Autor Tema: Aston Villa <Top Player>  (Pročitano 36369 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« poslato: 2. decembar 2009, 21:32:44 »
Pozdrav , evo i ja sam poceo igrati master ligu i odabrao sam Aston Villa-u...Mislim da je solidan klub nije previse jak , a ni slab i nadam se da cu s zadovoljstvom igrati  :))
Tezina:Top Player
Trajanje meca:15 min
Misija:Zasnivati igru na mladim igracima



Potpisao sam ugovor s Mitshubisi Electric , Esso i orange, to su sponzori za naredne 2 , odnosno 3 sezone.







Sezonu sam zapoceo sa: € 51,114,040
Prijavljen navijaca je bilo:45.392 :ziveli:(ukupna clanarina:+€5,447,040)

Predpocetak sezone Aston Villa se nalazila na: 65.mjestu (iz svih liga).


Na kraju sezone 2009-2010 se oprasta golman Friedel [38god]
(Saljite prijedloge kojeg golmana da dovedem :) )

Osoblje tima(plate):
Trener:

Kondicioni trener:

Doktror:

Skaut:


Mladi tim i klub obazavatelja:


Igraci na Skaut listi (namjeravam ih dovesti) :D

Pedro Leon:


Koman:


Catermole:


Larsen:


Toliko za sada...nove Master ligu nastavljam u petak posle skole pa ocekujte nove ss :D Komentarisite :D

EDIT*
E ovako instalirao sam patch pa su mi se imena pomjesala , pa pocinjem iz pocetka :)
 

Dane94

  • Gost
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #1 poslato: 2. decembar 2009, 22:59:24 »
Fino,fino nema sta =) Za golmana ti savetujem da dovedes Asenja iz Atletiko Madrida(Mlad je,a prvi golman AM) Tim Howard iz Evertona...Ili mozda pak Boruc iz Seltika...Znaci ja sam ti preporucio golmane,koji mislim da bi odlicno isli uz Aston Vilu,takode nisu najbolji golmani vec su tu negde malo iznad proseka sto znaci isto da bi ti igra bila puno zanimljivija...

I da,da li bi mogao da mi kazes kako si ubacio SS-ove?Ja sam ih napravio preko PAINT-a ali ne moze da ucita taj format ona stranica sto pise u uputstvima...
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #2 poslato: 2. decembar 2009, 23:35:16 »
Hvala na savjetima vezano za golmane :))
Ja ti SS pravim preko Fraps-a i postavljam na imagetitan.com.
I tebi isto preporucujem da sebi skines fraps :)
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #3 poslato: 3. decembar 2009, 00:25:06 »
Prvih 11:


Formacija:




Sezona 2009/2010 je pocela:
1.kolo (parovi)


Aston Villa vs Blackburn Rovers






Aston Villa:


Blackburn Rovers:


Pocetak susreta je bio izjednacen , nije se desavalo nista zanimljivo u glavnom je lopta bila na sredini terena.
Kako je vrijeme odmicalo stvarale su prilike jedna za drugom , ali bez uspjesno , pred kraj prvog poluvremena
Blackburn je pritiskao , ali nista znacajno imali su priliku preko McCarthny-a ali lopta je zavrisla visoko preko
gola.



Pocetkom drugog poluvremena Blackburn je nastavio za pritiskom , imali su vise loptu u nogama.
U 62min meca iskljucen je J.Collins automatski crveni karton :(


5.minuta nakon isklucenja Blackburn je imao 100% priliku preko Roberts-a kojeg je sjajno uposlio McCarthny , Friedel je bio uspjesniji :D


Kako se utakmica privodila kraju nije bilo vise ni snage da ijedan klub krene u napad , ocekivalo se da ce utakmica zavrsiti
rezultatom 0:0 , ali u 82 min greska u odbrani skupo je kostala Blackburn , loptu je ukrao Carew i sjajno uposlio mladog
Agbonlahora koji postize odlucujuci pogodak.




Do kraja susreta Aston Villa je imala par prilika preko Agbonlahora , ali ponestalo je koncentracije u zavrsnici i lopte su odlazile dleko van okvira gola.

Do kraja tacnije u 89. min iskljucen je jos jedan igrac domacina Warnock.





Igrac utakmice je bio upravo strijelac jedinog pogotka : Agbonlahor ocjena 7.5 :)

Aston Villa                            Blackburn Rovers
71 min Milner-->Bouma           85 min McCarthny-->Pedersen        
           out        in                87 min Dunn       -->Kalinič
                                          89 min Reid        -->Van Heerden
                                                    out              in
Rezultati 1.kola:



:001_cool:
 

Nenad__

  • Gost
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #4 poslato: 3. decembar 2009, 16:52:17 »
brate, nemoras nam slati svaki match po match.. dovoljno je da na kraju polusezone napises koga si doveo, prvi i drugi tim, ukratko rezultate...... pozz
 

rossoner4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #5 poslato: 3. decembar 2009, 17:02:56 »
ovo izvjestavnje je bas super
 

darckknight

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 189
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #6 poslato: 3. decembar 2009, 17:31:44 »
Za golmana dovedi Akinfeev odličan golman spored mene a i lako je da ga dovedeš

Tarik83

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #7 poslato: 3. decembar 2009, 18:40:09 »
golman Diego iz Almerie :) ja sam ga doveo u arsenal, momak je pravo cudo od golmana a jako mlad i vec medju top golmanima u master ligi
 

Kosika2

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 504
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #8 poslato: 3. decembar 2009, 19:53:49 »
au brate,svaka cast za izvestaje i jos igras na 15 min...zavrsices sezonu posle nove godine...:gguns:...:D

Sto se tice golmana,AKINFEEV je po meni najj,ili ASENJO ...mladi a extra...
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #9 poslato: 3. decembar 2009, 20:17:35 »
E ovako mislio sam da ce biti zanimljivije sto svaki dan dva osvjezavam temu s necim...pa sam mislio da bi bilo zanimljivo i pisat izvjesce sa utakmica kad imam volje :) kad nemam nista :P
E ovako za golmane Akinfejv ne mogu ga nikako naci. :S Pa me zanima jel koristite neki patch ili :S Pozz i saljite prijedloge kako da temu napravim znimljivom :)
 

Kosika2

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 504
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #10 poslato: 3. decembar 2009, 20:22:09 »
Citat: tonco46;582328
E ovako mislio sam da ce biti zanimljivije sto svaki dan dva osvjezavam temu s necim...pa sam mislio da bi bilo zanimljivo i pisat izvjesce sa utakmica kad imam volje :) kad nemam nista :P
E ovako za golmane Akinfejv ne mogu ga nikako naci. :S Pa me zanima jel koristite neki patch ili :S Pozz i saljite prijedloge kako da temu napravim znimljivom :)


a da,sa patchom...a ako ne asenjo ti ostaje...;)
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Odg: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #11 poslato: 3. decembar 2009, 23:53:40 »
Reo Coker:


€ 6,610,500
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #12 poslato: 6. decembar 2009, 21:14:19 »


Pobjeda u utakmici koja nije bila toliko zanimljiva , Aston Villa je imala vise prilika , ali igra nije bila lijepa za oko , utakmica koju je odlucio jedan gol atijelac John Carew , Burnley je imao vise loptu u nogama , ali im nista nije znacilo , gol iz 21 min se ispostavio odlucujuci za Aston Villu koja ide dalje u F.A cup-u , protivnik u sljedecem krugu je Everton.





http://img2.imagetitan.com/img.php?image=31_pes20102009-12-0423-55-09-17.jpg" target="_blank">http://img2.imagetitan.com/img2/small/31/31_pes20102009-12-0423-55-09-17.jpg" border=0 alt="Image Hosted by ImageTitan.com">
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #13 poslato: 6. decembar 2009, 21:15:07 »


Pobjeda u utakmici koja nije bila toliko zanimljiva , Aston Villa je imala vise prilika , ali igra nije bila lijepa za oko , utakmica koju je odlucio jedan gol atijelac John Carew , Burnley je imao vise loptu u nogama , ali im nista nije znacilo , gol iz 21 min se ispostavio odlucujuci za Aston Villu koja ide dalje u F.A cup-u , protivnik u sljedecem krugu je Everton.



 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #14 poslato: 20. decembar 2009, 17:29:49 »
E ovako nakon par dana pauze nastavio sam igrati s Aston Villom..Evo na kraju sam mjeseca oktobra (10)...Ne ide mi lose , zadovoljan sam igrom :))
Nakon dva kola u "UEFA Europa League"  nalazim se na 1.mjestu ispred Sahtara :) U prvom kolu na gostovanju u Ukrajini mec je zavrsen bez pobjednika 2:2 , Sahtar je bio konkretniji i zeljeli su vise postici pobjedonosni pogodat , ali nisu uspjeli :D
U drugom kolu u goste je dosao Athletic Bilbao , i primili cak 6 golova , a predkraj meca uspjeli su savladati rezervnog golmana Guzan i postigli samo pocasni gol :D
U sljedecem kolu sastajem se s Celtikom na domacem terenu :D Evo par SS stanje tabele , poredak strijelaca i asistencija...

Tabela nakon drugog kola :)


Lista strijelaca:


Lista asistenata:


U prvenstvu sam odigrao 10.kola

Tabela nakon 10.kola: