Autor Tema: Debilizam u odbrani  (Pročitano 7142 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Debilizam u odbrani
« poslato: 7. novembar 2009, 21:34:34 »
Zanima me da li je ko uspio da nadje takticko rijesenje za one debilizme u odbrani kad npr protivnik probija po krilu i na njega krene moj bek i 2 stopera i onda mi sesnaesterac prazan i protivnicki napadac sam k'o duh..

stalno primam takve golove a ovi moji k'o volovi, ne mogu da ih vratim nazad nikako..

ja igram sa Realom i to mi se stalno desava ali desava se drugovima i nekim drugim klubovima..
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Debilizam u odbrani
« Odgovor #1 poslato: 7. novembar 2009, 21:40:35 »
Do sad koliko sam utakmica odigarao nisam primetio nijednom nista slicno, mozda jer kad me igrac napada po boku na njega posaljem igraca sa :kvadrat: dok drugog drzim u kaznenom i pokrivam prostor, ali tog igraca koji me napada na boku napada samo taj jedan kojeg sam ja poslao i u kaznenom su mi svi ostali...
 

Kristian

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Debilizam u odbrani
« Odgovor #2 poslato: 7. novembar 2009, 21:48:14 »
Citat: maremas;569981
Do sad koliko sam utakmica odigarao nisam primetio nijednom nista slicno, mozda jer kad me igrac napada po boku na njega posaljem igraca sa :kvadrat: dok drugog drzim u kaznenom i pokrivam prostor, ali tog igraca koji me napada na boku napada samo taj jedan kojeg sam ja poslao i u kaznenom su mi svi ostali...


Potpisujem od  do :D ni meni se to nije desavalo ni jednom
 EDIT: probaj malo cackati oko slidera
 

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #3 poslato: 7. novembar 2009, 21:52:34 »
pazi, nije bukvalno da oni nisu u sesnaestercu, ali definitivno svi trce po onom krilnom.. samim tim protivnicki napadac moze da se ubaci kako hoce jer ostavljaju iza sebe sve prazno..

znam i ja to sa kockom ali nije ima li kakvo drugo rijesenje..
 

Kristian

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #4 poslato: 7. novembar 2009, 21:55:20 »
Citat: customiZer;569992
pazi, nije bukvalno da oni nisu u sesnaestercu, ali definitivno svi trce po onom krilnom.. samim tim protivnicki napadac moze da se ubaci kako hoce jer ostavljaju iza sebe sve prazno..

znam i ja to sa kockom ali nije ima li kakvo drugo rijesenje..


meni se to desavalo na pes 09 ali danas sam kod druga igrao 10ku i sve je bilo ok
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #5 poslato: 7. novembar 2009, 23:39:39 »
Ja igram sa Realom i nije mi se dešavalo. (barem ne u nekom debilnom smislu)...ponekad krene i CB, ali lako ga vratim...
Isto koristim kocku, a celu takvu situaciju gledam da mnogo ranije predupredim, pa pokrijem šesnaesterac.
 

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #6 poslato: 8. novembar 2009, 00:16:42 »
pazi, shvatiliste me prebukvalno..

Nisam ja mislio da oni bukvalno kao debili poizlecu glavom bez obzira.. ali idu na krilo njih 3ojica a ne cuvaju prostor koji ostavljaju.. to meni smeta..
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #7 poslato: 8. novembar 2009, 00:19:31 »
namestis sve lepo u taktici
 

Dule 93

  • Čovek sa prostatom
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2162
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #8 poslato: 8. novembar 2009, 00:21:10 »
Meni se ne desava da lete po troje,al mi se desava da mi odbrana ode u napad ko muva bez glave,iako je tamo namesteno da ostaju skroz nazad...:confused:
 

customiZer

  • Madridista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2504
    • Pogledaj profil
    • http://www.customiZer-portfolio.com
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #9 poslato: 8. novembar 2009, 00:21:43 »
pa zato sam i otvorio temu, znam da je do taktike ali da vidim da li je neko i pronasao idealno rijesenje :)
 

-L-

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #10 poslato: 8. novembar 2009, 01:48:48 »
Meni ne ostaje prazan 16erac, vec samo napadaci su cesce u boljoj poziciji za glavu, i jako tesko je odbraniti se od toga, ako nemam nekog visokog i spretnog, ona camuga od Drogbe samo spusta, ili Klose, drug nalozen na njega, samo me trpa tako..naravno resenje jeste presing drugog igraca a sa glavnim pokrivati, ali i dalje napadac ima bolju poziciju.
 

Стефке

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1224
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #11 poslato: 8. novembar 2009, 12:33:21 »
Citat: customiZer;570142
pa zato sam i otvorio temu, znam da je do taktike ali da vidim da li je neko i pronasao idealno rijesenje :)


probaj da namestis onaj slajder da vidis da ti igraci drze odstojanje malo od onoga koji vodi loptu. ne znam tacno koji je to slajder al probaj
 

Александар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 680
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #12 poslato: 8. novembar 2009, 12:40:33 »
Mene nervira kada napadam sa jednim igracem odbrana se povlaci u nazad umesto da neko izadje na mene i tako sa centra uvek lagano dodjem do sesnaesterca...
 

Dule 93

  • Čovek sa prostatom
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2162
    • Pogledaj profil
Re: Debilizam u odbrani
« Odgovor #13 poslato: 8. novembar 2009, 12:42:41 »
Dodjem do sesnest i onda kao po pravilu,ja imam nekog debila od igraca,kojem ili uzmu loptu ili mu izblokiraju sut...
 

Top Speed

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 278
    • Pogledaj profil
Odg: Debilizam u odbrani
« Odgovor #14 poslato: 8. novembar 2009, 12:45:12 »
Citat: customiZer;569971
Zanima me da li je ko uspio da nadje takticko rijesenje za one debilizme u odbrani kad npr protivnik probija po krilu i na njega krene moj bek i 2 stopera i onda mi sesnaesterac prazan i protivnicki napadac sam k'o duh..

stalno primam takve golove a ovi moji k'o volovi, ne mogu da ih vratim nazad nikako..

ja igram sa Realom i to mi se stalno desava ali desava se drugovima i nekim drugim klubovima..



proveri svaku vrstu taktike,da  li ima da kad protivnik napada po krilu tvoji igraci idu u kazneni,a ne van kaznenog...vidi mozda ima,ja nisam nasao