Autor Tema: Aston Villa <Top Player>  (Pročitano 36414 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #15 poslato: 20. decembar 2009, 17:30:31 »
Lista strijelaca:

Lista asistenata:


U sljedecem 11.kolu gostujem kod West Ham United-a , ocekujem pobjedu :D

U kupu mi je po default samo jedna utakmica znaci nema Home & Away , jel zna neko kako to mogu promjeniti :S

U F.A. cupu ne ide sve glatko prosao sam drugu rundu pobjedivsi Everton 3:2 , bila je to teska utakmica koju je u posljednjim trenutcima rijesio Agbolnahor ili Heskey nisam 100% siguran...



Lista strijelaca:

Lista asistenata:
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #16 poslato: 20. decembar 2009, 17:31:33 »
Trenutno sam u pregovorima s Nigerijskim reprezentativcem Ogbeche clanom Spanskog prvoligasa Valladolid-a , a vec sam dogovorio transfer njegovog suigraca u Valladolid-u Pedra Leona (u zimu 1sedmica jaunuara) , a u janurau klub napusta Cuellar :D





Lista top 5 liga :D


Zivio Barclays Premier League :cool2::ziveli:
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #17 poslato: 23. decembar 2009, 21:05:47 »
European Footballer of The year 2009:

 (Nadam se da ce sljedece 2010 biti moj igrac Agbonlahor :D )
Dakle zadovoljan sam igrom svog kluba (Aston Villa naravno)...sve ide kako treba mada nisam bas tako ocekivao :D
Pregled za mjesec Novembar (11) , Decembar (12) i Januar (1) 2010 god :D

E ovako u prelaznom roku sam imao dosta planova da pojacam ekipu s mladim igracima , ali mi nije uspjelo , uspio sam samo da dovedem Pedro Leona ciji je transfer bio dogovoren jos prije nekoliko mjeseci , klub je napustio Cuellar , i jos nekoliko mladih igraca koji su otisli na posudbe , dakle uglavnom sam cistio (smanjio) igracki kadar:D , najvise sam nezadovoljan radi obrane koju pod hitno moram pojacati nekim iskusnim i jakim igracima u planu mi je Ignashevitch Ruski reprezentativac i igrac ruskog CSKA koji ima 30 godina :D (privremeno rjesenje dok ne skupim dovoljno novca za jaca pojacanja) Posto na kraju sezone se oprasta Friedel krenuo sam u poraku za golmanima , ali vecina ih nije zainteresovana za prelazak.(To cu rijesiti na kraju sezone).
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #18 poslato: 23. decembar 2009, 21:06:29 »
Igraci koji su na posudbi:




Igrac koji se prikljucio klubu:

Znaci sto se njega tice siguran sam da ce napredovati i biti kvalitetan igrac...30 M € je minimalna odsteta za koju sam ga spreman pustiti , a vrijedit ce toliko :D

Igraci s kojima sam trenutno u pregovorima:

 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #19 poslato: 23. decembar 2009, 21:07:47 »
32 kluba koja se bore za naslov Liga Europe:



Kup:


Liga:


Kao sto vidite 1. sam na tabeli , ali sam nezadovoljan s igrom u obrani sto pokazuje veliki broj primljenih golova :))
Sljedece javljanje   u maju :D Znaci do Nove Godine ako nadjem vremena :D

Samo da javim da ovo iz vise postova jer mi izbacuje neki error da je broj slika po postu ogranicen :D
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #20 poslato: 23. decembar 2009, 22:53:35 »
E ovako trebam vasa misljenja koga da dovedem u odbrani za sad nisu  bitne godine , znaci da je jak i visine preko 180cm i da nije skup :D Takodje trazim krilne igrace , i jedng kvalitetnog napdaca isto da je jeftin posto mi Carew vjerovatno nece prihvatiti produljenje tj novi ugovor :S Ajde da cujem prijedloge :D
 

canon13

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #21 poslato: 23. decembar 2009, 23:35:01 »
Sto se tice beka, uzmi Turcina, Palsehin, mlad i dobar,  a u napadu bi doveo C.Velu :D
 

pazarac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 11
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #22 poslato: 24. decembar 2009, 00:56:34 »
Napad Luiz Adriano Shaktar Donetsk ;)
 

Dane94

  • Gost
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #23 poslato: 24. decembar 2009, 05:35:07 »
Ako kod Carew-a pise da je odlozio pregovore 100% ce napustiti tim...Savetujem ti da pogledas razne igrace kod kojih pise isto,i kreni u pregovore sa njima ako pregovori budu uspesni bez ostecenja ce ti se ti igraci pridruziti na kraju sezone...Dakle bolje pozuri jer ce bolje igraci uzeti drugi timovi ako ne budes brz =) Skaut nek ti je uvek na 5. nivou

Naslednik Carew-a :Jo(Everton,Toplo ti ga preporucujem),Kanu(mator al dobar kao dzoker,jednu sezonu moze da izdrzi),Anelka

Kazem ti prvo probaj Jo-a najjaci je...

Za odbranu sad ne znam koga tacno da ti kazem niko mi ne pada na pamet,idi u Advance Search,upisi koliki da mu je minimalan OV,upisi poziciju CB i cenu/vrednost igraca min-max

Sa krilima nisam vest,posto igram formaciju 4-3-3 sa dva SS-a i jednim spicem =) probaj Tosica dobar je...
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #24 poslato: 27. decembar 2009, 19:26:14 »
E ovako zavrsio sam sezonu (prije nove godine :D) , vecinu igraca sam prodao (Milner Heski Dun itd vecinom ove dobre samo je ostao Agbon i Young od ovih jakih) , znaci ne mogu nikako nikog da dovedem stvarno nez sta je ovo :S Hitno mi treba golman i dva tri napadaca , ali niko nece da dodje Scout izvjestava samo da je mogucnost za transfer 0 :S I nezz sta da radim da li da prekinem s igrom jer nezz zbog cega je ovo :S
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #25 poslato: 29. decembar 2009, 00:14:08 »
Evo posto mi je mrsko sad kaciti SS , dakle zavrsio sam s sezonom 2009-2010 , osvojio sam sve tri naslova (F.A cup , Premier Ligu i Kup UEFA ) , u F.A cuo finalu sam igrao protiv Bilefeld (Njemacki klub) d2 liga , i pobjedio a finalu kup Uefa sam igrao s Lyonom i na pocetku sam bio zabrinut jer sam vec u 5 min primio gol , Lyon je sve vise napadao ali sam uspio ne dugo zatim izjednaciti ako se ne varam preko Agbona i on je do kraja postigao jos dva gola :D konacan rezultat 3:1 , kao pobjednik osvoio sam 3.000.000 M €
Najbolji strijelac i igrac je upravo bio Agbonlahor , a naj asisten je bio Ashley Young , njih dvojica su se nasla u najbolji 11 igraca Kup UEFA za sezonu 2009-2010.
Pred sami kraj sezone sam dobio ponudu Volkswagena Njemackog proizvodjaca automobila :D
Pred sami kraj sezone sam popustio u igri i umalo da izgubim naslov , mislim da je bio jedan poraz i nerjesena , zavrsio sam bod ispred Arsenala :) Prakticki posljednje kolo je odlucivalo , Prvenstvo su napustile sljedece ekipe : Hull , Volverhampton i posljednji Burnley.
Dobio sam 15 Milki €urica za 1.mjesto u ligi :D Naj igrac je bio Agbon ko ce drugi , i najbolji strijelac a naj asistent je bio Cesc iz Arsenala .Dakle kao prvoplasirana momcad automatski sam se kvalifikovao u Ligu Sampiona.
S jos dva sponzora sam sklopio ugovor na jednu godinu McDonald i Panasonic a malo kasnije i sa Calvin Klein i Allianz
U klub sam doveo Jovetica (nisam nikako zadovoljan njegovom igro nadam se da ce biti bolje) .Laffertya kao free agent nije produzio s Glasgowom i doveo sam ga bez odstete uz placu od 1,3 M €..nadam se da cu zaraditi na njemu 15 M :D
Klub od vaznijih igraca su napustili Heskey Carew i Milner (sad se kajem sto sam ih prodao) :(( Prije pocetka sezone imao sam  84 M €..i mislim da sam zapoceo s 27M (plate igraca i osoblja).

Nisam siguran mislim da sam Wigan dobio s 4:1 i Arsenal u F.a cupu , ali poraz od Chelsea 1:2 i tezak poraz od Liverpoola 4:0 , nagovjestava da ce ova sezona biti teska i da sam pogresno trgovao :D
Eto nesto ukratko posto mi se neda kacit SS..mozda okacim tamo nekad poslije N.G na raspustu :D posto imam ici jos 3 dana u skolu a zajebana sva tri...Eto Sretna Nova godina svima , znaci da sada cestitam posto vjerovatno necu biti na forumu :D Pozzz
 

vl4d49a

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 324
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #26 poslato: 29. decembar 2009, 02:01:03 »
uzmi wilsharea iz Arsenala...ja igram sezonu 2014-2015 decko ima 90...samo treba da imas strpljenja,a za CB uzmi iz Udinese-a Kjaer-a
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #27 poslato: 4. januar 2010, 00:20:35 »
E ovako zavrsio sam i 2. sezonu vrlo uspjesno ;) Evo nekih vaznijih SS sto sam ostao duzan od prosle :D
Rezultat sezone kratak pregled tabela , Liga UEFA , F.A Cup , stanje na tabeli svih klubova , navjaci , igraci koji su otisli i dosli. (malo ih je) :)



Prije nego su uplacane place clanovima tima budzet je iznosio : 84,016,050 :D

Europski igrac 2010. godine bio je Agbonlahor (stvarno je zasluzio) , s 219 glasova , 6 vise od Drogbe iz Chelsea i 9 vise od 3. plasiranog Agustein iz PSV!




Mali intervju nakon dodjele nagrada:
Novinar:"Pozdarav! Jeste li ocekivali Zlatnu loptu za ovu sezonu?"
Agbonlahor:"Zdravo! Da , naravno da sam ocekivao ovu prestiznu nagradu.Cijelu sezonu sam se trudio postizao golove , asistiro suigracima!"(samouvjeren je bio Agbonlahor).
Novinar:"Kako se osjecate u ovom trenutku?"
Agbonlahor:"Uzbudjen sam , prezadovoljan sam onime sto sam pokazao u protekloj sezoni."
Novinar:"Sta mozemo ocekivati od vas u sljedecoj 2011?"
Agbonlahor:"Samo najbolje heh , jos vise golova i asistencija."
Novinar:"Dosta se prica o Vasem tranferu u najjace Europske klubove Real , Barsa , Man Utd?"
Agbonlagor:"Ja licno o tome nista neznam , to su samo price nijedna ponuda nije dosla za "stol" , samo sto znam da sam produzio ugovor s Aston Villom na jos 5 godina , ovdje se osjecam odlicno i ne namjeravam otici , a ako klub odluci da me proda to je druga stvar."
Novinar:"Hvala na izdvojenom vremenu i jos jednom cestitamo za osvojenu Zlatnu loptu."
Agbonlahor:"Hvala!"
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #28 poslato: 4. januar 2010, 00:21:09 »
Prvenstvo sam zavrsio na 1. mjestu 6 bodova ispred drugoplasniranog Chelsea , 3 ekipe ce sledece sezone igrati u D2 , a to su Fulham , Birmingham i FC Kaiserslautern.
Liga Prvaka finale sam igrao protiv mocnog Reala , ali sam dobio s 2:0 , F.A Cup u finalu mi je prepreka bio Chelsea.





Potpisao sam ugovor s ING Group Holandski finansijski servis , Ruskom gas kompanijom Gazprom i Njemackim DB nacionalna preovozna kompanija.




Sezona 11/12 je pocela pa cu postaviti slike tima , prvih 11 i rezervne igrace :)
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #29 poslato: 11. januar 2010, 17:25:13 »
Prije pocetka prvenstva u ljetnom prijlaznom roku sam prodao Downing-a Fiorentini za nekih 30 M € nisam bas siguran :S , Sidwell je otisao na posudbu u PSV za  3,7 M €.
Iz Youth Team sam promovisao Dodo-a koji igra na poziciji DMF , OV mu je bio 76 , ima sjajan pass ali je spor jos sto je vazno reci za njega ima 16 godina i igra u prvih 11 :)
Drugi igrac je Langerbein takodje 16 god OV 80 sjajan golma , mnogo govore da ce postati golman broj 1. u svijetu :D
Vazno je napomenuti da sam otkupio D.Benta nakon jednogodisnje posudbe , vrlo sam zadovoljan onim sto je pokazao :D
Doveo sam Criscito na posudbu iz Genova , nadam se da cu ga otkupit , inace visok , brz, jak igrac OV 85 preporucujem svima koji traze CB :D
Dakle prodao sam Guzan Interu , u zamjenu sam doveo Diega iz Almerie kao prvog cuvara mreze :)
I najbolje pojacanje ikad Gignac iz Touluse-a na poziciji CF ima sve brzinu , visinu , snazan , skok , i najvaznije jak i precizan sut :D

U zimskom prelaznom roku prodao sam J.Collins u Ajax posto nema prostora za razvoj s obzirom da ima 28 godina..
Igrac 2011 god pretpostavite Agbonlahor i to ubjedljivo  sa nevjerovatnih 371 glas cak 156 vise od 2. Benzeme i 157 ispred 3. Eto´o
Vazno je da napomenem da sam osvojio Konami cup pobjedivsi Boca Juniors s 7:0.

Doveo sam Srpskog reprezentativca Rendulic iz Grenoble za 4,8 M € uz placu od 1,5 M €.(sjajan igrac) , i kao veliko zimsko pojacanje na posudbu sam doveo Bonnet  OV 85.
U 8-finala CL igram protiv Lille Francuskog predstavnika i u 4-finala sam ispao iz F.A cup-a.
Vjerovatno necu vise kaciti SS posto vidim da ih nema vjerovatno stranica na koju sam postavljao ima neki rok trajanja :S