Autor Tema: Simuliranje faula??  (Pročitano 25907 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DreadLock7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Simuliranje faula??
« poslato: 5. novembar 2009, 18:09:23 »
Jel neko uspeo do sad da simulira 1 faul? Ja ne... Cini mi se da su izbacili vise ono povlacenje za dres, tako da je mnogo teze simulirati a mozda cak i nemoguce :confused1::confused1::confused1:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #1 poslato: 5. novembar 2009, 18:20:18 »
Ja jos nijednom nisam dobio faul, samo kartone :w00t:
Upravu si, od kad nema vise povlacenja za dres nema ni simulacije faula... a ne znam kako da ga dobijem???
 

rossoner4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #2 poslato: 5. novembar 2009, 18:24:21 »
ej dali ima koji patch da popravi imena nekih reprezentacija i dresove nekih ekipa .. ima pojedinih repki sa ne tocnim imenima a i bili bi korisno dresove engl lige popraviti !!
 

Luditito

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 433
    • Pogledaj profil
Re: Simuliranje faula??
« Odgovor #3 poslato: 5. novembar 2009, 18:41:53 »
skoro svaki patch ti to ispravlja idi u podforum patchevi i tu skini onaj koji ti se najvise dopada
 

axxxer

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 28
    • Pogledaj profil
Re: Simuliranje faula??
« Odgovor #4 poslato: 5. novembar 2009, 18:46:57 »
Intenzivno igram 2010 u poslednjih 10ak dana, što sa ortakom što protiv kompa... Isprobavam razne fore i finte, ali simulacija faula mi nije do sada uspela. Odigrao sam preko 100 mečeva na regular, professional i top player i.... ništa...
takođe bih voleo da saznam da li je nekome uspelo...
inače, imam puuuuuno primedbi na ovaj fudbal ali o tome neču ovde...
 

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #5 poslato: 5. novembar 2009, 20:18:04 »
nikakve veze sa simuliranjem nije bilo ono povlačenje za dres.....za simulaciju je potrebno bilo da je sudija daleko od mjesta faula i da ne vidi situaciju odnosno da protivnički igrač zaklanja tvog igrača sa kojim simuliraš tako da sudija ne vidi....iako nisam još uspio na 2010 simulirat zbog toga jer nisam ni pokušavao samo bezveze žuti lete....na 2008 i 09 sam uspio simulirat nekoliko puta:shifty:
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #6 poslato: 5. novembar 2009, 20:23:01 »
Citat: woofer2009;568443
nikakve veze sa simuliranjem nije bilo ono povlačenje za dres.....
Nisi u pravu!
Ako nije do povlacenja ajde da te sad u PES2010 vidim da dobijes faul posle simuliranja.
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #7 poslato: 5. novembar 2009, 21:33:53 »
Brate nema penala, dve sezone master lige sam odigrao penal video nisam, prednost sudija ne pusta, faul nikad ne svira, ne znam koji im je kurac sa tim sudijom?
PSN ID: ZokiSS
 

rossoner4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #8 poslato: 5. novembar 2009, 21:36:47 »
bolje je da je sto teze simulirati !!!
 

Strale VNC

  • Вандал Кру
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1392
    • Pogledaj profil
    • http://www.delije.net
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #9 poslato: 5. novembar 2009, 21:37:50 »
Citat: maremas;568352
Ja jos nijednom nisam dobio faul, samo kartone :w00t:
Upravu si, od kad nema vise povlacenja za dres nema ni simulacije faula... a ne znam kako da ga dobijem???


Samo udjes u sesnesterac,ali treba da budu bar 3 igraca oko tebe,i onda stisnes L1+R1+R2:clapping:
 

DreadLock7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Re: Simuliranje faula??
« Odgovor #10 poslato: 6. novembar 2009, 13:11:56 »
sto se tice penala takodje, jos uvek nisam video penal, a verovali mi ili ne, ni crveni karton, iako odigram bar najmanje 5 utakmica na dan... bas bzvz sto su povukli povlacenje za dres, jer mi je to bilo bas full, skroz realno....
 

mali_djogani

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 126
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #11 poslato: 6. novembar 2009, 13:24:42 »
Citat: Strale 97;568477
Samo udjes u sesnesterac,ali treba da budu bar 3 igraca oko tebe,i onda stisnes L1+R1+R2:clapping:


Ja sam malo to probavao ali vise nema ta komanda :unsure:

I ja sam u ovih 5 sezona do sada (3 sa Juveom i 2. sa Monaom) imao samo jedan penal.. Crvenih i zutih sam se nadobivao :) Al neka, zanimljivije je sa manje faulova :D Iako bi nekad prepolovio joystick od muke, al nema veze :D
 

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #12 poslato: 6. novembar 2009, 13:42:56 »
Citat: rossoner4ever;568363
ej dali ima koji patch da popravi imena nekih reprezentacija i dresove nekih ekipa .. ima pojedinih repki sa ne tocnim imenima a i bili bi korisno dresove engl lige popraviti !!

Pored TOLIKO TEMA o patchevima ti u temi o SIMULACIJI FAULA pitas za patch koji popravlja imena, grbove, dresove?????
Jbte :wall:
 

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #13 poslato: 6. novembar 2009, 13:54:20 »
Citat: maremas;568448
Nisi u pravu!
Ako nije do povlacenja ajde da te sad u PES2010 vidim da dobijes faul posle simuliranja.


pa ako je do povlačenja dresa znači da se ovdje i nemože dobit faul na simuliranje jer nema povlačenja.....a zašto bi i dalje bila ta opcija ako se nemože nikad iznudit faul....znači da nema veze sa povlačenjem dresa....ja kad sam na starijim verzijama uspio simulirat nikad me nije protivnik povlačio za dres samo sam gledo da je sudija daleko i da mu je zaklonjen pogled.....a kad sam probavao simulrat kad me vukao za dres uvijek je bio žuti....:yes:
 

nenad nscz

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Simuliranje faula??
« Odgovor #14 poslato: 10. novembar 2009, 23:47:13 »
skrljam ga u sesnestercu nebude karton pa ni faul.a kad krsim na centru uvek dobijem crveni