Autor Tema: Legenda~MMilin~  (Pročitano 5154 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Legenda~MMilin~
« poslato: 1. novembar 2009, 09:11:44 »
evo napravio sam svog igraca i poceo da igram BAL potpiso sam ugovor sa Birgingham-om posle 8 trening meceva asistiro sam za gol (ali je bio ponisten :death: ) ali vec u sledecem napadu na gotovi isti nacim sa asistiro ali ovog puta gol je bio regularan :innocent: taj mec sam zavrsio sa ocenom 7 :ziveli: vec sledecu sam igrao za drugi rezervni tim i postigo sam gol :ave: mec sam zavrsio sa ocenom 6.5 i zavrsio sam u izmenama... ;) debitovo sam vec u sledecem mecu protiv Hull City-a uso sam u 64 min ali se bas nesto nisam iskazo i zavrsio sam mec sa ocenom 5.5 :wacko:,sledeci mec je protiv manchestera pa cemo da vidimo dal ce da me uvede trener :p....za sad toliko :pesoholichari:
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #1 poslato: 6. novembar 2009, 19:08:29 »
zavrsio sam prvu sezonu :D

Evo i screenovi :turned:

posle nekoliko prosecnik treninga,mmilin je odigro jednu jako dobru utakmicu i asistiro za gol i mec zavrsio sa ocenom 7




vec sledeci trening igro je za drugi tim i u tom mecu postigo gol :wtf: nazalost nisam sliko ss :whistling: ,sledece nedelje je bio u timu
medjutim ipak nije debitovo protiv velikog manchestera :mad:

ne seca se protiv koga sam tacno debitovo :001_unsure:

a onda je usao na teren u drugom poluvremenu protiv sunderlanda iako je rez bio 3:0 na poluvremenu :closedeyes: mmilin je bio najbolji igrac tima sa ocenom 7 i bio je proglasen za MIP





nakon dosta utakmica sa klupe najzad sam poceo mec kao starter :001_rolleyes:


vec u sledecem mecu prvi gol


....onda pobedonosni gol protiv fulama :D

 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #2 poslato: 7. novembar 2009, 20:06:52 »
....zatim jos jedan odlican mec u kojem se mmilin istako i postigo 1 gol...jedan ali vredan :XD:





onda je usao protiv hull-a i za samo 16 min dobio ocenu 7 :blush:



posle toga utakmica sa evertonom  posle kornera u 90 min lopta se odbila od golmana ali je golman krenuo napred i lopta  je nekako dosla do mmilina koji je zakuco loptu u gol sa same linije :gun_bandana:


 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #3 poslato: 7. novembar 2009, 20:15:57 »
Nova sezona i novi klub....




a evo i ocene posle prve sezone (provedene u birmingemu :donatello:)




a evo i totalno ucinka u birmingemu






 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #4 poslato: 12. novembar 2009, 01:51:25 »
u fulamu je pocelo veoma,veoma lepo




onda pobeda nad man utd


a onda sok i poraz od bivseg kluba,ali sam bar dao pocasni gol ;)


pa zatim 2 asistencije :crazy:


onda odlicna igra i pobedonosni gol protiv liverpoola :punk:


zatim nesto nesvakidasnje :dots: gubili smo protiv evertona i trener me ubaci u 67 min -u vec u sledecoj akciji ja dajem gol za konacnih 1:1 :gun_bandana:




usledeo je jedan neverovatan mec i cak 3 asistenicije :yes:
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #5 poslato: 12. novembar 2009, 02:07:34 »
usledio je kraj druge sezone... prvenstvo smo zavrsili na 11.tom mestu :turned:


a kup smo osvojili :rockon: ali ima jedna sitnica kad sam igro kup gubili smo 1:0 pa sam ja izjednacio na 1:1 onda me je trner izbacio u 61 min nedugo zatim man city je poveo sam 2:1 ali niotkuda gol za fulam za 2:2 i stigli smo do produzetaka nakod 30 min produzetaka pucali su se penali (posto ja nisam igro nisam smeo da gledam :slap: nekako smo tu pobedili sa 3:1 ili 2:1 :S i onda taman lepo ukljucio fraps da hvatam screenove i odjedom se pojavi send dont send tad sam poludeo :bic: i onda sam iso 10x simulate dok nismo pobedili :turned:




bio sam najbolji asistent kupa sa samo 2 asistencije :krsti


u ligi evrope smo jedva prosli grupu kao drugi....u knock out fazi smo dobili ajax...
prvi mec u gostima smo izgubili sa 2:0 a kod kuce sam ja dao gol ali ni to nije bilo dovoljno za prolazak dalje :(











a evo koliko sam i napredovao


 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #6 poslato: 12. novembar 2009, 02:33:36 »
treca sezona i treci klub :innocent: ovog puta totenhem


nakon samo dva treninga imo sam sansu da zaigram za klub ali sam odigro lose drugi trening i dobio ocenu 5.5 ali na sledeca 2 treninga sam se istako i uso u tim :clapping:

bogami nije bilo lako izboriti se za prvu postavu....:ne:
ali ulascima sa klupe i davanjem golova nekako se pri kraju polusezone  sam uso u prvih 11 nemam bas puno screenova :001_huh: ali evo neki

2 gola protiv boltona za pobedu od 3:2


gol za pobedu i prvo mesto u grupi lige evrope...pre toga zabelezili smo pobedu nad romom od 3:1 ja sam postigo gol za 1:1 isto tako prvi gol u dresu totenhema sam postigo protiv deportiva u ligi evrope :triprsta:


a evo i kako stoje stvari u grupi




stigo sam do polusezone i islo mi je zaizta dobro dao sam toliko golovova na polusezoni koliko sam dao u toku cele sezone u fulamu :D

 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #7 poslato: 12. novembar 2009, 02:51:59 »
a na polusezoni SOK... :001_huh: ponude  MAN UTD-a i ARSENALA

a bas sam pre neki dan razmisljao ako dobijem ponudu od arsenala da cu bez razmisljanja da prihvatim :tt1: zato sto arsenal igra sa 3 spica i onda bi mogo da igram na svojoj prirodnoj poziciji WF....ali ipak manchester :001_huh:

Odlucio sam da predjem za.......ARSENAL (ali sam ipak snimio na drugi slot tako da mogu da nastavim dalju karijeru i u totenhemu ;) )

wenger voli mlade igrace mozda cu moci bas da se istaknem u arsenalu :D
sto se pokazalo kao istina :ave:
vec u drugom mecu gubimo 1:0 od aston vile trener me ubacuje na pocetku drugog poluvremena i ja postizem pri gol u dresu arsenala :001_rolleyes: do kraja  smo uspeli da uzmemo sva 3 boda zahvaljujuci eduardu koji je zabio gol u nadoknadi vremena ::|:


sledeci mec je protiv bivseg kluba totenhema...malo mi ih je bilo zao :crying: :D zabio sam im 2 gola :ave:

posle meca usledilo je slavlje :devil2:

kao sto mozete da vidite sledeci mec je protiv birmingema (opet bivseg kluba :whistling:)
.....i da posle samo 4 odigrana meca i 3 gola vec sam se nasao medju prvih 11 :clapping:





 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #8 poslato: 12. novembar 2009, 02:58:38 »
na kojoj tezini igras?
FORZA MILAN
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #9 poslato: 12. novembar 2009, 10:04:00 »
a sta mislis.....na TOP PLAYER :ave:
 

aky

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 106
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #10 poslato: 12. novembar 2009, 13:01:24 »
E a reci mi jel si stavio na pocetku onaj transfer frequency na high? Posto mislim da od toga zavise ponude takodje, jer ja imam npr. dosta bolje ocene od tvojih i postizem golove a ponude su uzas.....najbolja ponuda u 4 sezoni mi je od totenhama.....a transfer frequency sam stavio na normal.....
:player:
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #11 poslato: 12. novembar 2009, 14:27:26 »
ne transfer frequency sam stavio na low :sly: da ne bi bili neki neverovatni transferi kao sto su bili u 09 ;)
 

Dzeko_Kv

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Legenda~MMilin~
« Odgovor #12 poslato: 13. novembar 2009, 00:47:40 »
e jel moze neko da mi kaze kako da naprawim moju facu???
sta da radim,kakwu sliku da koristim???
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #13 poslato: 13. novembar 2009, 01:46:39 »
e to sam ja probo ali nije bas ispalo lepo....kad pravis facu ides na scan i ides na new valjda i tu nadjes neku tvoju sliku na kojoj ti se lepo vidi faca...ako ti nije jasno pitaj hytekk-a mislim da je on to uradio :crazy:
 

miljan91

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 172
    • Pogledaj profil
Re: Legenda~MMilin~
« Odgovor #14 poslato: 13. novembar 2009, 01:54:19 »
BTW zavrsio sam i trecu sezonu sutra postavljam screenove :blush: