Autor Tema: PES 2010 files by coolactive  (Pročitano 5788 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

coolactive

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
PES 2010 files by coolactive
« poslato: 27. novembar 2009, 09:09:09 »
Zdravo svima, ovde ču od sada da postujem sve moje radove na PES 2010.

1. PES 2010 CSV fajl, ocene igrača sa sajta pesstatsdatabase :

http://www.filefront.com/15006247/coolactivePES2010.zip/

* Preko 2010 editora možete učitati ovaj csv fajl i zatim ubaciti ono što vas interesuje u vaš, postoječi Option File ili sve u kompletu.

2. PES 2009 PS2 Option MAX fajl, baziran na kombinaciji nekoliko pečeva za PS2, osnova na kojoj je rađeno je SZ peč :

http://www.filefront.com/15006257/2010_SZ-REWORK.zip/

* Za ubacivanje MAX fajla biče vam potreban program AR MAX EVO. Postupak ubacivanja ovih fajlova je več desetinu puta objašnjen na ovom forumu, ne budite lenji, potražite uputstvo. Napominjem da je ovo OF za verziju 2009 i to original a ne za dorađene ili pečovane verzije sa drugačijim rasporedom timova ( igra blokira u tom slučaju na pojedine timove ). Nova verzija - PES 2010 , ima u sebi opciju da se ubaci 2009 Option File pa iskoristite ovu funkciju kako bi ste koristili ovaj max fajl.

+ Mala najava : Milan84 i moja malenkost uveliko radimo na formiranju MC peča za PC verziju PES 2010. U toku je BETA testiranje OF-a i kompletiranje Lige Ĺ ampiona. Ovaj novi peč če takođe sadržati kompletne ocene sa PSD. Peč če postaviti Milan kada rad bude završen pa zato pratite obaveštenja.
 

ivanderrr

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2010 files by coolactive
« Odgovor #1 poslato: 28. novembar 2009, 13:11:20 »
probao sam da ubacim ovo u moj of, ali imam odredjene probleme
odredjeni igraci mi se gube iz timova, kao naprimer silvinjo, zenden ili hut se prebace u masterleague hide a nema ih u svojim timovima.
inace to su sve igraci koje sam ja sam importovao iz pes 2009 i koji nisu bili tu u of koji sam sam krenuo da editujem.
a i neki igraci u bundesligi isto flesiraju, naprimer dabrovski iz bohuma mi postane karel poborski, a ramos iz herte postane player 14 i jos neki igraci koji su naknadno dodati se gube
kako mogu ovo da resim a da ne trazim sve te igrace i ponovo ih ubacujem u timove gde pripadaju
inace rucno sam odradio rostere za vecinu ekipa, osim za neke najslabije, ubacio igrace koji nisu postojali i odradio transfere, pa mi se ne radi sve to ispocetka
koristim pes 2010 editor by w!ld 1.4 i idem load csv file, pa onda import/replace all players (replace everytrhing). kada idem na update players by CSV stats nista se ne desava, ne menjaju se ocene

inace svaka cast na trudu, mc patch za 2009 sam koristio sve dok nije izaso pes 2010
 

goran_pesmaster

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2938
    • Pogledaj profil
    • http://www.fm-yu.com
Re: PES 2010 files by coolactive
« Odgovor #2 poslato: 28. novembar 2009, 14:35:36 »
extra je ovo...nasa repka sad i lici na nesto!

coolactive

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 468
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2010 files by coolactive
« Odgovor #3 poslato: 28. novembar 2009, 19:29:29 »
Citat: ivanderrr;580045
probao sam da ubacim ovo u moj of, ali imam odredjene probleme
odredjeni igraci mi se gube iz timova, kao naprimer silvinjo, zenden ili hut se prebace u masterleague hide a nema ih u svojim timovima.
inace to su sve igraci koje sam ja sam importovao iz pes 2009 i koji nisu bili tu u of koji sam sam krenuo da editujem.
a i neki igraci u bundesligi isto flesiraju, naprimer dabrovski iz bohuma mi postane karel poborski, a ramos iz herte postane player 14 i jos neki igraci koji su naknadno dodati se gube
kako mogu ovo da resim a da ne trazim sve te igrace i ponovo ih ubacujem u timove gde pripadaju
inace rucno sam odradio rostere za vecinu ekipa, osim za neke najslabije, ubacio igrace koji nisu postojali i odradio transfere, pa mi se ne radi sve to ispocetka
koristim pes 2010 editor by w!ld 1.4 i idem load csv file, pa onda import/replace all players (replace everytrhing). kada idem na update players by CSV stats nista se ne desava, ne menjaju se ocene

inace svaka cast na trudu, mc patch za 2009 sam koristio sve dok nije izaso pes 2010


Ne znam sta si menjao, do sada ima preko 100 download-a, niko mi se nije pozalio na taj problem... :(
Doduse, ja sam exportovao iz v 1.5 editora ali svejedno, kada radis update mora da se promene ocene. Zaista ne znam kako da ti pomognem...
 

dzekson

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
    • http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1450816306
Re: PES 2010 files by coolactive
« Odgovor #4 poslato: 8. septembar 2010, 21:05:40 »
Coolactive pošto si ti registrovan na pesstatsdatabase,možemo li mi ovde dobiti najnoviji of sa najnovijim ocenama sa tog sajta,bili bi zahvalni pošto u PESEdit.com 2010 Patch 4.1 nisu apdejtovali ocene koje su kako vidim sad znatno promenjene,a i da hoću ne mogu manuelno da ih unosim jer imate problema sa forumom