Autor Tema: Debilizam u odbrani  (Pročitano 7122 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Odg: Debilizam u odbrani
« Odgovor #15 poslato: 9. novembar 2009, 06:36:27 »
meni se to desava ako krenem trcat za protivnikom po boku jel se odma i drugi prikljucuju i 16-erac bude prazan, zato sam odlucio da ne trcim za protivnikom po boku nego da ga fino cekam da ubaci ili da proba uc u 16 ili tako nesto , s time da mi u obrani svi igraju CB i defensive , naci bez LB i RB
 

nikola kralj

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 147
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #16 poslato: 9. novembar 2009, 12:25:48 »
brate i meni se to stalno desava, popizdim kad to urade, npr neko ide po boku a na njega izadju maxvel , pujol i milito a pri tom shtoperi bez ikakve sanse da nesto urade, vec izadju samo da bi meni ostao nesretni dani alves da skace sa tri napadaca:devil:. jedino resenje je da uzmes jednog cb-a koji izlazi i da ga vratis, pa da bar on ostane da skace a ovoj dvojci drzi kocku da napadnu krilo. mozda ima nesto u team style settings sto moze da se namesti pa da oni ne izlaze tako kretenski vec da budu lep na svojim mestima. al ja to jos niosam izvalio, ako neko jeste slobodno nek kaze.
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #17 poslato: 9. novembar 2009, 13:08:45 »
meni se desava kad igram protiv kompa da kad ja idem u napad defenderi umesto da krenu na mene da mi uzmu loptu idu jos vise nazad i to mi otvara priliku za dobar sut  sa distance...:cool2:
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #18 poslato: 9. novembar 2009, 13:43:19 »
Citat: miljan91;571262
meni se desava kad igram protiv kompa da kad ja idem u napad defenderi umesto da krenu na mene da mi uzmu loptu idu jos vise nazad i to mi otvara priliku za dobar sut  sa distance...:cool2:


pa to mozes da sredis u podesavanjima taktike, opet ne znam tacno koje je to tacno podesavanja, al da im kazes samo da napadaju igraca sa loptom, a ne da drze distancu
 

EMIL

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 414
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #19 poslato: 9. novembar 2009, 14:00:10 »
Postoji opcija koja se zove compactness....probaj to i neces vise imati tih "problema".... :)
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #20 poslato: 11. novembar 2009, 12:45:04 »
Citat: Стефке;571286
pa to mozes da sredis u podesavanjima taktike, opet ne znam tacno koje je to tacno podesavanja, al da im kazes samo da napadaju igraca sa loptom, a ne da drze distancu


Kako moze on da namesti za protivnicku ekipu majke ti?? :001_tongue:   Nisi ga razumeo, kaze da kad je njegov napad A.I. se cudno ponasa... Meni to odgovara.. Da nije toga i centar suta ja nikad ne bih dao gol :D
 

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #21 poslato: 15. novembar 2009, 19:50:43 »
I mene to nervira brateeeeeeee popi*dim znaci, srecom dzojstik mi je na neki metal sta vec pa izdrzljiv kad ga lupam :2guns:  Ja kad idem za igracem da mu otmem loptu, ( na boku) meni sesnaesterac ostane poluprazan znaci cim ovaj nabaci moze i retardinjo dati gol.....eh vidim pricali ste o onom slajderu COmpactness, na sta da namjestim vise ili manje od 50????  btw jeli vi koristite mjenjanje dzojstika auto, ili semi-auto ??????
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 

Cat

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Debilizam u odbrani
« Odgovor #22 poslato: 15. novembar 2009, 19:57:11 »
Semi-auto, ali cini mi se da promena ne radi kako treba, makar ja nikako da se adaptiram. Promena igraca me najvise zeza u odbrani, kada mi prebaci da daljeg ograca, a onda dođe do udvajanja, a nisam hteo to. Tada odmah uklizavam po cenu kartona. Bolje prekid nego asistensija na slobodnog igraca.
 

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #23 poslato: 15. novembar 2009, 20:27:30 »
to je i meni, taman sam ovim jednim igracom krenuo i jos se guram i odjednom mi promjeni..... ja sam na auto, i sad  se ja necu nikako moci adaptirati da kontrolisem jednog igraca u kaznenom a :1kocka: da drugog igraca, pa sam pokusao na semi-auto (kako vec) pa mi je nekako islo za rukom ali onaj gore u kaznenom ne reaguje na komandu :1kocka: ili krug sta vec, vec se ukoci i ja primim gol........
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 

Cat

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Odg: Debilizam u odbrani
« Odgovor #24 poslato: 15. novembar 2009, 20:32:36 »
Uklizavanje je keva kad stvari izmaknu kontroli. Ja se trudim da napravim prekid cim mi igraci zalutaju sa svojih pozicija.
 

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #25 poslato: 15. novembar 2009, 23:56:30 »
a cim igrac ide prema mome golmanu ja lomim bezobzira na crveni karton xD btw 80% golova primim glavom(problem sa bokovima).... 20% primim na odbiju...a 0% normalnih golova.....
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel: