Autor Tema: El_Nino - Liverpool FC  (Pročitano 3367 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

El_nino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
El_Nino - Liverpool FC
« poslato: 3. novembar 2009, 13:02:05 »
Tek sam poceo u drugoj ligi , obavjestavat cu vas za sve promjene i sve vaznije stvari koje se budu desavale . U prvim danima prelaznog roka sam doveo Sebastiana Leta iz Panathinaikosa.

Uglavnom posto pocinjem od druge lige , odlucio sam da sansu dam mladim igracima , tako da moj trenutni sastav izgleda ovako, a igram u formaciji 4-5-1 , koja se u fazi napada transformise u 4-1-2-3 !

David Martin , Glen Johnson , Carragher , Agger , Emiliano Insua , Mascherano ,Gerrard , Aquilani , Babel , Sebastian Leto , Fernando Torres .

Na klupi su mi : Cavalieri , Daniel Ayala , Martin Kelly, Darby, Plessis i C. Nemeth , Lucas Leiva, Spearing.

Na transfer listi su mi : Reina , Benayoun , Degen , Dossena , N'Gog , Kyrgiakos , takodjer na polusezoni cu postaviti na transfer listu i ostale igrace tipa Riera , Aurelio i sve ostale osim ovih gore koji su u kombinaciji za ekipu .

Toliko za sada imam dobar budjet oko 170 miliona , pa cemo da vidimo , prvi na meti za dolazak su Diego Capel , Miguel Veloso , Luiz Adriano , Suarez,Micah Richards i Aly Cissokho ;)

Igram na Top Player ;)
 

~Fuego~

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 957
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #1 poslato: 3. novembar 2009, 13:49:59 »
respect za Liverpool
 

El_nino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #2 poslato: 5. novembar 2009, 12:54:50 »
Nakon 11 utakmica u prvenstvu imam 7 pobjeda i 4 remija tako da imam ukupno 25 bodova i bjezim dva boda drugom ... Takodjer u FA Cupu prosao dva kruga u prvom igrao sa prvoligasem Birminghamom i zabio im 4 komada , dok u drugom mi je dosao neki ljevi klub i namucio me tek u prouzetku sam uzeo 4-3 ... Sljedeca u FA Cupu je protiv West Hama , a u prvenstvu ocekujem da budem prvi pa da sa pojacanjima krenem u osvajanje Premier League.

Prvi asistent lige za sada je Gerrard sa 4 asistencije, a Torres je prvi strijelac sa 8 golova!

Nakon Sebastiana Leta jos jedan igrac je doveden a radi se o Luiz Adrianu koji je do sada odlicno odradio posao u FA Cupu ali i u prvenstvu kada odmaram Torresa dobro odradi svoje zadatke.

Klub je poslao ponude za Di Mariu , Suareza , Cishoka , Freya i Diego Capela!
 

El_nino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #3 poslato: 6. novembar 2009, 10:15:36 »
Pocet cemo sa tabelom gdje LFC ima 49 bodova od cega 14 pobjeda , 7 remija i jedan poraz , prvi strijelac lige je Torres sa 19 golova , dok je Gerrard najbolji asistent do sada je skupio 15 asistencija.

Klub je dosao do finala FA Kupa izbacivsi West Ham u teskoj utakmici je Luis Suarez donio pobjedu ... poslije West Hama u polfinalu je porazen Wigan sa 1-0 a gol je postigao Torres ... prvi strijelac kupa je Luis Adriano sa 4 gola, koji je takodjer i prvi asisten sa 4 asistencije.

Velike stvari su se desile za Liverpool sinoc ...Klub je postao jesenji prvak i napravio pravu pometnju sa igrackim kadrom ... Samo treba spomenuti da je klub finansijski ojacao prodajom 10 igraca. Klub su napustili Reina , Carragher , Degen, Dossena , N' Gog , Kirgiyakos , a ocekuje se da se finaliziraju transferi Kuyta , Aurelila , Benayouna koji su na transfer listi i mnogi klubovi su zainteresovani za njih .

Pored prodaje igraca Liverpool je sinoc obradovao svoje fanove jer je na jednogodisnju posudbu doveo Sebastiana Freya , dok je kupljen i Luis Suarez za 17 miliona eura i upravu su to dva igraca koja su najzasluzniji za rezultate u drugom dijelu prvenstvu.

Ono sto je posebno razveselilo navijace je ugovor koji su potrpisali Gerrard , Skrel ,Aquilani , Insua , Mascherano i jos par igraca dok su odbijene ponude za Skrtela i Leta ...;)

Najvece iznenadjenje veceri je pristanak na ugovor Aly Cishoka iz Lyona , ljevi bek je pristao doci na Anfieldu i prikljucit ce se klubu na kraju sezone ... inace klub je cijelo vrijeme slao ponude za njega i na kraju dobio u utrci za ovog igraca .... Klub ce do kraja sezone pokusati osigurati ugovore za Ashleya Younga , Cyriginskog iz Sahtara i Micaha Richardsa iz Citya !

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zavrsena je sezona Liverpool je prvak druge lige i plasirao se u Premiership, a nazalost u finalu FA Cupa Chelsea je bio bolji sa 2-0.

Klub je pretrpio par promjena pa sada ekipa izgleda ovako :

Diego , Richards , Skrtel , Agger , Cishoko , Aquiliani , Gerrard , Van Der Vaart , Babel , A. Young , Torres

Klupa : David Martin,  Daniel Ayala , Plessis , Lucas , Suarez , Luiz Adriano , Emiliano Insua , Glen Johnson , C. Nemeth

Ima jos par igraca tipa Benayoun , ali je on stavljen na transfer listu i nije u kombinacijama za utakmice .

Kao sto vidimo gore ekipa je pretrpila velike promjene ... prije svega o bitnim odlascima ... Najbitniji odlazak za Liverpool se desio kada je klub odlucio prodati Javiera Mascherana Barceloni ... pred samo kraj prelaznog roka , stigla je ponuda od cak 74 miliona sto je LFC prihvatio . Tako da sada ne mjestu defanzivnog veznog igra Aquilani.

O dolasima ima dugo da se prica za rzaliku od prosle sezone posudba je istekla Freyu,tako da je doveden odlicni golman Diego , jos se ekipi prikljucio kupljeni Cisohko ... Na posudbi do kraja sezone u Liverpoolu su Van Der Vart , Richards i Young koji su se pokazali kao odlicni igraci i klub ce uciniti sve da ih otkupi , a takodjer ocekuje se i povratak Freya jer sam zainteresovan za njegove usluge.

Klub se sada bazirao na par pozicija prije svega odbrana gdje se zeli mladi Cigarinski ,  a pozicija zadnjeg veznog je ponudjena Miguelu Velosu , Joao Moutinhu i Hesusu Navasu ... ocekuje se njihov odgovor ... takodjer ponude su otisle za Davida Silvu i Di Mariji ...

Odigrana su 4 kola Premiershpa klub ima 3 pobjede , i poraz od Arsenala dok je prodjena prva faza FA kupa gdje je Arsenal porazen ...Ashley Young , Torres i Babel je navalni trio koji je do sada obiljezio sezonu !
 

LBJ '23

  • Gost
Odg: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #4 poslato: 7. novembar 2009, 18:07:03 »
Finoo finoo :D

Ally Cissokho :ave:
 

El_nino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #5 poslato: 9. novembar 2009, 12:38:37 »
Uslo se u prvu ligu , i vec nakon nekih 10 kola bjezim 6 bodova Chelseu .. desilo se nesto strasno nisam uspio proci u Ligi Uefa , ispao sam u grupi sa Udineseom , Hamberyom i Spartom Praha i opustio se i izletio napolje :S

U toku sezone sam kupio mladog Santona , jer sam se morao osigurati za desnog beka Richardsa koji je na poziciji a ne nam hocu ga uspjeti kupiti , dok sam jos prodao Glena Johnsona i Aqvilanija tako da sada imam oko 320 miliona na racunu ... Trenutno zelim dovesto Silvu jer i Vartu izlazi pozajmica krajem sezone a nisam zadovoljan sa njim previse spor ... Takodjer Young je odlican 8 aistencija ali na pozajmici tako da je Diego Capel alternativa ... Diego golman koji je kupljen je razocarao tako da sam se opet bacio na dolazak Freya ... sada se trazi kvalitetan stoper u slucaju povreda Skrtela i Aggera da moze uci , Cigarinski i Zapata su mete !

Za sada bez moguci pojacanja klub ce zavrasiti sa ovim igrackim kadrom na kraju sezone, s tim da nema posudjeni igraca :

Diego
Santon
Skrtel
Agger
Cishoko
Gerrard
Torres
Babel
Sebastian Leto
Luiz Adriano
Spearing
David Martin
Daniel Ayala
Martin Kelly
Lucas
Plessis

I jos dva tri igraca Benayoun koji su na transfer listi !
 

El_nino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #6 poslato: 11. novembar 2009, 13:10:01 »
Zavrsena je sezona krenula je nova:D

Prosla koliko toliko uspjesna , prvak sam postao , a ispao u Ligi Uefa u prvom krugu i izgubio FA cup od Chelsea .

Ove sezone cilj je osvajanje Lige, konacno FA cupa i po mogucnosti osvajanje Lige prvaka.

Igracki kadar :

Otisli : Benayoun , Leto , Nemeth , Plessis , Spearing , Derby, posudba istekla Youngu , Richardsu i Vartu

Dosli : Santon , David Silva , Robben

Tim ove sezone :

Diego , Santon , Skrtel , Agger , Cissokho , Lucas , Gerrard , Silva , Babel , Robben , Torres

Klupa :  David Martin, Martin Kelly , Insua , Luiz Adriano, Suarez , D. Ayala .

Znaci siromasan igracki kadar, klupa slava ,ali sam se rijesio polovnjaka imam dovoljno novca tako da sada ciljam na par igraca prije svega , Frey , Ramos , Veloso , Richards, Marcelo,Diego, Aguero, Young ;)
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #7 poslato: 11. novembar 2009, 20:31:41 »
daj neke screenove...
 

El_nino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #8 poslato: 12. novembar 2009, 10:20:40 »
Citat: miljan91;572231
daj neke screenove...


Veceras cu se potruditi da nesto uslikam pa postavim ;)

Usput dogovren je dolazak Renata Augusta iz Real Madrida :D

8 kola prvenstva 7 pobjeda poraz od Arsenala , drugi 3 boda iz Arsenala,Liga prvaka 2 tekme Inter i Juve imam 4 boda i jos je porto u grupi i uspjesno prodjena dva kruga FA Cupa :D

Krece se u dovodjenje Younga , Richardsa , Ramosa, Aguera , Freya !
 

El_nino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 49
    • Pogledaj profil
Re: El_Nino - Liverpool FC
« Odgovor #9 poslato: 17. novembar 2009, 12:01:27 »
Pocelo se ispocetka , razlog je to da sam uhvatio neke cake i sada idemo iznova bez gresaka , npr greske u odabiru igraca jer formacijski mi ne odgovaraju amf slabo igra na ss i slicno ... ;)