filefront.com/17496990/ADX-Converter.rar
 

DIMIX

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 290
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #20 poslato: 10. novembar 2010, 11:32:26 »
DETELINARA
 

sasa95

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 503
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #21 poslato: 6. decembar 2010, 21:02:45 »
Meni prijavi gresku kada hocu da konvertujem u adx konvertotru...zna li neko u cemu je problem???
 

sasa95

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 503
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #22 poslato: 6. decembar 2010, 21:24:41 »
meni prijavljuje gresku kad konveertujem u adx format..u cemu je problem???
 

*NIKOLA*

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 623
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #23 poslato: 6. decembar 2010, 22:40:59 »
Konvertuj svoje MP3 pjesme prvo u WAV format. Najbolje koristi "DKZ Studio" da konvertujes svoj WAV fajl u ADX fajl koji je potreban za PES.
Дуле Вујошевић шалалала...
 

НемањаВЦЗ

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 498
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #24 poslato: 15. decembar 2010, 15:29:09 »
Људи имате много лакши начин за концертовање песама из видео клипа у МР3, и то уз помоћ тог програма можете да скидате са Ју Тјуба. Скините Риал Плејер (REAL PLAYER) и кад отворите било који од браузера, чим видите неки снимак(може а и не мора са Ју тјуба) појавиће вам се прозорчић давнлоад и во давнлоадујте. Онда отворите програм, нађите тај видео и идите на ''Соnvert'' и нађите МР3. Толико од мене, и предлажем да поставите овај начин у први пост, јер је много мање компликовано :)
РЅ: Уз Риал плејер имате још много добрих ствари као што је ''трим'' и осталих зезанција
 

stojaboss

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #25 poslato: 22. avgust 2011, 13:20:09 »
Citat: igy_collettivo;592230
1. Preko Editora vidi koji su slotovi za tim kome zelis da ubacis navijanja ( ako si napravio umesto nekog od onih A,b,c, timova)
2. Mozes relinkovati slot, tojest da recimo za Partizan stvavis slot Real Madrida jer imaju 10 pesama , a za real da stavis Partizanov koji se zove ( free..jbg li ga )
3. Tako uradis i za sve ostale kojima hoces da ubacis navijanje....  

kad si to uradio znaces brojeve slotova na primer Rad je od 633-637 ( lupam slotove, nisam siguran da su ti ) , znas brojeve sledeca stvar koju radis je da na kraj imena pesme recimo ako si izabrao radovu "i kad izgubis i kad pobedis.adx" ti rename u "i kad izgubis i kad pobedis_633.adx" .

ZNACI BITAN JE OVAJ BROJ NA KRAJU i bitno je ovo "_" donja crta pre broja! Dakle idabrao si 5 pesama , renamujes ih od _633 do _637 i ubacis u

program files/konami/pes2010/img/dt01.img

Ako nemas taj file u img-u napravi ga sam , znaci napravi DT01.img

Ako imas instaliran patch Jelen super lige, ovaj sa sajtaq goranov, a pretpostavljam da imas onda navijanja ubacis u

jslserver/example-roo1/img/dt01.img

Znaci caka je da nadjes file dt01.img i da tu ubacis!

Ako vidish da u file-u dt01.img vec postoje na primer "Unnamed_633 , unnamed_634 " i fajlovi sa brojevima koje ti hoces da ubacis ti te unnamed IZBRISI i ubaci svoje gore navedene!

Poslednji korak je da udjes u kit server u setup ( kod mene je to Program files/konamo/pes2010/jslserver ) tu se nalazi setup.exe
Prvo idi REMOVE , ali pazi da ti je gore GAME EXECUTABLE obelezen jsl-2010 ( ili kako ti je vec isnaliran patch) i dole Seetings Executable obelezen settings jsl!

Remove , posle samo opet INSTAL! izaci ce ti prozor da je patch isntaliran i uklljuci igru i uzivaj u navijanju!!!!

NADAM SE DA SAM BIO JASAN, ako NISAM , PITAJ SLOBODNO!!!!

 

pratio sam vasa upustva, al opet mi nemoze.. !!
 

L.O.C.O

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Napraviti navijanja!
« Odgovor #26 poslato: 17. septembar 2011, 15:16:03 »
Hvala za objasnjenje, pratio sam sve korak po korak i ne radi mi samo jedan slot za Partizan... On ima MU slotove od _386-_393 i samo _391 ne ardi !!?? Ako neko zna zasto je to tako... ?